Bas su se organizovali .

Homoljac

Domaćin
Poruka
3.155
Aligurdić:Sprečiti usvajnje izmena Zakona o informisanju
Tanjug - Pre 2 sata i 14 minuta

BEOGRAD - Šef poslaničke grupe Demokratske stranke Srbije Miloš Aligrudić pozvao je danas šefove opozicionih stranaka, ali i poslaničkih grupa SPS-JS i PUPS da učine sve kako izmene i dopune Zakona o javnom informisanju ne bi bile usvojene. "Poslanici opozicije imaju obavezu da budu prisutni i da daju kvorum u danu za glasanje, koji će verovatno biti u petak, 31. jula, i na taj način spreče usvajanje tog predloga", kazao je Aligrudić na konferenciji za novinare i dodao da opozicija ne sme propustiti šansu "da obori taj predlog".

Nikolić će organizovati da zakon ne prođe
Tanjug - Pre 5 sati

BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će ta stranka, ne samo glasati protiv predloga zakona o informisanju, već da će nastojati da taj zakon ne prođe u Skupštini Srbije. "Ne samo da smo protiv, nego vam kažem da ću ja organizovati da taj zakon ne prođe", rekao je Nikolić u intervjuu za današnji broj "Preša". Na pitanje kako će to organizovati, on je odgovorio: "Videćete"!

I nakraju gakon prodje :hahaha:
 
Doakazano sposobni političari su se dokazali na delu. Toliko o njihovoj sposobnosti. Pa ih sad glasajte... Laju kao psi, a ni zube nemaju da zagrizu kad zatreba. Smešno je da neko te ljude može da shvati za oszbiljno posle svega.
 
Aligurdić:Sprečiti usvajnje izmena Zakona o informisanju
Tanjug - Pre 2 sata i 14 minuta

BEOGRAD - Šef poslaničke grupe Demokratske stranke Srbije Miloš Aligrudić pozvao je danas šefove opozicionih stranaka, ali i poslaničkih grupa SPS-JS i PUPS da učine sve kako izmene i dopune Zakona o javnom informisanju ne bi bile usvojene. "Poslanici opozicije imaju obavezu da budu prisutni i da daju kvorum u danu za glasanje, koji će verovatno biti u petak, 31. jula, i na taj način spreče usvajanje tog predloga", kazao je Aligrudić na konferenciji za novinare i dodao da opozicija ne sme propustiti šansu "da obori taj predlog".

Nikolić će organizovati da zakon ne prođe
Tanjug - Pre 5 sati

BEOGRAD - Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će ta stranka, ne samo glasati protiv predloga zakona o informisanju, već da će nastojati da taj zakon ne prođe u Skupštini Srbije. "Ne samo da smo protiv, nego vam kažem da ću ja organizovati da taj zakon ne prođe", rekao je Nikolić u intervjuu za današnji broj "Preša". Na pitanje kako će to organizovati, on je odgovorio: "Videćete"!

I nakraju gakon prodje :hahaha:

Ма он је хтео да организује да не прође, али коферче је легло на рачун, па се предомислио :hahaha::hahaha:
 
Ајој ... да ти знаш само ... колико сам ја проблема имао да наплатим неки посао што сам обављао за СРС док је бајчетинац био вожд тамо ... Јој .. Све је себи трпао у џепове

Zato sam ja voleo da radim sa SPS-om. Kod njih je svaki posao naplaćen 200%. 100% tebi i isto toliko za džepić. Jednostavna računica i provereno funkcioniše. Galantno.

Za razliku od njih, SRS nika nije znao šta hoće, pa su uvek sedeli na 5 stolica, pa se lizali sa svima, sve nešto u mutnom se radilo. Ciganisanje non-stop. Za štampanje velike srbije su zavlačili za pare godinama. Em su cigani, em su lopovi. A to nije odlika face, već vaćaroša.
 
Zato sam ja voleo da radim sa SPS-om. Kod njih je svaki posao naplaćen 200%. 100% tebi i isto toliko za džepić. Jednostavna računica i provereno funkcioniše. Galantno.

Za razliku od njih, SRS nika nije znao šta hoće, pa su uvek sedeli na 5 stolica, pa se lizali sa svima, sve nešto u mutnom se radilo. Ciganisanje non-stop.
Za štampanje velike srbije su zavlačili za pare godinama.
Em su cigani, em su lopovi. A to nije odlika face, već vaćaroša.

А ти си вероватно власник штампарије ДОО Драгић, па знаш, јел ????

:roll::roll::roll:
 
Е види ја са свима имам проблема да наплатим

Pa kad ne radiš sa komunistima. Oni su keva za naplatu. Galantni do kraja. Pa se sve lepo zalije uz jagnjetinu na kraju ;)

Ti beše duguješ svojim radnicima milione. Nisi ti za biznis :hahaha: Što si im uopšte obećavao platu, kad može i kompenz... komunjare bi im uvalili paštete i polutke
 
Poslednja izmena:
Zato sam ja voleo da radim sa SPS-om. Kod njih je svaki posao naplaćen 200%. 100% tebi i isto toliko za džepić. Jednostavna računica i provereno funkcioniše. Galantno.

Za razliku od njih, SRS nika nije znao šta hoće, pa su uvek sedeli na 5 stolica, pa se lizali sa svima, sve nešto u mutnom se radilo. Ciganisanje non-stop. Za štampanje velike srbije su zavlačili za pare godinama. Em su cigani, em su lopovi. A to nije odlika face, već vaćaroša.

Е што се пословања тиче, готивим Г17+ .. :hahaha::hahaha:
 
Мени се веома допада овај предлог закона али ми је криво што га је предложио Г17+ и што се закон усваја искључиво да би се њима ушлихтали и спречили пад владе а не зато што је неко заиста препознао потребу за њим. Баш бих волела да не прође само да видимо шта ће онда г. Динкић ...
 
Pa kad ne radiš sa komunistima. Oni su keva za naplatu. Galantni do kraja. Pa se sve lepo zalije uz jagnjetinu na kraju ;)

Ti beše duguješ svojim radnicima milione. Nisi ti za biznis :hahaha: Što si im uopšte obećavao platu, kad može i kompenz... komunjare bi im uvalili paštete i polutke


Видиш грешиш врло добро познајем СПС,
Плату исплатио данас, јебешга мало наплатиш,мало продаш ауто и исплатиш људе
ако имаш образ нелажеш и не вараш


пс. ти си ми за посо ,у пм
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top