Putuj Evropo...

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Lisabonskim sporazumom, Evropa ce zacementirati svoju poziciju osudjenika na smrt. Ostaje nam samo da odsviramo rekvijem i pomolimo se. Jednom se 'mre, bre!

Ne znam koliko Vas zna engleski ( mrzi me da prevodim ), ali, Vi koji znate, obavezno procitajte ovo http://www.thinkcouncil.com/?p=790, mozda se nesto i promeni u korist, gore pomenutog osudjenika, te mu se kazna promeni u 20-togodisnju robiju ( dovoljno za pocetak ), te se na kraju nadje na slobodi ( sumnjam, ali nada umire poslednja:mrgreen:)

Idemo u EU, ko ce pre, Hrvatska, Srbija, Makedonija.........:mrgreen:
 
Lisabonskim sporazumom, Evropa ce zacementirati svoju poziciju osudjenika na smrt. Ostaje nam samo da odsviramo rekvijem i pomolimo se. Jednom se 'mre, bre!

Ne znam koliko Vas zna engleski ( mrzi me da prevodim ), ali, Vi koji znate, obavezno procitajte ovo http://www.thinkcouncil.com/?p=790, mozda se nesto i promeni u korist, gore pomenutog osudjenika, te mu se kazna promeni u 20-togodisnju robiju ( dovoljno za pocetak ), te se na kraju nadje na slobodi ( sumnjam, ali nada umire poslednja:mrgreen:)

Idemo u EU, ko ce pre, Hrvatska, Srbija, Makedonija.........:mrgreen:


 
Lisabonskim sporazumom, Evropa ce zacementirati svoju poziciju osudjenika na smrt. Ostaje nam samo da odsviramo rekvijem i pomolimo se. Jednom se 'mre, bre!

Ne znam koliko Vas zna engleski ( mrzi me da prevodim ), ali, Vi koji znate, obavezno procitajte ovo http://www.thinkcouncil.com/?p=790, mozda se nesto i promeni u korist, gore pomenutog osudjenika, te mu se kazna promeni u 20-togodisnju robiju ( dovoljno za pocetak ), te se na kraju nadje na slobodi ( sumnjam, ali nada umire poslednja:mrgreen:)

Idemo u EU, ko ce pre, Hrvatska, Srbija, Makedonija.........:mrgreen:

Лепо, баш лепо ....

Сличне теме,
али супротног садржаја,
редовно поставља Банаћанин - Штуц ...

:dosadno::dosadno::dosadno:
 
Europe's nations should be guided towards the superstate without their people understanding what is happening. This can be accomplished by successive steps, each disguised as having an economic purpose, but which will eventually and irreversibly lead to federation.
Jean Monnet (Founding Father Of The EU).

Prevod: 'Evropske nacije bi trebale biti vodjene ka superdrzavi bez razumevanja njenih gradjana sta se zapravo desava. To moze biti ostvareno postepeno, korak po korak, i svaki ce biti "objasnjen" ekonomskim razlozima ( preobucen u ekonosko ruho ) i koji ce konacno i nepovratno dovesti do federacije' Zan Mone ( jedan od osnivaca EEZ, danasnje EU )
 
Poslednja izmena:
A poslije toga
VELIKO OTRJEŽNJENJE
i strategija
"svako na svoju stranu"
uz taktiku
"ko šta lapi, nosi sa sobom"!!!

Ti, verovatno aludiras na bivsu nam, u krvi i pepelu, rasturenu drzavu.Postoje izvesne paralele, slazem se, samo, da bi doslo do raspada ove, nove, nadnacionalne superdrzave, mora da postoji volja njenih zitelja, i sa tim u vezi, neophodna sila, pre svega oruzana, koja ce akciju sprovesti u delo kao u slucaju SFRJ. A sva sila vojske i policijskog aparata u EU je u rukama panevropskih "projektanata" i njihovih poslusnika, tako da ce to tesko ici...
 

Back
Top