Strah prije braka!

A

Anja5

Gost
Nadam se da ce te naci malo vremena da prokomentarisete i napisete sta mislite o ovome. Naime ja sam sa svojim momkom oko 2 godine i planiramo da se uzmemo za jedno 6 mjeseci. Sve polako planiramo, sve je to tako veliko uzbudjenje sve je super. Nisam zabrinuta da on mozda nije covjek za mene, super se slazemo, stvoreni smo jedno za drugo. Samo mene je neki strah uhvatio. Nije strah od toga da je on zadnji sa kojim cu da budem, zadnji kojeg cu da poljubim, vec to "kako uspjeti u braku". Iz dana u dan gledam ljude koji se razvode cak nakon i 10 godina braka. Dal je to normalno za zene da ih uhvati ovakav strah? Hvala svima koji su nasli malo vremena da prokomentarisu.
 
Mislim da je tvoj strah normalan, a i opravdan obzirom na ratu razvedenih brakova. Ja ti preporucujem da ne mislis odmah o najgorem ishodu.
Garancije za uspjesan brak nema, ona zavisi od vas dvoje, o vasoj sposobnosti da u raznim zivotnim situacijama ne razocarate jedno drugo.

Ja ti zelim sve najbolje, i iskoristi tih 6 mjeseci za postavljanje dobrih temelja buducem braku :wink: !
 
Nisam razmisljala nikad tako, mene je strah obaveza sto nosi brak... sto vise necu ziveti sa mojima izlaziti sa drugaricama...piti kafu svaki dan sa njima i tako to. I bojim se da ce mi taj jedan muskarac dosaditi
A brak ce uspeti ako drzis do sebe, ne zapustis se. Ubacis malo humora, i najvaznija je tolerancija
 

Back
Top