Evo najboljeg dokaza da je Fiat Punto krs od vozila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.361
Video - Četvoro poginulo u sudaru!

Nikola Vukić (41), njegova sestra Zora Knežević (39) i njen suprug Jovica (43), svi iz Stare Pazove, poginuli kada su se „zastavom 10" kod Bijeljine sudarili sa „džetom". U udesu poginuo i vozač „džete"

image.jpg


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=74090&sectionId=39

------------------------

Gde cete boljeg dokaza da je Fiat Punto alias Zastava 10 krs od vozila , pokretni mrtvacki sanduk od ove saobracajne nesrece.... Sigurnost putnika u navedenom vozilu je prakticno 0 . U saobracaju sigurnije vozilo znaci vece vozilo.

Sto je automobil veci to su sanse za prezivljavanje putnika u udesu neuporedivo vece.

A sta radi nasa vlada? Oporezivanjem preko registracije motivise ljude da voze sto manje automobile, popularne mrtvacke sanduke , automobile koji u slucaju ceonog udara skoro uvek rezultuju smrcu putnika.

Skoro je bila na jugu Srbije nesreca u kojoj su se ceono sudarili mercedes pun turaka sa malim autom kojim su upravljali nasi ljudi . U mercedesu svi turci povredjeni ali preziveli, a u nasem malom pokretnom punto krsu svi izginuli....

Naravoucenije - subvencionisanje krsa zvanog Fiat Punto treba napustiti jer se tako na putevima srbije stavlja gomila malih pokretnih mrtvackih sanduka, nesigurnih i nepouzdanih vozila. Vlada treba kao u americi , da stavi da registracija automobila bude fiksna nadoknada i identicna za sve automobile i kubikaze,a da se osiguranje placa posebno u odnosu na vrednost vozila kao i na vozacku istoriju vozaca. Na taj nacin ce se motivisati vozaci da voze veca i sigurnija vozila i tako cemo smanjiti broj nastradalih u saobracajnim nesrecama

MALI AUTO = POKRETNI MRTVACKI SANDUK
VELIKI AUTO = SIGURNOST NA PUTU I SACUVANI ZIVOTI PUTNIKA
 
Vidi, fiat punto jeste krš od auta, ali iskorištavati saobraćajnu nesreću i ljude poginule u njoj da se raspravlja o ovome o čemu želiš je gnusno i neljudski.

Nadam se da si toga svjestan, a ako i nisi da ti napišem.

ovakve saobracajne nesrece su najbolji dokaz da se radi o jednom veoma nepouzdanom i nebezbednom vozilu i upravo ovakve nesrece treba da skrenu paznju ljudima da kupovinom punta stavljaju oko svoje glave potencijalnu umrlicu....

jer ako ja kazem , bez saobracajke, "punto je nebezbedno krs vozilo" dellboy i kompanija ce da me ismejavaju, a kad okacis slike saobrajne nesrece u kojoj su u udesu nastradali svi putnici u Fiat Puntu , onda tvoji argumenti imaju tezinu....
 
Po toj logici i dzeta je krs,jer je i vozac nje poginuo :roll:

u svakom udesu najugrozenija osoba je vozac , iz rzloga sto sedi napred i dosta povreda opasnih po zivot nastaje od volana u slucaju da vozac nije vezan, poenta je sto bi u jetti preziveli makar ljudi na zadnjem sedistu a u puntu ne prezivljavas cak i da si spakovan u gepek.

drugo i jetta je manji auto klasa compact sedan , to opet pokazuje ono sto sam ja rekao da su samo auta klase mid size full size sedan kao i dzipovi bezbedni i sigurni i garantuju u slucaju udesa prezivljavanje svih putnika u vozilu....
 
ovakve saobracajne nesrece su najbolji dokaz da se radi o jednom veoma nepouzdanom i nebezbednom vozilu i upravo ovakve nesrece treba da skrenu paznju ljudima da kupovinom punta stavljaju oko svoje glave potencijalnu umrlicu....

Poginula je i princeza Dijana u mercedesu S klase, nije ti to nikakav dokaz. Punto je već godinama jedno od najprodavanijih malih auta u Evropi.

jer ako ja kazem , bez saobracajke, "punto je nebezbedno krs vozilo" dellboy i kompanija ce da me ismejavaju, a kad okacis slike saobrajne nesrece u kojoj su u udesu nastradali svi putnici u Fiat Puntu , onda tvoji argumenti imaju tezinu....

Ne, onda su tvoji argumenti debilni i neljudski.
 
Poginula je i princeza Dijana u mercedesu S klase, nije ti to nikakav dokaz. Punto je već godinama jedno od najprodavanijih malih auta u Evropi.



Ne, onda su tvoji argumenti debilni i neljudski.

princeza dajana je ubijena u atentatu organizovanom od strane MI-6 zato sto je htela da se uda za egipatskog muslimana Dodi Al Fajeda i da mu rodi dete . To uopste nije nikakav argument u ovoj diskusiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top