pomotju Pravde do...ljepote

Pa ne znam sta je tu cudno i cemu ironija .. :roll:
Usluga ko svaka druga i nezadovoljni se zale.. Mozemo ironisati do ujutru , jer je kao to 'smesno' zbog ultra strucnog kadra u zemlji. Ne pratim vesti i politiku uopste , ali malo , malo pa cujem da je neko izgubio ili zivot tokom rutinske operaije ili tako nesto.. Kad mne znaju slepo crevo da operisu , mogu misliti ko nam se sve izdaje za estetskog hirurga.. U clanku pise da se u Srbiji operise oko 3000 zena godisnje.. verujem da je u Hollywoodu-u ta cifra dnevno.. Ovi nasi sirotani nemaju gde ni praksu da steknu..
 
Pa ne znam sta je tu cudno i cemu ironija .. :roll:
Usluga ko svaka druga i nezadovoljni se zale.. Mozemo ironisati do ujutru , jer je kao to 'smesno' zbog ultra strucnog kadra u zemlji. Ne pratim vesti i politiku uopste , ali malo , malo pa cujem da je neko izgubio ili zivot tokom rutinske operaije ili tako nesto.. Kad mne znaju slepo crevo da operisu , mogu misliti ko nam se sve izdaje za estetskog hirurga.. U clanku pise da se u Srbiji operise oko 3000 zena godisnje.. verujem da je u Hollywoodu-u ta cifra dnevno.. Ovi nasi sirotani nemaju gde ni praksu da steknu..

lupaš
mnogo
mi imamo odličan, ali odličan kadar
životi se gube tokom rutinskih operacija svuda po svetu, to nema mnogo veze sa stručnošću =I
 
lupaš
mnogo
mi imamo odličan, ali odličan kadar
životi se gube tokom rutinskih operacija svuda po svetu, to nema mnogo veze sa stručnošću =I

:lol: O parka cao.. ok, po tebi 'lupm' .. Evo da cujem koliko to strucan kadar imamo? :zper:
Btw, molim te , malo stilizovanije postove.. Jednom prilikom si mi rekla da kad ti kazem - srce :lol: da je to malogradjanski i ja to postiVam :lol: Molim te da postove upucene meni ne pocinjes sa 'lupas'. Meni je to nekulturno .
 
nije nekulturno nego istinito
ja imam uvid u taj svet pomalko, a ti ne
ali napisala si post kao da si ko zna odakle isisala svo znanje o veštini i sposobnosti naših hirurga
uvredivši pri tome čitavu tu granu i sve te ljude o čijem radu znaš jedino ono što je do tebe doprlo iz kurira
ergo
...
lupaš
=I
 
nije nekulturno nego istinito
ja imam uvid u taj svet pomalko, a ti ne
ali napisala si post kao da si ko zna odakle isisala svo znanje o veštini i sposobnosti naših hirurga
uvredivši pri tome čitavu tu granu i sve te ljude o čijem radu znaš jedino ono što je do tebe doprlo iz kurira
ergo
...
lupaš
=I

Ergo, ti srce , vredjas moju inteligenciju postovima unazad ;)
Da li lupam ili ne, sigurno mi neces ti reci reci jer nisi kompetentna?!
Plasim se da ne mozes znati sta citam i da li sam pismena uopste :lol: U sta imam uvid isto ne mozes znati ..
Samo ides za mnom po silnim temama o porosackom drustvu, komentarises moju ljubav prema shoppingu i da li lupam ili ne.. Ja nikada i NIGDE se tebi ne obracam nekulturno, srce.. U svakom slucaju bolje malogradjanka nego nekulturna. :cao:
 
e, kontam da se ovu mozete odsvasdjat i bez mene.
masala.
poslije odite na onu "sta sam nauciJo..."... :lol:

ps June, to sto oces tuzit roditelje nije lijepo, vjerojatno nije ni narocito korisno, ali je, ako
je vjerovati clanku, izvodljivo pa.... : )))
Au dobro je..procitah 5x i shvatih da si mislila kako su to moji roditelji i da se odnosi na mene:rotf:kako si urnebesno duhovita.:rotf:.not
Ko o čemu june o lososu :confused:

Ee da je jeo lososa ne bi imo celulit..da osude roditelje na jedno 3 meseca i nauce ih tamo pameti a
 
Ko o čemu june o lososu :confused:

ono sto June ne zna je da to...djubre zvano losos/losos pastrmka
koje dolazi na nase trziste iz kojekavih...ribogojilista
veze nema s lososom...
i ako vec jedemo ribu mudrije je jesti domace morske vrste, doduse, i skuplje je...

mada, koliko karotina dobijaju ti lososi u ribogojilistima...
ima da pocrni ko akrep
ocas posla...ili ponandzarasti...izgleda nam treba doktor ovdje : )))
 

Back
Top