Avatari i mi...

unsaie the viole(n)t faery....
... u pocetku su to bila krilata bica u ljubicanstvenom izdanju
a sada su bilo kakva sve dok su i dalje u ljubicanstvanom izdanju :)

osim kada sam crvenokosa, tada je i avatar crven :rumenko: to sto neki lice na mene je skroz slucajno
 
Od prvog posta na forumu, imala sam do skoro uvek isti avatar...
Dizajnirana slika, koja veoma liči na mene, oni koji me znaju bili su ubeđeni da je to moja
malo prerađena fotografija :lol: :lol:

desire_strangelove-icon-755324.jpg


A pošto nam kuću već mesecima unazad opseda simpatični Pokojo, prepoznala sam se tu :lol:
Bezbrižni mališan, koji svakog dana otkrije nešto novo i uživa u svakom trenutku... osim što nisam
mališan,osećam se upravo ovako kako napisah :lol:
 
Дуго нисам имала аватар.
Не гледам аватаре, чак ми је та опција често искључена.
А онда ми Која посало једну слику,каже, пронашао ме..а онда Манијак ову, а Таб се потрудио да ми смањи рибу... и тако, за мој аватар су заслужна три фина форумаша...:)

А ја сам једна фина ајкула,понекад. :)
 
Pre sam imala onu bleskastu mini mouse. Sad sam stavila ovog veselog, crvenog papagaja. Nisam nepouzdana i detinjasta u rl, ako ste to pomislili:lol:, naprotiv. Stavljam slike koje mi se svide, zavisi i od raspoloženja naravno, ne menjam ih često, ali moram da ih promenim s vremena na vreme, jer i ja se menjam i moje raspoloženje...:D
 
Дуго нисам имала аватар.
Не гледам аватаре, чак ми је та опција често искључена.
А онда ми Која посало једну слику,каже, пронашао ме..а онда Манијак ову, а Таб се потрудио да ми смањи рибу... и тако, за мој аватар су заслужна три фина форумаша...:)

А ја сам једна фина ајкула,понекад. :)

aaaa... on se bavi plastičnom hirurgijom...:think:
 
Kako birate avatare: da liče na vas na neki način (fizički ili da su odraz neke vaše osobine), da poručite nešto njime, da privučete, odbijete, nasmejete...?

Šta mislite... zašto neko često menja avatare, neko nikad, a ima onih koji ne vole uopšte da imaju avatar?
biram ih onako kako mi se svide...bio to neki detalj koji isecem ili cela slika...trenutno mi je u avataru janis joplin,i stoji tu vec neko vreme...zapravo svidelo mi se nekoliko velikih slika janis koje nekako odisu energijom i kada sam ih smanjila na velicinu avatara ova je najbolje ocuvala poruku velike slike...inace mnogo volim njenu muziku i glas i u tom trenutku sam je aktivno slusala (doduse slusam je stalno) i tako nekako se desilo i da je stavim u avatar...

pre toga mi je bila waterhouseova water nymphs,koju sam isekla i skinula celu pozadinu,tako da bi se samo jedna videla...a pre toga mi je bio detalj klimtove slike water serpent...i imam nekoliko koji su mi se svideli u steku,sve su detalji nekih slika zapravo :confused:
 

Back
Top