Crossfire, kao CS 1.6 samo 100x bolje!

Kopija jeste,ali nije losa.CS je zakon ali i ovo je dobro.
Registrovao sam se pre 3 dana i sada sam Staff Sergeant 1.Medjutim sve cesce se borim protiv likova koji imaju pancir i slem pa je izuzetno tesko.Te dodatne stvari moraju da se plate a ja nemam paypal.Mada svakako se nisam toliko primio na igru da bih u samom startu placao.To je velika mana igre sto pancir nije dostupan svima plus kada se kupi traje nedelju dana ili vise,sve zavisi koliko se plati.
Placa se i neko specijalno oruzje kao sto je kalash (ak-47) sa 35 metaka ili gold verzija sa 38 metaka koji je dosta jaci od obicnog.Bez toga se moze,ali pancir je problem.
Pogresio sam sto sam uzeo ak-74,daleko je od 47.Uzeo sam k1 greskom umesto k2 (slicno izgledaju ***) pa sam prodao i sad kad sam ustekao malo u dilemi sam da li k2 ili ak-47....a mozda i scar mada sam na kalas navikao.
U svakom slucaju resio sam da igram Elimination (tu na zelji lezi skoro svo oruzje pa mogu da biram).Kada se jos ustekam i budem imao i za Desert Eagle,normalan snajper,bombe i dobru pusku onda cu se vratiti na normalne mape.Ako se u medjuvremenu smorim obrisacu igru :mrgreen:.

 
Poslednja izmena:
Kopija jeste,ali nije losa.CS je zakon ali i ovo je dobro.
Registrovao sam se pre 3 dana i sada sam Staff Sergeant 1.Medjutim sve cesce se borim protiv likova koji imaju pancir i slem pa je izuzetno tesko.Te dodatne stvari moraju da se plate a ja nemam paypal.Mada svakako se nisam toliko primio na igru da bih u samom startu placao.To je velika mana igre sto pancir nije dostupan svima plus kada se kupi traje nedelju dana ili vise,sve zavisi koliko se plati.
Placa se i neko specijalno oruzje kao sto je kalash (ak-47) sa 35 metaka ili gold verzija sa 38 metaka koji je dosta jaci od obicnog.Bez toga se moze,ali pancir je problem.
Pogresio sam sto sam uzeo ak-74,daleko je od 47.Uzeo sam k1 greskom umesto k2 (slicno izgledaju ***) pa sam prodao i sad kad sam ustekao malo u dilemi sam da li k2 ili ak-47....a mozda i scar mada sam na kalas navikao.
U svakom slucaju resio sam da igram Elimination (tu na zelji lezi skoro svo oruzje pa mogu da biram).Kada se jos ustekam i budem imao i za Desert Egrle,normalan snajper,bombe i dobru pusku onda cu se vratiti na normalne mape.Ako se u medjuvremenu smorim obrisacu igru :mrgreen:.


U pravu si njima je lakse, kupe onu zensku koja je uska kao neka manekenka ne mozes da je pogodis...ali opet jaci sam cesto nego oni , ja igram samo crossroad ili alaska . Kad me smori kreiram sniper DM :) . Mozes uci u moj klan ako hoces, ja napravio iz dosade :)
ako imas poena kupi M4A1 . i scar je dobar za nabijanje brzih ubistava imam ga.
http://clan.subagames.com/clanstat_cf.aspx?guildid=19771
 
Dobijas samo GP,a za pancir i slicne "specijalne" stvarcice ti trebaju SP a oni se placaju pravim novcem preko paypal-a i par slicnih servisa za trosenje novca koji naravno u Srbiji nisu dostupni.
A ta anoreksicna riba mi bas ide na zivce.Ako je pogodim u glavu ubio sam je,u protivnom mogu da se slikam jer je duplo uza od normalnog igraca.I sto je najgore sve te "ribe" imaju opasne puske mnogo bolje od mog ak-74.
Uzecu ak-47 ili nesto slicno.A mozda napravim nov nalog jer sam na ovom potpuno nepotrebno potrosio oko 60 000 GP i vratio nazad samo 20-30k.Tacno mi razlika nedostaje za desert eagle i jos koju bombu.

@Exeler0
Sto se tice clana,nisam ja za to.Pitali su me vec neki sa ne bas prvorazredim klanovima.
Nekad mi ide odlicno a nekada sam teska katastrofa.Veze nemam zasto je tako.Steknem utisak da mi sama igra namerno pravi smetnje.Isti igraci,ista mapa,isto sve.Par puta sam prvi a posle medju poslednjima.Ajd da sam drugi ili treci,nego medju najlosijima.Cudno skroz,pucam ali nikog da ubijem.
Jos kad budemo ratovali pa mi se sjate one ribe,a ja sa losom puskom,nemam ni pistolj,ni flash i sto je najgore ni pancir...samo cu dzabe da se nerviram.Nakraju cu se vratiti na cs :D
Svakako hvala na pozivu.:)

Mozda bi mogli da se okupimo mi iz Srbije pa da igramo jedni protiv drugih.
 
Poslednja izmena:
nema na cemu :) . To se desava i meni, budem prvi i onda me kikuju za hacking :D . I naravno svaku sledecu igram sve losije . Mogli smo da se okupimo ali nema nas mnogo .. e da , po meni je bolji ak74 , nekako je precizniji i u zadnje vreme bolje mi lezi. Mozda predjem na combat arms cuo sam da je bolji pa hocu da proverim..
 
AK-74 manje trza ali je slabija od 47.Ja sam vise za snagu,kad pogodim da ga odvalim :D Uz to veliki sam fan ruskog oruzja.Dragunov mi preterano izgleda i mnogo je jak.Lud sam za tim snajperom.Radjen je po ugledu na AK-47 i u igrici su iste snage.
svdb_smaller.jpg


Juce sam pozvao neke likove,zaboravio sam imena ali se secam da je jedan imao "snake" u imenu.Rekao sam im da dodju ovde pa da se grupisemo i igramo malo jedni protiv drugih a mozda i dobar klan da napravimo.
Zapucao mi se komp (verovatno se graficka pregrejala,kad sam je pipnuo skoro sam se opekao) pa nisam stigao dodati ih na listu prijatelja....ali valjda ce se pojaviti,valjda su razumeli "forum krstarice".
 
e igra je extra sad cu da je downloan pa ako neko ima server de igra nek kaze i ima nesto malo srba koji igraju ili cak neko srpski server pa ko ima nek kaze ip:ok:::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

To majstore :super:! E nemas tu ip sa serverima i to, imas nekoliko gde svi igraju, u kojima igraci kreiraju sobe, to jest mozes i ti da otvoris sobu gde ce se igrati ako hoces. Ne zaboravi da registrujes nick na sajtu da bi mogao da igras ;)
 

Back
Top