komplikovana situacija

ana30

Početnik
Poruka
4
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?
 
ja mislim da si ti vec resila sta ces..
samo ti treba malo potpore koju si dosla da trazis ovde..
da li mislis da ce ti malo sexa sa strane pomoci da ocuvas brak?...
ili ce pomoci da zaboravis da te je muz varao?...
mislis li da se problemi resavaju tako sto se ulazi u nove?..
ako je odgovor na ova pitanja..da..
samo napred..
 
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?

мислим да је ситуација деликатна
 
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?
Dobro razmisli i ne zaleci se:)Mozda samo mislis da nesto "osecas" prema tom prijatelju jer si u ,po tebi,nesretnom braku.U tim situacijama ljudi su zeljni ljubavi i paznje ali koliko su tu realna ocekivanja?Nemoj se svetiti svom suprugu na taj nacin jer neces nista postici.Osveta nije resenje.Ako te progoni to sto je uradio prekini taj brak,jer realno gledajuci ti si mu oprostila samim tim sto si ostala uz njega.Ako oprostis reda radi a u sebi si nesrecan onda to ne vodi nicemu.Ti volis svog supruga,bar sam ja tako skapirala:)Probaj od srca da mu oprostis.Nema opravdanja za to sto je uradio ali,ipak je samo covek a svaki covek gresi.Razgovaraj sa njim,reci kako se osecas, ako te ne razume onda uradi ono sto je najbolje za tebe .Potrazi ljubav na drugom mestu ali TEK kad zavrsis ovu:)
 
Pa da li bas moras da se svetis sa najboljim prijateljem?
Kada bi mi stvarno bilo potrebno da se osvetim, ja bih izvela neku shpijunsku akciju za koju nikada niko nece saznati, a meni puno srce svaki put kada se setim...

e, ebo osvetu koja nije bila makar u novinama...:lol:
mada je sama po sebi...kao cin...ideja...vise manje...vise...besmislena...
osim ako ne ukljucuje opaku brakorazvodnu parnicu sa povisokom alimentacijom kao
rezultat...elem, draga Barbi uzmi mu djecu, kucu, auto i lovu...
naboljeg druga mu ostavi...vis' da su si vise nego...adekvatni :heart:
 
Poslednja izmena:
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?

Naš narod ima izreku "klin se klinom izbija", pa ti sada vidi, ako već imaš želju za osvetom (a ona neće tako lako u tebi proći) i pošto mu prevaru već nemožeš i nećeš da oprostiš...ipak ne igraj na prvu loptu, taj prijatelj ne mora biti "izabrani" ako te je već šokirao svojom izjavom ljubavi, najbolja prilika je neki "nezavisni kandidat" koji nema vezu sa vama, a koji može igrom sudbine recimo uskoro da ušeta u tvoj život...ili jednostavno oprosti i zaboravi (ako možeš) ali ako se ponovi...biće ti još gore :bye:
 
Ovo nije prva tema otvorena od strane ljudi koji su se vec odlucili da ucine preljubu,a ovde dodju da bi malo umirili savest...Grozim se toga,a i takvih osoba...
Nakon toliko godina se setila da ne moze da mu oprosti prevaru,pa bi sada da se sveti...svasta...
 
il` zavrshi sa muzzem, pa se upetljaj sa tim kojim god, ili se upetljaj sa tim kojim god pa cesh na kraju, osim shto cesh ispasti najgora ochajnica, biti i qrva i glupacha.
a mushki prijatelji se u 90% sluchajeva drzze zajedno. znachi, otici ce na pice, opice se, zagrlice se dva puta, i jedan drugom sve oprostiti, a ti cesh izvisiti kao kreten.

mada nishta od ovog ne mora da bude tako. uvek postoje izuzeci. :D
 
Nikako preljubu, prvo pogledaj sebe i vidi da li jos osecas nesto prema muzu, ako ne, liferuj to i onda radi sta hoces sa onim ko ti se svidja....
Nikako nemoj preljubu....



Skroz si u pravu! :kpozdrav:


Moras prvo dobroooo da preispitas svoje emocije prema muzu.
I ako odlucis da se razvedes, mislim da taj lik nije resenje! Kakav je to covek, jos vas porodicni prijatelj, koji ti tako u pola braka bane sa idejom da se "zaljubio"?! Vrlo sebicno!!!
:besan2:
 
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?
Ситуација није компликована уопште.
Све је врло једноставно.
После дуго времена, појавио се неко ко те је погледао као жену...
Неко ко каже да те воли...
И ти си узбуђена, разнежена, видиш у њему сламку спаса.
Добила си овде добре савете и праве одговоре, не бих да преписујем.
Само ћу једно да те питам...
Да ли си се можда запитала...
Да није то договор између њега и твог мужа? :strika:
 
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?


budi pametnija od njega......
 
Ситуација није компликована уопште.
Све је врло једноставно.
После дуго времена, појавио се неко ко те је погледао као жену...
Неко ко каже да те воли...
И ти си узбуђена, разнежена, видиш у њему сламку спаса.
Добила си овде добре савете и праве одговоре, не бих да преписујем.
Само ћу једно да те питам...
Да ли си се можда запитала...
Да није то договор између њега и твог мужа? :strika:

i meni pade na pamet isto to
 
Stvarno mi treba savjet.U braku sam 12 god,imamo dvoje djece.Raznih problema smo imali,preljuba sa njegove strane,teskih svadja...uvijek sam bila vjerna.Sada mi je izjavio ljubav muzev najbolji prijatelj i moj najbolji prijatelj,on je neozenjen.Prvo sam bila sokirana,nikad nisam prema njemu gajila takvu vrstu osjecaja...a ipak kad je dosao nisam bila ravnodusna.U meni tinja zelja za osvetom a sa druge strane znam da bi sve pokvarilo kada bi moj muz saznao i znam da je to grozno,nemoralno a ipak ne mogu mu oprostiti sto je 5 dan poslije rodjenja naseg djeteta bio sa nekom svojom ljubavnicom.
Dali sam ja normalna?i sta vi mislite o cijeloj situaciji?

Ako ste i posle 12 godina,i raznih problema ti i muz ostajali zajedno,znaci da ga ti volis i da si mu sve oprostila.
Nacin na koji bi da se svetis prilicno je budjav..
Imala sam slicnu situaciju,gde je nas prijatelj,ozenjen ,izrazio osecanja prema meni.Uzasnula sam se jer od tog coveka to nisam ocekivala.Smatrala sam da je covek za primer i da nije od tih ,do tada :confused:
To sam mu i rekla naravno i usput mu odrzala predavanje iz morala uz predlog da budemo prijatelji.(odjebala ga na fin nacin :P )
Posto ni to nije pomoglo ,vec je on ko mutav navaljivao,rekla sam muzu.
Bolje da zna ko mu je prijatelj ...
Jer prijatelj koji ima zadnje namere prema prijateljevoj zeni,i nije prijatelj,vec neko ko ne postuje ni tebe ,ni tvog muza.
Ako to ucinis izjednacices sebe sa tvojim muzem(koji je ljiga od coveka)
Nema tih para zbog kojih bih izdala sebe i svoja ubedjenja .Pomisli na svoju decu,i na to kako bi se sve to odrazilo na njih ako se sazna..
Niste samo ti, tvoj muz ,i prijatelj bitni u toj prici .
 
i meni pade na pamet isto to
Мени то изби очи, што би се рекло...
Јер, реално, какав је то човек који отворено вара своју жену, па чак и кад је беба тек стигла кући :evil:
Да ли има трунке морала, одговорности, осећања?
Не верујем.
Из тога произлази и то какви су му пријатељи... :neutral:
 

Back
Top