Cistoca

Da....u pravu ste gospodjice r'n'r girl. U potpunosti se slazem sa Vama, i u to ime dajem vam reputaciju!Ziveli!:pivce:
Dok je Drite, bice zenske,bice sve...:)
 
Poslednja izmena:
Jedino što mogu da kažem da bi mnogo čistije bilo na nekim mestima da ovakvih eko-toaleta ( http://www.mobilsistemi.co.rs/srp/foto-dokumentacija.8/ ) ima više postavljenih po parkovima grada, naseljima... i samom gradu.

Imam malo dete koje bukvalno satima ne mogu da odvučem sa dečijeg igrališta. Par puta mi se desilo da ga ukakanog vodim kući jer nije hteo da napusti društvo na vreme... a kuća daleko... a žbunja njema... a i mnogo nezgodno ostavljati "gomilicu" na takvim mestima... Na par igrališta koja obilazim sa svojim trogodišnjim detetom nema u blizini ni "T" od bilo kakvih toaleta.

Elem, ja sam za čistiju okolinu, bez "gomilica" na igralištima, u haustorima... parkovima... i svim onim, koliko-toliko od pogleda skrovitim, mestima gde je većina nas takvo što zaticala, a izbeglo bi se postavljanjem običnog mobilnog toaleta u bilizini dečijih igrališta ili parkova, kad već nema javnih toaleta.
 
Evo sta rade trenutno u Smederevu. Mozda najprometniju ulicu, kod pijace, kao nesto sredjuju i vec dovoljno usku ulicu, jos suzavaju da bi prosirili trotoar i verovatno napravili koje parking mesto i uzeli koji dinar.... To znaci da od guzve, ta prometna ulica verovatno nece moci cesto da se pere, a trotoari ce da budu zauzeti automobilima, pa ce i oni malo teze da se ciste... Znaci, grad je prljav, a radi se na tome da bude jos prljaviji...
 

Back
Top