A koje si ti drvo...??!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: A koje si ti drvo...??!

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Smile A koje si ti drvo...??!

Ja sam limun... I stvarno jesam!!!

JAN 01-JAN 11 =JELKA
    JAN 12-JAN 24=BREST
    JAN 25-FEB 03=PLATAN
    FEB 04-FEB 08=TOPOLA
    FEB 09-FEB 18=SMREKA
    FEB 19-FEB 28=BOR
    MAR 01-MAR10=ZAL.VRBA
    MAR 11-MAR 20=LIMUN
    MAR 21=HRAST
    MAR 22-MAR31=LESNIK
    APR 01-APR 10=MUSMULA
    APR 11-APR 20=JAVOR
    APR 21-APR 30=ORAH
    MAJ 01-MAJ 14=TOPOLA
    MAJ 15-MAJ 24=KESTEN
    MAJ 25-JUN 03=JASEN
    JUN 04-JUN 13=ZBUN
    JUN 14-JUN23=SMOKVA
    JUN 24=BREZA
    JUN 25-JUL 04=JABUKA
    JUL 05-JUL 14=JELKA
    JUL 15-JUL 25=BREST
    JUL 26-AUG 04=PLATAN
    AUG 05-AUG 13=TOPOLA
    AUG 14-AUG 23=SMREKA
    AUG 24-SEP 02=BOR
    SEP 03-SAP 12=ZAL.VRBA
    SEP 13-SEP 22=LIMUN
    SEP 23=MASLINA
    SEP 24-OCT 03=LESNIK
    OCT 04-OCT 13=MUSMULA
    OCT 14-OCT 23=JAVOR
    OCT 24-NOV 11=ORAH
    NOV 12-NOV 21=KESTEN
    NOV 22-DEC 01=JASEN
    DEC 02-DEC 11=ZBUN
    DEC 12-DEC 21=SMOKVA
    DEC 22=BUKVA
    DEC 23-DEC 31=JABUKA

JABUKA-LJUBAV-obicno vitki,karizmaticni,dopadljivi i atraktivni,rado flertuju,avanturisti,culni,uvek zaljubljeni,vole da budu voljeni,verni,nezni,sirokogrudi,talenti za nauku,zive za danas,bezbrizni filozofi sa snagom reci.

JASEN-AMBOCIJA-vrlo atraktivni,raduju se zivotu,impulsivni,pozeljni,ne mare za kritiku,ambiciozni,inteligentni,talentovani,vole da se igraju sudbinom,cesto egoisti ali vrlo pouzdani,verni ljubavnici,mozak im dominira nad srcem,ali veze shvataju ozbiljno.

BUKVA-KREATIVNOST-izrazito dobar ukus,izgled im je veoma vazan,materijalisti,karijerristi,ekonomicni,dobre vodje,ne vole nepotrebne rizike,velicanstveni zivotni partneri,vide racuna da ostanu fit kroz celi zivot,pobornici sporta,dijeta i sl.

BREZA-INSPIRACIJA-raduju se zivotu,atraktivni,elegantni,ljubazni,zadovoljni,ne vole pretjeranost ni u cemu,ne podnose vulgarnost,vole zivot u prirodi i miru,nisu preterano strastveni,prilicno uobrazeni,nedovoljno ambiciozni,umeju da naprave mirnu,zadovoljnu atmosferu.

SMREKA-SIGURNOST-obicno jako lepi,umeju da se doteraju,vole luksuz,dobrog zdravlja,nikako nisu stidljivi,cesto gledaju na druge sa visine,samouvereni,odlucni,nestrpljhivi,vole da uticu na druge,talentovani za svasta,optimisti,cekaju pravu ljubav,sposobni za brze odluke.

KESTEN-ISKRENOST-izrazito lepi,ne vole pritisak,pravicni,raduju se sitnicama,zainteresovani,rodjeni diplomati,ali i osetljivi,cesto nesigurni u sebe,ponekad uobrazeni,cesto se osecaju neshvaceno,vole samo jednom,imaju problema u pronalazenju partnera.

PLATAN-VERNOST-jaki,misicavi,odgovorni,uzimaju sve sto im zivot pruza,optimisti,lakomi za novcem i priznanjima,mrze usamljenost,strastveni i nezasiti ljubavnici,verni,lako se uvrede,nestalni,pedantni,bezbrizni.

BREST-PLEMENITOST-prijatne figure,odeveni s ukusom,kazu glasno sta im smeta,tesko oprastaju tudje greske,veseli,vodje,ne vole da pripadaju nekom,verni i iskreni partneri,vole donositi odluke za druge,plemeniti,sirokogrudi,rado se smiju svacemu,prakticni.

SMOKVA-OSECAJNOST-veoma jaki,samovoljni,nezavisni,ne dopustaju protivljenje ili svadju,vole zivot,porodicu djecu,ljubitelji zivotinja,drustveni,puni humora vole lencarenje i dokolicu,prakticni i jako inteligentni.

JELKA-MISTERIJA-puni ukusa,obrazovani,posteni,vole lsve sto je lepo,osecajni,tvrdoglavi,egoisti-ali se brinu za svoje bliznje,prilicno zadovoljni i talentovani,mnogo prijatelja ali i neprijatelja,veoma pouzdani.

LESNIK-IZUZETNOST-sarmantni,skromni,puni razumevanja,ostavljaju utisak na druge,borci za soc.pravdu,u drustvu omiljeni,osecajni,ali komplikovani ljubavnici,iskreni ,tolerantni,uvek znaju sta je pravicno.

ZBUN-UKUS-hladna lepota,brinu o izgledu i kondiciji,dobrog ukusa,nisu egoisti,vole disciplinovan i prijatan zivot,od partnera traze priznabje i prijateljstvo,sanjaju o neobicnim ljubavima,nikad zadovoljni svojim osecanjima,ne veruju mnogo ljudima,cesto nesigurni u svoje odluke,ali veoma savesni.

LIMUN-SUMNJA-ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom,mrze svadju,stres i posao,ne vole dosadu,ali ni udobnost,blagi i popustljivi zrtvuju se za druge,mnogo talentovani ali sa nedovoljno ambicije,stalno jadikuju i kritikuju,ljubomorni preko granice,ali zato verni.

JAVOR-NEZAVISNOST-neobicne osobe,lingvisti,originalni,bojazljivi i rezervisani,slavoljubivi ponosni veruju samo u sebe,vole nova iskustva,cesto nervozni,dobro pamte i lako uce,vole da uticu na druge,cesto imaju komplikovan ljubavni zivot.

HRAST-HRABROST-robusne prirode,jaki,nezavisni,nepopustljivi ali osecajni,uvek cvrsto na zemlji,ne vole promene,drze se cinjenica ne veruju u rece nego u dela.

MASLINA-MUDROST-vole sunce,toplotu,lepa osecanja,razumni,izbegavaju agresivnost i nasilje,tolerantni,veseli,mirni,pravedni,ali i osetljivi,cesto uobrazeni,nisu ljubomorni,vole da citaju i da su u drustvu obrazovanih.

BOR-IZUZETNOST-vole prijatno drustvo,veoma izdrzljivi,znaju da ugode sebi,aktivni,prirodni,dobri pratioci,zaljubljive prirode,ali i odljubljuju,brzo odustaju,mnogo menjaju,dok ne nadju idealnog partnera kome veruju,pouzdani i prakticni.

TOPOLA-NESIGURNOST-veoma skockani,nedovoljno sigurni u sebe,traze podrsku i prijatno okruzenje da bi se opustili i otvorili,vrlo probirljivi,cesto sami,jako nesigurni,filozofi,umetnici,dobri organizatori,pouzdani uvek,veze shvataju jako ozbiljno.

MUSMULA-CULNOST-sarmantni veseli,nisu egoisti,vole da budu zapazeni,vole zivot,kretanje,nemir,cak i krize samo da se nesto desava,i zavisni i nezavisni istovremeno,dobrog ukusa,strastveni,osecajni,daroviti za umetnost,ne predaju se lako.

ORAH-STRAST-nezavisni,cudni,kontradiktorni,cesto egoisti,agresivni,ali velikodusni,cesto visoko obrazovani,burno reaguju,spontani,neograniceno ambiciozni i zeljni uspeha i slave,nisu fleksibilni,teski i cudni partneri,drugi ih retko vole,ali im se dive,dobri stratezi,veoma strastveni ali i ljubomorni,ne prave nikakve kompromise.

ZALOSNA VRBA-MELANHONIJA-divni,ali puni melanhonije,cesto jako atraktivni,veoma duhovni,vole sve sto je lepo i ukusno,vole da putuju,neizlecivi sanjari,komplikovani,neumorni,iskreni prijatelji,moze da se utice na njih,ali je sa njima tesko ziveti,intuicija im je naglasena,pate zbog ljubavi,tesko prastaju uvrede,potreban im je partner za oslonac u zivotu.
    Samo žene i lekari znaju koliko je laž potrebna i korisna.

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: A koje si ti drvo...??!

hahaha, ne, ne, TI nisi limunovo drvo..

ja sam jabukino drvo.

JABUKA-LJUBAV-obicno vitki,karizmaticni,dopadljivi i atraktivni,rado flertuju,avanturisti,culni,uvek zaljubljeni,vole da budu voljeni,verni,nezni,sirokogrudi,talenti za nauku,zive za danas,bezbrizni filozofi sa snagom reci.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Citat Original postavio marina.c Pogledaj poruku
    JASEN-AMBOCIJA-vrlo atraktivni,raduju se zivotu,impulsivni,pozeljni,ne mare za kritiku,ambiciozni,inteligentni,talentovani,vole da se igraju sudbinom,cesto egoisti ali vrlo pouzdani,verni ljubavnici,mozak im dominira nad srcem,ali veze shvataju ozbiljno.
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Početnik
    Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ја му дођем платан.Никад чуо за то дрво,а и ово што написали о особинама један део су се пролупили...

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Pogodjeno

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Aktivan član
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Smreka, skroz tacno!

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Ovo je sve apsolutno tacno
    JELKA-MISTERIJA-puni ukusa,obrazovani,posteni,vole lsve sto je lepo,osecajni,tvrdoglavi,egoisti-ali se brinu za svoje bliznje,prilicno zadovoljni i talentovani,mnogo prijatelja ali i neprijatelja,veoma pouzdani.

Moderator LBarbara (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    ženski
    37.176
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    4029

Platan...ne svidjam se sama sebi..
    Da nije oblaka sta bi bilo sa mnom

Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Ih,pa kao da ja ne volim udobnost, i stalno jadikujem i kritikujem...Sve ostalo-tačno!
    LIMUN-SUMNJA-ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom,mrze svadju,stres i posao,ne vole dosadu,ali ni udobnost,blagi i popustljivi zrtvuju se za druge,mnogo talentovani ali sa nedovoljno ambicije,stalno jadikuju i kritikuju,ljubomorni preko granice,ali zato verni.

Veoma poznat mmicica (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    157

Ja sam limun...
    JAVOR-NEZAVISNOST-neobicne osobe,lingvisti,originalni,bojazljivi i rezervisani,slavoljubivi ponosni veruju samo u sebe,vole nova iskustva,cesto nervozni,dobro pamte i lako uce,vole da uticu na druge,cesto imaju komplikovan ljubavni zivot.
    Eh,da...otprilike to je to.

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

KESTEN-ISKRENOST-izrazito lepi,ne vole pritisak,pravicni,raduju se sitnicama,zainteresovani,rodjeni diplomati,ali i osetljivi,cesto nesigurni u sebe,ponekad uobrazeni,cesto se osecaju neshvaceno,vole samo jednom,imaju problema u pronalazenju partnera.

Ovo je tako tacno....sad sam se uplasila...
    " Мир красотой спасётся ".

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Сем болдованог - све погођено!

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ORAH-STRAST-nezavisni,cudni,kontradiktorni,cesto egoisti,agresivni,ali velikodusni,cesto visoko obrazovani,burno reaguju,spontani,neograniceno ambiciozni i zeljni uspeha i slave,nisu fleksibilni,teski i cudni partneri,drugi ih retko vole,ali im se dive,dobri stratezi,veoma strastveni ali i ljubomorni,ne prave nikakve kompromise.
    ... ....

sve, sve, ali slava i ambicije...xD

Zainteresovan član cooL^ (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    33

Ja sam kesten.

KESTEN-ISKRENOST-izrazito lepi,ne vole pritisak,pravicni,raduju se sitnicama,zainteresovani,rodjeni diplomati,ali i osetljivi,cesto nesigurni u sebe,ponekad uobrazeni,cesto se osecaju neshvaceno,vole samo jednom,imaju problema u pronalazenju partnera. - apsolutno ja

Primećen član martta (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    46

Topola-sve sam samo ne nesigurna

TOPOLA-NESIGURNOST-veoma skockani,nedovoljno sigurni u sebe,traze podrsku i prijatno okruzenje da bi se opustili i otvorili,vrlo probirljivi,cesto sami,jako nesigurni,filozofi,umetnici,dobri organizatori,pouzdani uvek,veze shvataju jako ozbiljno.
    ჱܓჱܓჱܓ>ஜƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஜ<ჱܓჱܓჱܓ

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio unsaie ♀ Pogledaj poruku
    ... ....

sve, sve, ali slava i ambicije...xD
    "Tvrd je orah vocka cudnovata. Ne slomi ga, al' zube polomi."

Mozda nas nije lako voleti, ali koga mi volimo, pa nam je jos i uzvraceno - taj je Boga za bradu uhvatio i ne treba nikad da je pusta .

Sjajni smo.... Sta reci, a ostati skroman....

Pozdrav za Unsaie i sve orahovce .
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

Ih,pa kao da ja ne volim udobnost, i stalno jadikujem i kritikujem...Sve ostalo-tačno!
    ista sam ti taka
    jedino sto ne mrzim posao..

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam limun... I stvarno jesam!!!
    I ja

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4946

harmoni

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Harmony i Koto!!

Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

platan
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda imaginacija* (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    894

Tačno...al nije tačno da sam nesigurna.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

javor mmmm

Slične teme

1. MOJE DRVO
    Autor Aleksa car u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.06.2009., 15:27
  2. Drvo u pluća?
    Autor gost 129086 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.04.2009., 00:51
  3. Drvo Para
    Autor OEPSS u forumu Preduzetništvo i radni odnosi