Problem sa zenom
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Problem sa zenom

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa zenom

Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Kupi kupi...obavezno!!!

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Problem sa zenom

Citat Original postavio ovako budalo!
    Kao prvo, cao svima. Imam problema sa mojom devojkom, a sada suprugom, koju sam ozenio pre godinu dana. Slazemo se donekle, ali imamo jedan problem. Izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. (sta je pisac hteo da kaze :shock:??? ) Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja, a i nju nisam video da koristi. Zapazio sam da u poslednje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC, pa me interesuje da li je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace? (BUHAHAAHAHAHAHAAH) Vec mesec dana mislim da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao.(Da joj pricas da ces je spijunirati?) :shock:Hvala
    AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHhaahahahaahahahahahhahaahahahahaahahhahaahahahahaahaha
    Ubi se bre budalo nepismena!

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ti to ozbiljno? :? ej momak.. "da izbaci spermu.."?! odakle bre, pa ne pisa kroz vaginu zaboga.. pobrko si rupe sinko, mozda zato nema bebe? c-c-c
    A ono za kamere.. dali uopste vredi komentarisati? ne samo da tom braku ozbiljno fali poverenja, vec si ti i malo bolestan.. izvini ali stvarno :?

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ma ne slusaj ti njih decko slusaj mene
    Kupi bre kameru i obavezno pazi sta radi...ujutro ispod prozora potrazi tragove sperme...sigurno ju je izbacila!!!!Ma sta kamere...unajmi spijune nek je prate...od wc-a i nazad.I obavezno(u slucaju da je spermu isprala) svaki dan proveravaj hemijski sastav vode!!!!Moras da skupis sto vise dokaza!!!

Podrazumevano

Ma da, svi civili su sumnjivi.....

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Da da .....sad me podseti...obavezno proveri sve njene drugarice...ja bih se zabrinula na tvom mestu

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

evo, ja se dobrovoljno javljam da je pratim 8)

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

SOKO ZOVE ORLA, SOKO ZOVE ORLA ...

... ORAO PAO, ORAO PAO !!!

:shock: :shock: :shock: :shock:

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Slušaj sinko,ovi ovde te shvataju neozbiljno.
    Ne troši parice na kameru ili na ne daj bože neke špijune(007),nego ti nju lepo da vežeš za krevet lisicama,lancima i raznoraznim bukagijama.Nema da mrdne.A pre toga trkni u prodavnicu i kupi plutane čepove(pampure).A onda navali na nju puni je do mile volje.Posle seksa uguraj joj te pampure,ali vodi računa da joj ne staviš u čmar(razliku verovatno znaš),i ne odvezuj je sledećih 28 dana.Eto mislim da ćeš uspešno da rešiš problem.Ako ne upali ovaj recept javi se da ti dam neki novi savet. :? 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio mikicn
    Cao svima kao prvo. Ja imam problema sa mojom devojkom a sada suprugom koju sam ozenio pre godinu dana , slazemo se do nekle ali imamo jedan problem izgleda da ona nece decu. Oboje smo 26 godina stari. Radimo na tome jos malo svaki dan za ovu godinu dana a ona jos nije trudna. Neznam sta moze da bude. Ne uzimam tablete protiv toga, barem ne ja a i nju nisam video da koristi. Ali sam zapazio da u zadnje vreme uvek posle seksa odmah trci u WC. Pa me interesuje dali je moguce da tada izbaci spermu uz pomoc mokrace. jer vec mesec dana mislim da da kupim kameru za spijunazu pa da budem siguran. Njoj o ovome jos nisam pricao. Hvala
    Da li si ti siguran da zelis decu sa njom,posto u gore navedenom procitah da se slazete DONEKLE...ja bi na tvom mestu dobro promislila ako je nakon godinu dana slaganje donekle kako ce da bude za par godina,a ni poverenje vam nije jaca strana...Prvo ti to da razjasnis medju vama,pa onda deca...Pozdrav!!!

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio 0077
    Slušaj sinko,ovi ovde te shvataju neozbiljno.
    Ne troši parice na kameru ili na ne daj bože neke špijune(007),nego ti nju lepo da vežeš za krevet lisicama,lancima i raznoraznim bukagijama.Nema da mrdne.A pre toga trkni u prodavnicu i kupi plutane čepove(pampure).A onda navali na nju puni je do mile volje.Posle seksa uguraj joj te pampure,ali vodi računa da joj ne staviš u čmar(razliku verovatno znaš),i ne odvezuj je sledećih 28 dana.Eto mislim da ćeš uspešno da rešiš problem.Ako ne upali ovaj recept javi se da ti dam neki novi savet. :? 8)
    Hehe....jbg moze i tako

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Koji si se qurac zenio kada ne znas ni dete da napravis... zena mora da ti se smeje u WC-u ili u najmanju ruku masturbira da dovrsi ono sto ti nisi uspeo... hahahaha

Ma pricaj sa njom covece, bre kako te nije blam da postavljas takvo pitanje gomili seksualno neizivljenih ocajnika?!?!? Da se razumemo, sebe ne ubrajam medju njih... :wink: ja sam strashan dasa...

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Koji si se qurac zenio kada ne znas ni dete da napravis... zena mora da ti se smeje u WC-u ili u najmanju ruku masturbira da dovrsi ono sto ti nisi uspeo... hahahaha

Ma pricaj sa njom covece, bre kako te nije blam da postavljas takvo pitanje gomili seksualno neizivljenih ocajnika?!?!? Da se razumemo, sebe ne ubrajam medju njih... :wink: ja sam strashan dasa...
    Dal da se smejem il da placem

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Citat Original postavio Steffan

Dal da se smejem il da placem
    Zasto sve tako dozivljavas emocionalno? :wink: Vi zene bi ili da placete ili da se smejete, to vam je izgleda najveca zivotna dilema... Zasto me jednostavno ne iskuliras? Probaj, ti to mozes...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Lepo se spakujete i na pregled kod cika doktora!

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Citat Original postavio blacky80
    Lepo se spakujete i na pregled kod cika doktora!
    Pa, mozda ti spermici ne rade mnogo dobro?
    Mislim da tvoja zena krije ljubavnika u vodokotlicu, mazi ga i pazi ga i zove ga vibrator

Primećen član
    Učlanjen
    03.10.2003.
    Reputaciona moć
    60

8) Bolje da si nju naceo pricom nego gomilu koja te lozi a po malo i sa razlogom. Idi kod prijatelja koji imaju decu poigraj se snjima zajedno sa tvojom donekle obozavanom zenom pa je navedi na razgovor o deci kad se kuci vratis. Malo razmisljaj u buduce kakva pitanja postavljas, a o kameri da ne pricamo. Pa posle godinu dana nemas poverenja u zenu. Bolje se malo osvesti ili otrezni pa porpicaj prvo sa nekim ko ce te otvoriti pre nego i sopstvenu zenu iznenadis tekstovima koji vidim mogu lako da ti izlete.

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

E OVAKO........
    DA SE TI NE BI TRAUMIRO NEGO TI MENI NJU DOVEDI DA JA I ONA POPRICAMO......
    MISLIM OZBILJNO KO LJUDI.........
    POSTO SI TI NEKO NERAZVIJENO DERISTE KOJE SAMO NESTO UMISLJA.......
    ILI CES DOBITI BEBU ILI TRIPER
    MA NE SAD OZBILJNO.......
    Dovedi je kod mene i reci koje dete hoces m/z
    i dobijas ga sigurno za 9 mes.
    ako slucajno omanem imas garanciju pa cemo iznova ja i ona da radimo na tome

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Ne uzimam tablete protiv toga :shock: , barem ne ja a i nju nisam video da koristi.
    ooooo....mozda taj zakon prirodne selekcije i nije tako losh ... pade mi na pamet kakvo bi tek potomstvo moglo biti...

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

da li se to meni cini, ili je nzena, ndevojka, utata,.... dobila konkurenciju?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Nekada sam smatrao da ovde dodje ponekad neki pametan clan.ALI SADA UGLAVNOM OBITAVAJU OVDE KRETENI:Zasto je smesno ako neko postavi malo glupo pitanje.Decko nije upucen na neke stvari.Jos nije naucio da mok´raca izlati na samom pocetku vagine iz druge rupice koja nema bas puno veze sa onim delom u kom se vrsi oplodja.I na taj nacin sto piski sigurno nemoze izbeci trudnocu.Problem moze biti u tebi u njoj.Ili jednostavno se jos nije desilo.Ako zelis da ustanovis da li tvoja zena zeli decu.Postoji jedan civilizovan nacin.A to je razgovor.Pitaj je.I u krajnjem slucaju dogovorite se oko nekih pojedinosti vaseg zivota.Pa ako je potrebno mozete i u neku kliniku da uradite test plodnosti.

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Nekada sam smatrao da ovde dodje ponekad neki pametan clan.ALI SADA UGLAVNOM OBITAVAJU OVDE KRETENI:Zasto je smesno ako neko postavi malo glupo pitanje.Decko nije upucen na neke stvari.Jos nije naucio da mok´raca izlati na samom pocetku vagine iz druge rupice koja nema bas puno veze sa onim delom u kom se vrsi oplodja.I na taj nacin sto piski sigurno nemoze izbeci trudnocu.Problem moze biti u tebi u njoj.Ili jednostavno se jos nije desilo.Ako zelis da ustanovis da li tvoja zena zeli decu.Postoji jedan civilizovan nacin.A to je razgovor.Pitaj je.I u krajnjem slucaju dogovorite se oko nekih pojedinosti vaseg zivota.Pa ako je potrebno mozete i u neku kliniku da uradite test plodnosti.
    a znate li koja je klinika .......
    pa kod ovog pametnjakovica
    on sve zna
    on je naj pametniji
    on je naj mudriji
    on je doktor
    on je sestra
    on je babica
    i na kraju
    on je jedini ovde pametan svi smo mi pacenici,degeni,klosari,propalice,idioti itd......
    seljacino jedna,mrcino.....
    ti si nekad smatrao ovo a sad ono pa ces opet ovo...
    vidi se da si pametan kad cas ovako smatras a cas onako

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Mir ljudi bez svadje...ali stvarno Bustura.Daj bre zar ne kontash da nas covek ebe u zdrav mozak...ostavio je vec par tako nebuloznih pitanja ...zasto se ubijash da mu objasnish,vidish da te vuce za nos.Ko i ona ndevojka...ili kako vec.

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Ako neko ima 26 godina, godinu dana braka i postavlja ovakva pitanja... stvarno se pitam ko je... kako si ono rekoa "kreten"?
    U stvari... i ne pitam se...

Slične teme

1. Da li je sex sa drugom zenom varanje?
    Autor velikigodzila u forumu Muškarci
    Odgovora: 225
    Poslednja poruka: 31.10.2008., 11:13
  2. Sex sa zenom?!
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.07.2004., 14:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku