Hodam sad kao zombi... kroz noć

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Da li znate da je Koštunica važio za popularnog frajera u svoje vreme u BG-u? Bio prilično tražena roba međ' beogradskim hipi curama onomad.
Otkidao je na Igi Popa, Dorse, itd...
:D
A vidiš šta ti je život, takav frajer dogura do statusa "mlohavog", ostane bez dece (iako je imao širok spektar izbora ženskih sa kojima je mogao da napravi istu) i počne da sluša narodnjake :mrgreen:

Od ovog

do ovog
 
Poslednja izmena:
Dnevnik "Kurir" je sproveo anketu medju političarima u kojoj su naveli kako su još kao tinejdžeri zaradili prvi novac.
Šef poslanika DSS Miloš Aligrudić je u mladosti imao neobičan poslovni spoj: radio je kao bodigard i uzgajao lubenice.

Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić je, po sopstvenim rečima, radio "sve i svašta", pa je neko vreme bio i prodavac sladoleda.
"Fizikalisao sam od 14. godine, nosio blokove i džakove. Neko vreme sam konobarisao i vodio kafanu u rodnom mestu mog oca. Tokom boravka u Londonu sam radio u prodavnici "svaštari", a prodavao sam i sladoled na njihovom sajmu", rekao je Vučić.

Poslanik Demokratske stranke Dragan Šutanovac je takodje u mladosti boravio u Londonu, gde je radio u restoranu.
"Prao sam tanjire, a zatim uznapredovao i pravio salate. Tokom srednje škole sam radio u sportskom centru u Šumicama", rekao je Šutanovac.

Poslanik DSS-a Djordje Mamula je kod oca zaradio prvi novac, radeći fizičke poslove na gradjevini.
"Otac mi je bio privatni preduzimač, i za njega sam tokom raspusta polivao beton, mešao malter, prošao sve poslove na gradilištu. Tome imam da zahvalim što sam ovako krupan i danas", našalio se on.

Generalni sekretar SPS Zoran Andjelković je svirao harmoniku po slavljima, i radio u prodavnicama. Takodje je nadničio na imanju svog oca.
"Otac mi je plaćao za poslove po imanju, a kada sam sa 17 godina izabran za predsednika omladine, organizovao sam igranke", priseća se Andjelković mladjih dana.

Šef poslaničke grupe G17 plus Miloljub Albijanić je takodje fizikalisao u mladosti, ali se zatim prihvatio intelektualnog rada.
"Radio sam utovar i istovar robe, i lepio itisone. Od druge godine fakulteta sam se sam izdržavao, i to isključivo od držanja časova matematike drugim studentima", istakao je on.
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=4855
 
Da li znate da je Koštunica važio za popularnog frajera u svoje vreme u BG-u? Bio prilično tražena roba međ' beogradskim hipi curama onomad.
Otkidao je na Igi Popa, Dorse, itd...
:D
A vidiš šta ti je život, takav frajer dogura do statusa "mlohavog", ostane bez dece (iako je imao širok spektar izbora ženskih sa kojima je mogao da napravi istu) i počne da sluša narodnjake :mrgreen:

nemoj ga dirati, čovek je car
 
Da li znate da je Koštunica važio za popularnog frajera u svoje vreme u BG-u? Bio prilično tražena roba međ' beogradskim hipi curama onomad.
Otkidao je na Igi Popa, Dorse, itd...
:D
A vidiš šta ti je život, takav frajer dogura do statusa "mlohavog", ostane bez dece (iako je imao širok spektar izbora ženskih sa kojima je mogao da napravi istu) i počne da sluša narodnjake :mrgreen:

Svasta! :roll:
 
Da,kao poznata prica kako je Rockfeller postao bogat.
Znate to ?
Dobio dolar ,pa na jednom coshku kupio jabuku,a na drugom prodao za dva.
Onda je kupio dve jabuke,pa prodao za cetiri...,
,i onda mu umro bogat stric od tetke,i nasledio milion dolara...
 
Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić je, po sopstvenim rečima, radio "sve i svašta", pa je neko vreme bio i prodavac sladoleda.
"Fizikalisao sam od 14. godine, nosio blokove i džakove. Neko vreme sam konobarisao i vodio kafanu u rodnom mestu mog oca. Tokom boravka u Londonu sam radio u prodavnici "svaštari", a prodavao sam i sladoled na njihovom sajmu", rekao je Vučić.


http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=4855

Ovo za London garant laže...kao i sve , čim zine, a za tatkovo selo i kafanu...pa što nas ne usreći i ne ostade na njivi, za bolje i nije nego za razvoz đubreta:zcepanje:

A 'de mu to tatkovo selo...da nije negde blizu bajčetine , što bi mnogo i objasnilo?:think:

Ako se vrne tamo, možda ga "izaberu" za gradonačelnika , pa i on sit , a i nama dobro...da ga ne gledamo više takvog:roll::dash:
 
Ne razume kako mozes da izlazes ruglu njegov privatan zivot. Kakve veze ima sto nema decu? Jel' ima decu Vuk Draskovic? Valjda je bolji Ceda Jovanovic sto ima troje dece? Onda je po tebi najbolji Velja Ilic..on valjda ima 4-5 ne znam..:sad2:

Ja sam opet imal mnooogo djece sa mnooogo žena, pa su me zbog tog prozivali (istina ne za života, nego tek kad sam otputoval u vječna lovišta) :mrgreen:
 
Osim toga da napomenem da ja nisam zombi, ja sam duh sa sjekirom. :per:
..%5Cimages%5CBattle%20Axe%20close%20up.jpg
 
Da li znate da je Koštunica važio za popularnog frajera u svoje vreme u BG-u? Bio prilično tražena roba međ' beogradskim hipi curama onomad.
Otkidao je na Igi Popa, Dorse, itd...
:D
A vidiš šta ti je život, takav frajer dogura do statusa "mlohavog", ostane bez dece (iako je imao širok spektar izbora ženskih sa kojima je mogao da napravi istu) i počne da sluša narodnjake :mrgreen:

A ja sam mislio Kostunica zivi 10 godina unazad, ozbirom da je skoro izdao knjigu "Odbrana Kosova" vol.2.

A on cinicno pokusava da se uklopi u danasnju mladez :mrgreen:
 

Back
Top