Vas najromanticniji trenutak
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Vas najromanticniji trenutak

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Vas najromanticniji trenutak

Podjelite vas najromaticni trenutak...nesto sto ce vam zavujek ostati u sjecanju

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Podrazumevano Re: Vas najromanticniji trenutak

Седели смо на обали мора, у Светом Мартину, код Сплита.
    Пала је звезда и ја сам викала:,,Брзо, пожели жељу!''
    После смо се љубили.
    Годину дана касније, кад смо раскидали, питам га да ли је ,,онда'' пожелео жељу, он каже:,, Јесам, али ми се није остварила'' Не питах га која је била жеља, јер се ни моја није остварила...

Тако смо прекинули.

Пре неки дан, кад смо славили 19 година брака, сетим се те звезде и питам га хоће ли ми рећи шта је пожелео.
    ,,Ово што имамо ових 19 година..''
    Није најромантичнији тренутак, али ми је било лепо...

Veoma poznat Buntovnik_Bez_Razloga (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    164

Svaki trenutak koji je u nasim secanjima i uspomenama posebna je prica za sebe.
    No, evo nekoliko:

Jednom prilikom, cekali smo taxi po najvecem, mogucem pljusku. Iznenada, sklonio sam kisobran i poceo je ljubiti. U trenutku se nije snasla ali joj nije smetalo i shvatila je momenat. Najlepse u svemu je to sto je taxi kasnio vise od 10. minuta.

Cekao sam je sa buketom ruza u 2h iza ponoci da zavrsi smenu i video najlepsi osmeh do tada.

Takodje, cekajuci jednom prilikom da dodje, napravio sam veceru. Sobu su osvetljavale samo svece, njih dvadesetak. Spagete sam isarao kecapom i napravio oblik srca sa nasim imenima.

Jedan od najlepsih poklona koje sam dobio ikada je bordo dukser sa likom James Dean-a i natpisom na ledjima:
    Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today

Sada su to samo lepe uspomene iz proslosti.
    Zivot ide dalje...
    Perfekcija je TRIP, nije destinacija!

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Prekrasno!Vanda i Buntovnik
    Evo i moj prilog;

Kad me je nakon 15 dana veze pitao sto bi zelila , moj odgovor je bio "jos samo 15 dana kao ovih proslih"...rastali smo se i nikad vise planirali vidjeti jer sam morala otici kliometre i kilometre od njega.Nekih 20-ak dana poslje cekala sam bus na kolodvoru i njegovog rodjaka kako bih pokupila "paket koji mi on navodno salje"...naravno iz busa je izasao on...dosao ispuniti obecanih 15 dana

obican dan, nikakva godisnjica, nitko ne slavi rodjendan...uvodi me u nasu sobu..a od vrata do kreveta, po krevetu latice ruza...prekrasno..taj trenutak mi je jednako drag i smjesan kad god ga se sjetim pomislim na ono sto sam pomislila kad sam vidila sobu;"Isuse da on cisti sipak bi se razbaciva laticama"

najdrazi poklon je bio cokolada "volim te", koju u zemlji gdje zivim jako tesko naci...ali eto on se snasao

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Ух, Фјака, ја баш нисам нека романтична душа, али су ме претходне две приче тако разнежиле...

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Ух, Фјака, ја баш нисам нека романтична душа, али су ме претходне две приче тако разнежиле...
    Ma iskrena da budem nisan ni ja ali sto kazes ove gore price su bas onako srce parajuce
    Imala bih vise tipkati npr na temi "vas propali romaticni trenutak" ili tako nekako....

Nekad davno, na brdovitom Balkanu jedan moj bivsi odluci me izvesti na jedno romanticno mjesto....provela sam cijelo vecer sjedeci i gledajuci kako on i jos par tisuca ljudi pjeva i igra uz Draganu Mirkovic...rekoh bivsi?

Iskusan Steinadler (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Једно вече на лежаљци крај мора...
    "Naoružajmo se i bež’mo."

Učlanjen
    19.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    164

@fjaka
    Pa mozes i da otvoris temu "Vas propali Romanticni trenutak".
    Mozda ce ljudi imati sta da napisu na tu temu i vise nego li na najlepsi trenutak. Ko zna...

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Једно поподне у хотелској соби.
    Легла да одремам, он отишао у шетњу.
    Буди ме његов поглед.
    Буновна, машам се за кутију цигарета, и уместо цигарете извлачим прелепу наруквицу...

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Buntovnik_Bez_Razloga Pogledaj poruku
    @fjaka
    Pa mozes i da otvoris temu "Vas propali Romanticni trenutak".
    Mozda ce ljudi imati sta da napisu na tu temu i vise nego li na najlepsi trenutak. Ko zna...
    Mogu ja nego ne znam moze li druzina na pdf tipkati
    Na ovom forumu vise prolaze fotkice i spotici....mozemo pokusati

Vanda lijepa prica...hocemo jos!

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Ја сам мислила да ће тема заживети, јер знам да има много романтичних душа овде, иако не посећујем овај ПДф.

На Женама је било дивних тема о упознавању, раскидима...и људи су писали, било је уживање читати.

А романтичних тренутака ..ихај, имам их много, и рекох, нисам романтична душа, али...ваљда сам женско па то некако иде једно с другим..

Један виолиниста, диван, нежан и романтичан месецима је сваког дана звонио на моја врата и сваког дана доносио по једну ружу.
    Само позвони, да ми ружу и оде.

И једном ме позове код себе, ја одем. У соби нема ничег, ничег, осим занимљиво обојених зидова и прелепог тепиха.
    Упали свећу, ја седнем на тепих, а он каже:,,Звао сам те да ти свирам.''
    И свирао је целе ноћи, само за мене...

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Ванда Pogledaj poruku
    Ја сам мислила да ће тема заживети, јер знам да има много романтичних душа овде, иако не посећујем овај ПДф.

На Женама је било дивних тема о упознавању, раскидима...и људи су писали, било је уживање читати.

А романтичних тренутака ..ихај, имам их много, и рекох, нисам романтична душа, али...ваљда сам женско па то некако иде једно с другим..

Један виолиниста, диван, нежан и романтичан месецима је сваког дана звонио на моја врата и сваког дана доносио по једну ружу.
    Само позвони, да ми ружу и оде.

И једном ме позове код себе, ја одем. У соби нема ничег, ничег, осим занимљиво обојених зидова и прелепог тепиха.
    Упали свећу, ја седнем на тепих, а он каже:,,Звао сам те да ти свирам.''
    И свирао је целе ноћи, само за мене
    ...
    htjedo napisati nesto vezano za ovo gore, ali nakon ovog boldanog ostade bez teksta, prekrasno

imam pricu za jednog mog pilota...ali nakon ovog tvog posta treba mi vremena da dodjem sebi pa cu napisati

Učlanjen
    19.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    164

Iskreno, mislim da je u pitanju STRAH od pisanja na "Romantici" pogotovo ako je tema vezana za nesto licno, ako treba da se kaze nesto o osecanjima.
    "Sta ako neko ovo procita? Pomislice o meni ovo ili ono..."
    A da, najveci odbranbeni mehanizan je: Nisam ja romantican/ romanticna.
    ...pricam ti pricu... kako li se dvoje upoznaju, smuvaju i zavole ako nema romantike?!
    Ne verujem da se smuvaju pomocu "baljezgarija". Ne, ne...

Da se razumemo, dugo sam ovde prisutan i bilo je momenata kada se pisalo, kao sto je sada momenat za nesto drugo. Sve u svemu OK je.

Izgleda da danas treba imati hrabrosti i biti "romantican".

p.s.
    otisao sam offtopic ali sta da se radi. I ja sam registrovan korisnik.

Domaćin fjaka (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Vjerujem da svi preko 15 godina starosti su imali "THE romantican trenutak"...ali eto tko zna zasto se ne tipka, mozda bas sto buntovnik rece strah od ovog ili onog, koji bas i ne razumijem al dobro...pokusali smo

Sebe smatram da nisam neka romanticna dusica, a opet na drugu stranu imala sam puno romanticnih trenutaka u zivotu(uf, ovo zvuci kao da sam 1938 godiste) doduse neki su bili propali, odnosno smjesni....ali ipak su na neki nacin romanticni.

Evo jedne moje pricice; Jedan pilot bio jako zaljubljen u mene, zgodan, lijep, visok, ali iz nekog razloga nikako ga nisam vidjela kao tipa s kojim bih hodala.
    Moja mama ga je obozavala(znala ga je kao mog frenda) dok nije svakodnevno dolazio ispred moje kuce sa helikopterom i spustao se par metara od zemlje da bi mi mahnuo
    Mama je tada ludila zbog podizanja prasine i vesa koji bi se susio na balkonu, a susjedi imali temu za cakule za citav tjedan

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Јао, Фјака, баш је лепа прича!

Но, причаћу и ја још, Бунтовник ме својим постом инспирисао. Да, ваљда свако ко је икад волео мора да поседује дозу романтике..

Domaćin *pustinjakinja (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    334
    Reputaciona moć
    988

Lijepa tema.Kako je otvorena ja pokusavam da se sjetim tog djelica iz svog zivota.Ne polazi mi za rukom ..a vjerovatno da ih je bilo..ako pak ipak nije i ako ne uspijem da ih se sjetim......izvrsicu harakiri..tako ako me nema, znacete gdje sam

Ali, zato pamtim neke romanticne detalje meni dragih ljudi.

" Bjese februar.Sjecam se, hladan i snjezan.Valentinovo.On je krenu sa sve crvenom ruzom na biciklu po kosavi koja je nemilosrdno ulazila u kosti.Za nekih desetak minuta se vratio kuci sav pokisao i snuzden i samo mi pokazao drsku koja je nagovjestavala da je to nekad bio neki cvijet.( i sad mi izraz na njegovom licu izmami osmjeh ).Posto bjese jako mlad, pitao me je za savjet, kako na tom nevremenu sacuvati ruzu od neminovnog nestajanja krhkih lati, a posto su i financije uvijek problem nije se usudjivao traziti za novu ruzu.No ko bi odolio izrazu lica u koji sam tad gledala i ko bi odolio tolikoj zelji da bar jednom ruzom obraduje voljenu? Dobio je i novac i savjet da uspori i umjesto biciklom krene pjesice, a ruzu zastiti nekom prikladno kesom ili kutijom.
    Kasnije su mi pricali da je ruza stigla citava, smjestena medju njegovim usnama, blago spustena na jastuk na kojem je ona jos snivala.Takva budjenja, rekla mi je, postala su njihov mali ritual i cinila da se ona osjeca kao Princeza.Upravo tako On ju je i zvao - Princeza."
    "Истина је вода дубока."

Domaćin zeljena (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    83
    Reputaciona moć
    70

Svaki trenutak sa njim...svaki razgovor telefonom...svaki SMS....
    Kad kuješ svoju sreću, ne udaraj bližnje po prstima.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

...sinocj je dragi doshao do mene kasno, prilichno pijan,grlecji me i ljubecji.
    pozvala sam ga da udje. ushao je,a zatim legao na moj krevet. bio je izmedju jave i sna...malo smo prichali,a malo je on kunjao.
    u jednom trenutku,rekao je 'tako mi je drago jer imam vas dvije,naljepshe djevojke na svijetu.'
    tu sam se malo zbunila i probudila ga da pitam o chemu se radi,a on mi je isprichao shta je upravo sanjao...
    sanjao je da smo se vjenchali,i da imamo malu kcjerkicu koja lichi na mene. ima kovrdzavu smedju kosu i krupne,tamne ochi. i da trchi okolo u sharenoj haljinici i pada na koljeno,ali ne plache.
    on joj prilazi i uzima je i ljubi,a ona se smije i uziva.

ne znam zashto...ali mi je to toliko slatko...on je takav sanjar. i zato ga volim.

svako malo mi dodje sa ruzom. uvijek kad pitam 'otkud to?'....on kaze - jer si najljepsha djevojka na svijetu.

kad je bila kisha meteora,lezali smo na travi i gledali,prislonivshi glavu uz glavu,brojecji zvijezde padalice. iako smo se smrzli,bilo je predivno.
    Poslednji put ažurirao/la sofffy : 30.08.2009. u 13:14
    the problem with me is that i don't give a f.u.c.k but i still kinda do

Slične teme

1. Trenutak T
    Autor JaMrzim u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.03.2009., 16:14
  2. Najromanticniji filmovi
    Autor Girl_Butterfly u forumu Film i video
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.07.2007., 15:16
  3. Najromanticniji trenutak u zivotu?