najkorisniji programi - objasnjenja

Nidza995

Gost
Poruka
386
ovako, ovaj forum je za sve forumase koji zele da iskuse nesto novo, da se malo vise upoznaju sa programima koji, ako im ne trebaju sada, mozda ce im zatrebati u buducnosti...

pa, onda, pisite na forumu koje programe najvise koristite, razlog koriscenja i njihova namena ( za one koji ne znaju sta moze da uradi taj program )
 
mene iskreno nista.... ustvari, sad sam se setio, ima nesto vezano JDownloader... recimo, skida on sad, i jednostavno prekine. ukljucim ga ja i vidim to, stoji sve onako kako je i trebalo da bude dok nije stalo... pitanje je: postoji li neko dugme, da link, koji je vec poceo da se skida, nastavi sa skidanjem, ili jednostavno moram da ga ponovo stavim u JD pa sve ispocetka?
 
VideoGet za skidanje i konvertovanje sa youtube u bilo koji od 30-tak formata(npr.mp3,avi)
CryptLoad v1.1.4 Multilanguage (NEW - Rapidshare & Megaupload Downloader) za besplatno skidanje.Selektujes sve delove npr.nekog filma i on skida sam,tj ne moras da resetujes modem ili da cekas 15 minuta.Pauza izmedju skidanja delova je oko 1 minut.
NAPOMENA POTREBNI SU TI IP changer za Huawey (za nasu postu) da bi menjao ip adresu .Ako ne mozes da nadjes poslacu ti.
 

Back
Top