Zakon o odijevanju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pentalpha

Početnik
Poruka
3
Pošto sam naišao na nerazumijevanje meni jako bitnog pojma, vračam se...

Dakle kriv sam ja, a ne društvo – i to je uvijek tako i na to strahovito negodujem. Međutim ako takvi ljudi trebaju crknuti pitam se da li bi uopšte bilo živih osim hrista naravno.
Zbog žene su pali Solomon najveći međ največima, David, Samson i mnogi i mnogobrojni i ti padpvi su oduvijek i permanentno i danas.
Petar Kočić i sam pao zbog žene i ništa potom nije plodonosio – koliko meni poznato je.

Dakle okolo nas svak ima pravo nositi se kako hoće? Međutim propisano je svim narodima da se moralno nose.

Obzirom da žene su stvorene, sa činjenicom njihovog postanja moramo se suočiti, mada sa ovog aspekta bilo bi bolje da uopšte ne postoje, rad kušnje od raja na ovamo. I svi padoše.

Danas je kulminacija iskušenja, čovjek ima pravo tražiti odštetu od nemoralnih. Zamislite koliko treba trpiti, svaki moment. Mišljenja sam da nešto treba pokušati učiniti i smanjiti golotinju, jer ne ja već svi propadaju. Čak i ne znaju da padaju.
 
Žene su ljudi isto kao i mi muškarci, ni gore ni bolje od nas. Niko njih nije "stvorio" da nama muškarcima prave društvo, već se cela ljudska rasa razvijala paralelno, isto kao što postoje muški lavovi i ženski lavovi, isto tako postoje muški ljudi i ženski ljudi. Priča sa "rebrom" je priča za ljude koji imaju IQ ispod broja cipela. Kako su onda nastale ostale ženske životinje, da nisu sve od rebra, a? Pa ima životinja ženskog pola koje ni nemaju rebra. O ostalim polno diferenciranim živim formama da i ne govorim.

"Golotinja" o kojoj govoriš je prirodno stanje, a ono što su tebe izgleda naučili - da se stidiš svog tela, e to je pogrešno.
 
Odsteta u visini cijene ljudskog zivota, pa ti vidi,
A odgovornost snose lokalne I drzavne vlasti, naravno mo zivimo u drustvu koje uvijek krivi slabijeg pojedinca, a moja zelja je da se drustvo generalno samoproglasi zlim, sto ono I jest,….pa I to je nit ka dobru, nego nista
Ipak zene su gore od nas u nijansu Sizife, mozda nemam pravo reci ali I imam,…imas u bibliji stoji – Solomon mudrosti ‘’Medju hiljadu zena ne nadjoh ni jedne, medj hiljadu ljudi jednog’’.

Bas suprotno, ona je stvorena da muskarcu ne bude dosadno (postanje)
Gle, ti nisi vjernik, ti na kozi ne osjecas djavole I blagodat bozju I nemas osjecanja raspoznavanja

Tacno je da je golotinja najprirodnije stanje ukoliko covjek je covjek I ne pozeli pored svoje zene sve ostale, a upravo zbog bluda nam je preporuceno pokrivanje stidnih mjesta. I zivotinje sam nasao vecim ljudima nego covjeka

Nema prave rijeci koju ocekujem, a trebali bi me vzaustaviti, naime pripremam predlog zakona o moralizaciji, sa podnaslovom o predlogu zakona o odijevanju odnosno znaci zakon o seksualnosti, vizualnim pravima ili ne znam jos kako cu to urediti I nasloviti, ali polako se pripremam.
Istio materijal cu dostaviti svim nivoima vlasti (ne pitajte previse, gdje), medijima, vjerskim zajednicama, zato sam insistira na pomoci, kako bih imao razlog da to ne ucinim.

Sto se tice regulacije, zenski policajci bi hapsili zene, a muski – muske, da ne dodje do nemoci vrsenja duznosti – ovo je amandman na jedan stariji kraci program koji dajem ovde

..... izdato je saopštenije za javnost u kome stoji hitan zahtjev za donošenjem zakona o odijevanju na radnim mjestima, kao i predlog za razmatranje zakona o odijevanju na javnim mjestima. Nadalje stoji u saopšteniju da danas bilo gdje korak da čovjek napravi on biva sablaznut na svakome čošku i obzirom na slabost čovjeka nužno je preduzeti preventivne mjere kako bismo otklonili zlo koje čini rasulo unutrašnjeg ustrojstva čovjeka što rezultira rasulom društva radi nemogučnosti činjanja dobra i ispunjenja dužnosti na radu istih. Naime ovo zlo dovodi da nitko nije efikasan ni djelotvoran u svom poslu, a naša privreda upravo to i potvrđuje, kao i naš mentalitet u kome nema da nema pohote, a što ni u kom slučaju kao početna lažna naslada ne može rezultirati dobrom.Tako dolazi do uništenja države i društva. Kao zaštitu čovjeka i preventivu daje se na razmatranje zakon o odijevanju. Isti ovaj zakon bi se sprovodio od nadležnih organa. Na primjer policiji bi se dala velika ovlaštenja i da hapse razgoličene žene sa istaknutim polnim mjestima na javnim mjestima i sprovode u sabirne centre iz kojih bi izlazile uz naplatu kazne i zadržanje nakaradne odjeće koja bi potom bila spaljena. Svako neprikladno žensko ili muško ponašanje ili nošenjebilo bi novčano sankcionisano. Novčano bi se kažnjavali proizvođači i prodavnice iste odjeće i zabranjivao bi im se rad ukoliko trguju istim pohotničkim artiklima. Televizijske emisije, radio, štampa i svi ostali izvori bili bi novčano kažnjavani. Obzirom da najveće sume novca se troše na grijeh i seksualne pohotnosti na ovaj način prikupili bi se milijuni novaca što bi bio podstrek za potpunu revitalizaciju privrede i društva. Da bi se ovo sprovelo potrebne su jake policijske snage kojim po svakom pojedinom slučaju, radi stimulativnog rada pored visokih plata treba obezbjediti i dio od svake pojedine naplačene kazne u procentu (33-40%). Također ovu akciju je potrebno sprovesti u koordinaciji sa međunarodnom policijom radi ostalih izvora zagađivanja čovjeka kao npr. Internet kontrola sadržaja i slično. ..... je poznato da je ovo teško izvodivo, ali da se o ovome razmišlja, smatra da je i dovoljno. Ni u kom slučaju ????????? ne želi da se iko ljuti na njega zbog voljenja razgoličenja, jer i ??????? je čovjek i poznaje tu nasladu i nije išta bolji od bilo kog brata i ima iste probleme, ali konstatacija nakon pohote sa razgoličenim tjelesinama žena je da u suštini posle svake naslade u bilo kom obliku to nije dobro odnosno i zavisno u kom obliku i to se na kraju svih krajeva mora priznati ili propasti,. Ako je dozvoljeno dobro je, ali zasigurno nije dobro ako neko obljubljuje vašu ženu. Ovdje je problem i samokritike u društvu, jer ovi naši bi tuđu, a ljute se kad im njihovu tko pomene. Bračo Bog je regulisao ovo propisima koji vam stoje u glavama i ja ovo govorim radi dobra, i nikako nije dobro zlo i zlo dobro, ako tko voli zlo što jest tuđa žena, kad tad ako ne sad u pokajanju će reči da to nije dobro ili će biti vječna prokletinja. Pa ako je kome i nek radi, i nek mu dobro, ali to u suštini nije dobro. A ako je komu i toliko dobro, ja ga pozdravljam i neka ne zamjeri ako bih imao prava na riječ, da kažem da mislim da to ipak nije dobro da se raspinje neko nad mojom ženom. Odavde ja sam za umanjenje svih stimulansa seksualnih koji uništavaju privredu i društvo. Bog ne daje ovomu dobra ni blagodati, već daje nesreću narodu, gnjev i neplodnost svakom poslu ruku naših. Kumim Vas djecom jeste li zaboravili da ste bili djeca i da ste razočarano plakali nesreća radi kojim korijen je ovdje u pohoti.

Naši vlastodršci bi trebali znati da kao kriterij za ulaz u EU koja mene uopšte ne privlači, stoji i kriterij o odijevanju na radnom mjestu i slično, što će reći da ove probleme znaju u pomenutim zemljama i čine shodno tome.

Đe god iziđem – gujca, il' sisa, ili same pohotne noge koje ištu da se nabiju bilo đe,... pa i djeca se tako oblače, ...pa vas pitam kako svladati se i dobro raditi posao za napredak države ako smo okruženi svim ovim, i kako od službenika u vlasti tražite da čine dobro?


:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top