Jdownloader

Nidza995

Gost
Poruka
386
cao, imam poblem sa skidanjem serije. ovako, epizoda ima 4 linka, i sada, skinulo je 3 linka, pocelo malo i 4. i samo stalo. ja ponovo ubacim u program da se skida samo 4. link, ono nece. sta da radim? mozda treba nesto da podesim???
 
cao, imam poblem sa skidanjem serije. ovako, epizoda ima 4 linka, i sada, skinulo je 3 linka, pocelo malo i 4. i samo stalo. ja ponovo ubacim u program da se skida samo 4. link, ono nece. sta da radim? mozda treba nesto da podesim???

kopiraj 4. link u adress baru u svom web pretrazivacu(Opera, Mozila, Internet Explorer) i vidi da li hoce, verovatnop ti je brzina jako spora a kad oseti sam onu donju granicu u brzini on se ukoci i naravno nece da nastavi jer nemas premium account:cool:
 
e da, znas, kad prestane da se skida, ono se zaustavi i stoji tako sve dok ga ja ne vidim. i kada stoji tako, mogu li samo da nastavim tamo gde sam stao, ili moram ceo link ispocetka da skinem?
 
i ja sam ovo isto pitao pre nekoliko dana. znaci, ukucas u google-u program koji trazis, i sigurno ce ti se pojaviti stranica sa linkom za skidanjem. posle, kad ga instaliras, oznaci link(ili linkove) koje zelis da skines i stavi ih u JDownloader. posle se samo skida
PS:pre instaliranja Jdownloadera moras u kompi imati program Java. i to se moze naci preko goglea
 
i ja sam ovo isto pitao pre nekoliko dana. znaci, ukucas u google-u program koji trazis, i sigurno ce ti se pojaviti stranica sa linkom za skidanjem. posle, kad ga instaliras, oznaci link(ili linkove) koje zelis da skines i stavi ih u JDownloader. posle se samo skida
PS:pre instaliranja Jdownloadera moras u kompi imati program Java. i to se moze naci preko goglea

A koji Java?Mozes mi dati link?...I kako da oznacim linkove i stavim u JDownloader?
 
Meni ne radi , ranije je radio dok nisu promenili tim, sad ako updatuje, onda vise ne startuje program, a ako ne updatuje,onda radi rapidshare, ali ostalo ne radi, i ne radi bas najbolje kao ranije....
U stvari ne radi ni rapid cini mi se uvek....

A USD mi radi rapid , i jos jedan dva, ali ne radi ostalo....
E sad USD je lepo napravljen da mozes sam da ga prilagodjavas raznim sistemima....
Ali to je vec posao....
 
ovako, mrzi me da postavljam link, samo idi na google i ukucaj Java download i prvi rezultat koji ti izadje, to je to. pa stavljas linkove ovako, oznacis linkove koje hoces da skines strelicom, onda desni klik pa ides na UMNOZI, ili samo stavis te oznacene linkove strelicom u JD. ne mogu da se setim teme, ako imas jos nesto, pitaj;)
 

Back
Top