Easy Link Building + Get easy backlink + Trafic
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Easy Link Building + Get easy backlink + Trafic

Primećen član Boris.Sajkas (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Talking Easy Link Building + Get easy backlink + Trafic

Kao što znate, svima nama koji želimo da zaradimo preko interneta tako što imamo svoj sajt/blog, potrebni su posetioci, a njih u 90% slučajeva dobijamo od pretraživača. Zato je bitno da što bolje optimiziramo svoj sajt.
    Iako je važna unutrašnja optimizacija sajta, po meni spoljašnja je bitnija.
    Ta optimizacija se ogleda u dobijanju što više likova ka vašem sajtu (backlinkova) i to po mogućnosti da imaju dopar PageRank(PR).

Radeći SEO optimizaciju za neke svoje sajtove, nailazio sam na određene poteškoće prilikom link building-a. Bilo je teško doći do „jakih“ backlinkova.

Napravio sam blog www.easy-linkbuilding.com.
    Ovaj blog vam nudi mogućnost da napišete određeni tekst o svom sajt/blogu, u kome možete staviti 3 LINKA I BANER, i taj tekst pošaljete administratorima koji ga pregledaju, i objavljuju.
    Ovim načinom dobijate 4 backlinka ka vašem sajtu bez imalo muke oko ispunavanje obrazaca i capche.

Takođe na ovaj način možete dobiti i ogromnu potencijalnu posetu ka vašem sajtu na dva načina:
    1. Samim tim što je objavljen tekst o vašem sajtu, mnogi posetioci će videti taj tekst i možda doći na vaš sajt (zato je bitno da tekst bude što bolji).
    2. Svake nedelje se biraju najbolji tekstovi (sajtovi) koji se objavulju na specijalnoj strani odakle možete dobiti još veću posetu na vaš sajt (još jedan razlog da pišete što bolje tekstove o vašim sajtovima).

Postoji i verzija bloga na srpskom.
    Na easy-linkbuilding.com/blog možete pronaći mnoge zanimljive SEO trikove i taktike. Blog trenutno nije u funkciji, ali uskoro će proraditi

To bi bilo to od mene, nadam se da sam nekome pomogao u SEO optimizaciji i dobijanju instant backlinkova.

GF, nadam se da nećeš opet biti cenzure
    POTREBAN MI JE NEKO DA MI POVREMENO POMAŽE OKO PREVODA TEKSTOVA SA SRPSKOG NA ENGLESKI. :(

Aktivan član acca (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Easy Link Building + Get easy backlink + Trafic

Dobra je ideja i ne volim da pametujem ali pitanje je koliko je dobro što si stavio reč "link" u domenu. Ne voli Google mnogo linkove sa urlova koji sadrže "link" a kamoli "linkbuilding".

Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

koliko je pametno se ogleda u tome, da dok nisam imao nijedam link ka tom blogu, on je bio na drugoj strani za reč easy link building, gde ima je ozbiljna konkurencija! znači samo na osnovu domena
    POTREBAN MI JE NEKO DA MI POVREMENO POMAŽE OKO PREVODA TEKSTOVA SA SRPSKOG NA ENGLESKI. :(

Aktivan član acca (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    75

narano, ali ti pričaš o poziciji za termin "easy link building" a ja o sasvim drugim terminima.

Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

mislim da razumem o čemu pričaš.

da je googlu prestao da smeta ceo SEO svet, i sve stvari vezane za njega možeš zaključiti po tome da je izdao SEO priručnik, i to dobar. i čak ga preveo na srpski jezik. ne da mi se sad tražiti ali ako hoćeš, naću link od tog priručnika

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Borise acca je u pravu..
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Zainteresovan član ljubafmagain (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Pa meni se svidja ovo sto borisha radi... oblikovace on to, sve vise webmastera je zeljno backlinkova... a sto se tice onoga sto je rekao acca, moze biti... mozda google bas to gleda, gde se prica o linkovima, ne daje mnogo znacaja backlinkovima. Mozda bas smeta to link !!! U ostalom eto ti prilike da se uveris, upravo posedujes domen za koji se smatra da nece biti ozbiljno uvazen od strabe google.

Slične teme

1. easy recovery professional...
    Autor Bojan Italy u forumu Softver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.11.2005., 14:50
  2. Easy CD-DA Extractor 6
    Autor Novajlija u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.05.2004., 07:24
  3. Genius Easy Pen
    Autor Mirko_M u forumu Hardver
    Odgovora: 3