Tajni sastanci o NLO-ima u Ujedinjenim narodima

Ne, nego ta oznaka meseca mi je nepoznata skroz.
Ipak je ovo srpski forum. Ako se ne pridrzavamo naseg jezika, da ja onda pocnem ubacivati i njemacke i engleske reci, posto oba jezika aktivno govorim?

Sad sam ja tebi nacrtao, mali Bruse Vilise.. :):)

U jeee. .. Kakva decja providna izmisljotina.
Kako te bre nije sramota? Ovo je kao kada dete od cetiri godine kaze mama , tata ja mogu da vozim bicikl bez ruku. Sta i da znas te jezike ..krajnje je bezvezno da se time hvalis. Ispada da neko ko ih ne zna je manje vredniji od tebe ili sta?
Pa hajde kada si toliki poznavalac jezika prevedi ovaj tvoj post na nemacki. Cast posla za takvog poliglotu poput tebe.. Izvoli.. I bez google prevodioca molim... :D

Sto se tice teme jasno je da pojavu tih letelica vladari sveta ne mogu da ignorisu samo zato sto se njihovo postojanje ne dopada skepticima. Za narod tako nesto poput UFO ne postoji .. niti postoji ista sto se sukobljava sa zvanicno utvrdjenim i teskom mukom u glave ljudi utuvljenim istinama o svetu i zivotu. Ali za "VIP" manjinu mnogo stosta postoji, a o zemu se raspravlja na tajnim sastancima.
 
Ne, nego ta oznaka meseca mi je nepoznata skroz.
Ipak je ovo srpski forum. Ako se ne pridrzavamo naseg jezika, da ja onda pocnem ubacivati i njemacke i engleske reci, posto oba jezika aktivno govorim?

Sad sam ja tebi nacrtao, mali Bruse Vilise.. :):)

nisi ti za DZ inzinjer :hahaha:

Kazi mi, ti verujes u ufo fenomene (ili mislis da su kuglaste munje ili neka vlaska magija :hahaha:)
 
Poslednja izmena:
U jeee. .. Kakva decja providna izmisljotina.
Kako te bre nije sramota? Ovo je kao kada dete od cetiri godine kaze mama , tata ja mogu da vozim bicikl bez ruku. Sta i da znas te jezike ..krajnje je bezvezno da se time hvalis. Ispada da neko ko ih ne zna je manje vredniji od tebe ili sta?
Pa hajde kada si toliki poznavalac jezika prevedi ovaj tvoj post na nemacki. Cast posla za takvog poliglotu poput tebe.. Izvoli.. I bez google prevodioca molim... :D

Sto se tice teme jasno je da pojavu tih letelica vladari sveta ne mogu da ignorisu samo zato sto se njihovo postojanje ne dopada skepticima. Za narod tako nesto poput UFO ne postoji .. niti postoji ista sto se sukobljava sa zvanicno utvrdjenim i teskom mukom u glave ljudi utuvljenim istinama o svetu i zivotu. Ali za "VIP" manjinu mnogo stosta postoji, a o zemu se raspravlja na tajnim sastancima.

Ozimene, halt endlich dein dreckiges maul, OK?
Ich ware 13 jahre in deutschland als kleiner, und da habe ich auch die schule , deutsce schule gelernt. Meine erste sprache war die deutsche sprache. Englisch lernte ich auch als kleiner, weil wier lebten in der nahe einer amerikanische soldten base.

Ich glaube, das ist genug von mir..
Du dummkopf.

Sada, Ozimene, dokle vise treba da ti dokazujem da ja ne lazem?
Mislim, cemu to uopste?
A mene bas boli briga sta ti mislis...ljudi koji me znaju (cak i licno, sa ovog i drugih foruma) znaju da ne lazem, niti da se hvalim sa tim.
I samo do njihovog misljenja mi je i stalo.
Ne smatram nikoga manje vrednim, a ti sto tripujes da jesi, to je tvoj emocionalni problem. Pij lekove, du kleiner arschlecker.. :)


Tvoj post nisam preveo na njemacki, jer to moze svaki priuceni koji je imao svapski u osnovnoj, sve sa googlom.
Ovo sam ti lepo odgovorio, i trebalo bi da ti smiri tvoj skepticizam u vezi mene.
Ako uspes da prevedes, naravno.

Meni jako smeta hrvatski jezik na forumu i to je moje pravo da iskazem.
 
Poslednja izmena:
Ne, nego ta oznaka meseca mi je nepoznata skroz.
Ipak je ovo srpski forum. Ako se ne pridrzavamo naseg jezika, da ja onda pocnem ubacivati i njemacke i engleske reci, posto oba jezika aktivno govorim?

Sad sam ja tebi nacrtao, mali Bruse Vilise.. :):)

Hm..hiljadu mu dabrova ,mala replika veljaca je inace pravilan naziv za jedan od mjeseca u godini a onako kako ga ti zelis vidjeti napisanog je cisto strana rijec...prema tome ne lupetaj covjek ti je ljepo napisao.
 
Hm..hiljadu mu dabrova ,mala replika veljaca je inace pravilan naziv za jedan od mjeseca u godini a onako kako ga ti zelis vidjeti napisanog je cisto strana rijec...prema tome ne lupetaj covjek ti je ljepo napisao.


Ovo je srpski forum, sa zvanicnim srpskim jezikom.
Ako tebi to smeta, idi na one svoje mini mudzahedinske forume ili kako vec nazivate to ...i u srpski jezik (posto bosnjacki ne postoji) ubacujte ozujke, veljace i travnike koliko ocete.

Ponasaj se u duhu foruma domacina, i ne zapocinji nacionalisticke antisrpske provokacije.
Nece ti proci, veruj mi.
 
Ovo je srpski forum, sa zvanicnim srpskim jezikom.
Ako tebi to smeta, idi na one svoje mini mudzahedinske forume ili kako vec nazivate to ...i u srpski jezik (posto bosnjacki ne postoji) ubacujte ozujke, veljace i travnike koliko ocete.

Ponasaj se u duhu foruma domacina, i ne zapocinji nacionalisticke antisrpske provokacije.
Nece ti proci, veruj mi.

kak si nezgodan:mrgreen:
 
Meni jako smeta hrvatski jezik na forumu i to je moje pravo da iskazem.



e,ovo je "jako" bitno na temu "tajni sastanci o NLO-ima u ujedinjenim nacijama"....

znaci,ako utvrdimo da li SALU smeta ili ne smeta hrvatski,turski ili marsovski jezik,utvrdicemo i da li su bili oni sastanci ili nisu.......tako da,molim,da se rasprava vodi u tom smeru....

eh,kako ovi ljudi u crnom spamuju temu......
 
Nazalost ,svidjalo se to nama ili ne,to su ljudi koji se konstantno javljaju ostavshi verni pdf u.
Ostali dodju, pokusaju pa kad vide s kim imaju posla ,odu.
Uostalom o svim ovim temama se moze i kvalitetno , bez vredjanja ,procitati na drugim mestima a ovde
se sve svodi na zabavu ,shto je legitimno .
Kom je do zabave taj se zabavlja ,kom je do cheg drugog ide na takva mesta gde se o tom drugom moze nauciti.
Jednostavno.
 

Back
Top