nejasna sama sebi

plava ruza

Početnik
Poruka
6
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

pa da. to je kada dugo zivis istu pricu, a svakom coveku je potrebna promena i rast. samo sto nije lako smisliti sta da menjas i u kom smeru da rastes, pogotovo ako vec imas prilicno stabilan zivot...
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

Jao da, imam sve a osecam se kao da nemam nista :confused:, imam sve sto je potrebno za jedan devojacki zivot. Razmisljala sam o cemu se radi, i mislim da je to zato sto sam okruzena ljudima koji nisu bas iskreni ni dobronamerni (ovde izuzimam porodicu), realista sam pa sve vidim, ne zaslepljujem se. Fali mi jedan iskren prijatelj pred kojim ne moram da glumim i iskren momak. Eto...
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

Dobro dosla:)I ja imam divnog muza,decu,kucu,posao,zdravlje i sve sto uz to ide,ali nekad se zapitam da li to zelim?:think:Mozda smo se uklopile u neke standarde "idealnog"zivota ali ne tezi svako istom cilju i svako svoje "idealno"dozivljava drugacije.Zavrsi skolu,budi pristojna,udaj se ,imaj decu,postuj muza i budi dobra zena.Eh, kao da svaka od nas tezi tome.Ja prva ne,ali sam ipak to uradila.Sve po protokolu:)I,sta sad?Zivecu tako do kraja zivota ili dok mi stvarno ne dosadi pa pocnem po svom.E,onda ce komsiluk imati o cemu da razgovara:D
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

..mhm..neshto fali..
..a shta ti zelish, a nemash? :)
..kad priznash sebi shta bi te pokrenulo, mozda i nadjesh odgovore na svoja pitanja..
 
Ја ћу само да цитирам два мудра савета:

pa da. to je kada dugo zivis istu pricu, a svakom coveku je potrebna promena i rast. samo sto nije lako smisliti sta da menjas i u kom smeru da rastes, pogotovo ako vec imas prilicno stabilan zivot...


mhm..neshto fali..
..a shta ti zelish, a nemash?
..kad priznash sebi shta bi te pokrenulo, mozda i nadjesh odgovore na svoja pitanja..


:ok::ok:
 
Иначе, верујем да се свако од нас повремено помисли исто... Само је питање трајања. Наиме, ако те то осећање хвата само повремено - онда је сасвим уобичајена појава.;)
 
pa voda je duboka...po mom misljenju sve se svodi na to koliko ti volis da mislis i da razgovaras sama sa sobom...Jer ako smo iskreni sami sa sobom onda znamo odgovore.

Od svih postova meni se licno najvise dopao Jekin
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

Mozda ti je ovo samo period kolotecine i monotonije :) Svi smo ponekad manje vise apaticno :confused:
Ali po meni postoje 2 varijante :
1. Uvek tezimo visem i prosto koliko god i sta god da imamo, nesto nas tera na razmisljanje i imamo taj 'vrcavi ' osecaj u nama da nam nesto fali. :) Nekad je to samo inicijativa da promenimo nesto, a nekad malo uzbudjenja i desavanja, nesto da razbij monotoniju. Zabavu moramo sami sebi stvoriti :)
2. Tacno znas sta ti fali, ali se plasis da to priznas sebi i nama.. Mozda bi menjala nesto drasticno, ali 'ne smes' jer ipak 'sve imas' .. ;)
 
ebeš ga, sve se svede na svekrvu ili ljubavnika :lol:
Fali ti ili neki cilj, čijem ispunjavanju ćeš se posvetiti, ili samo malo akcije...
ili možda neki hobi koji će te malo ispuniti... al ne mogu ja da ti kažem koji, ja znam čemu bih se posvetila kad bih imala vremena
 
niko nikad neema sve i nije svima potrebno i sudjeno da zive ukalupljene zivote.....moras da nadjes vremena i snage da se preispitas....ucmalost i dosada znaju da uvedu u depresiju.....sitne promene i radosti koje sebi covek ucini znaju da oplemene zivot.....
 
ebeš ga, sve se svede na svekrvu ili ljubavnika :lol:
Fali ti ili neki cilj, čijem ispunjavanju ćeš se posvetiti, ili samo malo akcije...
ili možda neki hobi koji će te malo ispuniti... al ne mogu ja da ti kažem koji, ja znam čemu bih se posvetila kad bih imala vremena

Ma sad kad se uclanila na Krstu i napisala svoj prvi post zavrseno je sa "rupama" u zivotu i ucmalosti. Ko god ovde postuje ima savrsen zivot, ambiciozan je i tacno zna sta hoce. :mrgreen:
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:



Neznam, ali je po meni ipak nesto trulo .......sto neko rece , preispitaj prvo sebe ....i iskreno porazgovaraj sa sobom ....
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam...

je l se sad osecas kao da se nesto promenilo...kao da si bar malo stavila zivot pod svoju kontrolu...ja, da...evo, idem od teme do teme i dajem komentare , a kad pogledam na onoj listi tema, sve ce nove poruke da budu od mene :zcepanje:

ja se cesto osecam ovako kako si ti opissala, a i mnoge zene u mom okruzeju... primetila sam da se to desava najvise kad se nista ne desava... sve neka praznina oko mene...
nekad pomislim da je to zbog godina koje prolaze...osecam da starim (mada sam ja jos mlada...nemam ni 30.god...al sam blizu :() i onda poželim da uradim nesto luuuudo, neobicno...da sve šokira...ali uglavnom ne uradim ništa :dash: ...i sledeci put kad ne uhvati to raspoloženje- bude još dublje...
 
Posle duzeg razmisljanj da li da nastavim da citam samo (sa strane ) ili da potrazim savet resila sam... zanima me da li ste se nekad osetile praznom, neispunjenom iako imate sve sto zelite... zdravlje, decu, muza koji vas obozava, posao, ne zivite sa svekrvom... a ipak osecate da vam nesto fali. da vam nisu sve kockice na broju? :confused:

Naravno da jesam. Razlog? Mozes sebe da ostvaris kao suprugu, majku, da materijalno budes obezbedjena, iako su sve to vazni spoljni faktori, oni unutrasnji mogu da stagniraju, da se zaborave, nesto sasvim licno sto se ne tice drugih, potvrda da imamo vrednost i bez svega nabrojanog.
 

Back
Top