Трач вест шапат који сте чули,

Хајде овде да постављате вести ,трачеве ,шапате које сте чули атичу се политике.
По мени не требају линкови на овој теми



Добра идеја!

Нарочито за нас који нисмо ни у једној странци :D (да сазнамо мало оно што се не да видети у медијима)
 
Ova će ti tema prerasti opet u međusobne svađe i klevetanja ili izmišljanje lažnih vesti.
Evo, ja ću jednu, imam pouzdanu informaciju da u gradu u kom radim i živim glavnu reč u svemu vode gej lobi i kosovarski lobi (Srbi s Kosova, koji su se obogatili milionskim prodajama svojih imanja Albancima, koliko se god to nekima ovde ne svidelo). Konkretnije, mnogo homića među najjačim "biznismenima" i političarima
 
Ova će ti tema prerasti opet u međusobne svađe i klevetanja ili izmišljanje lažnih vesti.
Evo, ja ću jednu, imam pouzdanu informaciju da u gradu u kom radim i živim glavnu reč u svemu vode gej lobi i kosovarski lobi (Srbi s Kosova, koji su se obogatili milionskim prodajama svojih imanja Albancima, koliko se god to nekima ovde ne svidelo). Konkretnije, mnogo homića među najjačim "biznismenima" i političarima
КУУУ-КУУУУУУУУУУУ "ЂОЛЕ"!!!:sad2::sad2::sad2:
Па где баш код нас!?
:think::think::think:
 
E, moj paprika, a pojedine taksi firme služe za rasturanje narkotika, s tim da gotovo 70 odsto taksi vozila jesu vozila u vlasništvu pandura, pa sad ko rastura, ne znam.... policija, taksisti, dileri....a jedan od glavnih u policiji šuška se, uzima reket dilerima mesečno 5 soma evra....Nikad nisam razmišljao o tome do tada, ali taksi je savršena maska za dilovanje. Ništa sumnjivo ako vidiš taksi u ponoć u mračnoj uličici
 
Хајде овде да постављате вести ,трачеве ,шапате које сте чули атичу се политике.
По мени не требају линкови на овој теми

Chuo sam ( A bilo je i ovde na 4umu ) da se ovi dole naoruzavaju... Ni malo mi se to ne svidja... :evil: Kada cemo se mi naoruzati?
 
E, moj paprika, a pojedine taksi firme služe za rasturanje narkotika, s tim da gotovo 70 odsto taksi vozila jesu vozila u vlasništvu pandura, pa sad ko rastura, ne znam.... policija, taksisti, dileri....a jedan od glavnih u policiji šuška se, uzima reket dilerima mesečno 5 soma evra....Nikad nisam razmišljao o tome do tada, ali taksi je savršena maska za dilovanje. Ništa sumnjivo ako vidiš taksi u ponoć u mračnoj uličici

A ja chuo bash kontra... Da su taksisti pandurski doushnici... I na svojoj kozi posle osetio. :sad2: Tako da, dobri ljudi, kad' zavrshite neshto ne idite taksijem!
 
Хајде овде да постављате вести ,трачеве ,шапате које сте чули атичу се политике.
По мени не требају линкови на овој теми

:think::whistling::hahaha: covece ,legenda si ,kako se seti samo ovakve teme !

Evo shta ja cu :"Teshko zhiveti ovom narodu izmedju dve vatre.
Nashe i stranske !":dash:
 
planira se koalicija na nivoima svih postojecih stranaka za spas srbije. kinezi i rusi ce dati ogromnu materijalnu pomoc u zamenu za strateske vojne punktove.

постоји прича о томе али не за базе него за власт која би омогућила уплив Руског капитала и Кинеских грађана у Србију
 

Back
Top