SPORTSKA OPREMA

kovle

Zainteresovan član
Poruka
230
Gde da kupim tegove, treba mi od deset kila, ali da moze da se menja tezina, kao sto ima u sport impulsu, samo tamo kostaju 5.000 din, a toliko necu ni u ludilu da dam, znaci mala sipka za ruku, i oni koturovi da ima da se menjaju
 
Gde da kupim tegove, treba mi od deset kila, ali da moze da se menja tezina, kao sto ima u sport impulsu, samo tamo kostaju 5.000 din, a toliko necu ni u ludilu da dam, znaci mala sipka za ruku, i oni koturovi da ima da se menjaju

Pogledaj ovde http://www.iron.rs/ imaju svasta nesto iz sportskog programa. Ovde za oko 5000 din mozes da kupis tegove i sipke od 70kg
Imaju tegove, sipke, i uz to...cene su veoma pristupacne. a kvalitet je dobar :ok:

Pozz
 
Zelela bih da kupim traku za trcanje, i nadam se tome sto pre, jer dolazi zima, pa napolju i nije bas pogodno za tako nesto :) , ali nisam sigurna za koju da se opredelim. :dash: Raspitivala sam se i trazila po internetu, nisam puno nasla, ali sam definitivno opredeljena za trake sa motornim pogonom. Posto nisam pri nekom budzetu, a motorne trake se krecu i po par hiljada evra, nasla sam par njih, tacnije dve, koje su malo nize cene, i koje su mi vec neki ljudi preporucili, ali ja sada ne znam za koju da se odlucim. Molila bih vas za pomoc, jer stvarno ne znam sta da radim.:eek: Trake oko kojih se dvoumim su:

Relax RX 13A
http://www.ringsport.rs/traka-sa-1-motorom-rx-13A/p-22

i
GIMFIT KP-4100K
http://www.totalbike.rs/fitness/trenazeri-i-sobni-bicikli/gimfit-traka-za-trcanje-kp-4100k-elektricna

Molim vas pomozite. Hvala unapred. Pozdrav...
 
Ja imam motornu traku već godinama i redovno je koristim pa ti mogu dati savet u vezi izbora jer sam imao velikih problema sa prvom koju sam imao 1,5 god.i za to vreme je išla u servis 8 puta.Traka je bila Capriolo i oni su bili maksimalno korektni u vezi svega i nikad ništa nisam platio ali je problem jer je nisam imao vrlo često a trebala mi je stalno.Na kraju su mi vratili sve pare tako da mogu samo da ih pohvalim što se tiče poslovnosti ali za traku ne.Drugu traku sam kupio tako što sam prvo pitao servisera koje su se dobro pokazale i uz njegove sugestije sam izabrao.
Ove dve koje si izabrala su obe ok,razlika je u max brzini .Idi i pogledaj u njihovim garancijama ko je zvanični serviser i uzmeš adresu ili broj tel.pa ih nazoveš i pitaš za obe kakva imaju iskustva jer jedino oni imaju pravu informaciju o kvalitetu određene trake i onda se odlučiš.Prodavac će ti sve reći samo da je proda.
Sretno
 
Evo ovako vec 2 meseca se bavim atletikom jer zelim da osvojim medalju na nekom gradskom takmicenju koje ce se uskoro odrzati , nego da se vratim na temu posto trcim svaka 2 dana zeleo bih da upisujem rezultat u svesci i svaki dan bar 1 korak vise da pretrcim ... posto nemam telefon ne mogu da instaliram nikakve aplikacije, koji uredjaj biste mi preporucili da koristim :) ? POZZ

- - - - - - - - - -

Naravno da cena ne bude 5000 evra nego sto jeftinije to bolje...
 
Evo ovako vec 2 meseca se bavim atletikom jer zelim da osvojim medalju na nekom gradskom takmicenju koje ce se uskoro odrzati , nego da se vratim na temu posto trcim svaka 2 dana zeleo bih da upisujem rezultat u svesci i svaki dan bar 1 korak vise da pretrcim ... posto nemam telefon ne mogu da instaliram nikakve aplikacije, koji uredjaj biste mi preporucili da koristim :) ? POZZ

- - - - - - - - - -

Naravno da cena ne bude 5000 evra nego sto jeftinije to bolje...
Kupis pedometar,kosta nekoliko stotina dinara i izmeri ti broj koraka i kilomertazu.
 
pokušavao sam i to, i bebi šampon, al to deluje 10tak minuta, posle opet magle :dash:

čitao sam da treba da se nagori staklo kad je nova maska da bi se sagoreo zaštitni sloj, ali to je valjda za staklo, ovo je plastika na ovoj maski :think:
 
pokušavao sam i to, i bebi šampon, al to deluje 10tak minuta, posle opet magle :dash:

čitao sam da treba da se nagori staklo kad je nova maska da bi se sagoreo zaštitni sloj, ali to je valjda za staklo, ovo je plastika na ovoj maski :think:

Nisi dobro probao.

Najveci svetski ronioci isto samo pljunu u masku.:rtfm:

Ako se ne zamagli odmah ...vise nema sanse da se zamagli .

To je pitanje kondenzacije, nagoreli sloj nista nece pomoci.
 

Back
Top