mama i tata...

sta mislite vi, idete kod neke devojke, na primer, i majka je napravila neku hranu, a otac 'oce da vas vodi u kafanu, da se bolje upoznate?
ja bi radije maminu hranu :)
a reko bih da se lagodnije osećam u maminom društvu neg tatinom. nije to zbog tog što me stalno opsedaju mame i ćerke, neg imam više poverenja da mogu mamu da šarmiram neg tatu :D
i mame ne gnjave previše. a očevi smaraju i pametuju.
tačno bi se sav uzvrteo da me nečiji tata pozove u kafanu. mislio bi da oće da me likvidira negde daleko od ljudi :)
 
ovo je pricha mog zzivota.

i mogu da je nastavim... i tako taj neki dodje po mene, i onda pojede gibanicu shto je moja majka spremila, a moj otac strpljivo sacheka uz obavezan komentar "shto snezzana (moja mama prim. autora) gurash choveku jogurt, kad svi znamo da uz gibanicu bolje ide pivo...."... pa dobro, ne bash tako strpljivo, i onda kad je gotova agonija sa gibajom, onda se ide u kafanu, gde se toliko tura provrti, da na kraju ja odustanem od bilo chega shto se ne odaziva na krevet, u nadi da se necu buditi u toku noci da povracam.

eto.
sad sam majka i zzena.
ne pamtim kad sam se odrala od alkohola.
moja majka i dalje mom muzzu s vremena na vreme napravi neshto shto ovaj voli - kiflice sa mesom il` eklere... ali moj otac ga cheshce chasti koka kolom, nego pivom. :D
 

Back
Top