Totalno drugaciji od drugih

Ajde sad...Sta radite kada vam dodje da pobegnete od sveta? Da se sklonite bar na tren? Kad mislite da ste drugaciji od drugih? :think:
pa,obicno mi barem jednom nedeljno dodje da odem na neko pusto ostrvo i da iskljucim i telefon i komp za par dana i ni na sta ne mislim...Mada,naravno to nikad ne sprovedem u delo.A skoro stalno mislim da se razlikujem od drugih,jer me veoma mali broj ljudi razume.Od onih ljudi sa kojima se druzim imam drugaciji ukus i razlicito misljenje...Mada ne mislim da je to lose,ali mi ponekad daje osecaj da me niko ne razume
 
Ajde sad...Sta radite kada vam dodje da pobegnete od sveta? Da se sklonite bar na tren? Kad mislite da ste drugaciji od drugih? :think:

meni cesto dodje da s'vremena na vreme iskljucim fon i ne palim ga ceo dan...inace kad imam svoju zutu minutu volim da stavim sluske i odem negde da setam,i tako iskuliram...a najvise mrzim kad mi se to desava,a onda mi neko pridje pa pita-a sta ti je,a sto stojis sama,a ovo a ono. prodjite me se,da sam htela da vam kazem zvala bih vas i ispovedala se.... msm blah :hvala:
 
pa,obicno mi barem jednom nedeljno dodje da odem na neko pusto ostrvo i da iskljucim i telefon i komp za par dana i ni na sta ne mislim...Mada,naravno to nikad ne sprovedem u delo.A skoro stalno mislim da se razlikujem od drugih,jer me veoma mali broj ljudi razume.Od onih ljudi sa kojima se druzim imam drugaciji ukus i razlicito misljenje...Mada ne mislim da je to lose,ali mi ponekad daje osecaj da me niko ne razume
Otprilike se nesto ovako i meni desava...
 
Ajde sad...Sta radite kada vam dodje da pobegnete od sveta? Da se sklonite bar na tren? Kad mislite da ste drugaciji od drugih? :think:

:hahaha:Igram neku dobru igricu, tipa assassin's creed ili medieval 2 total war, izolujem se od realnosti, postanem deo virtuelnog sveta, moze se svasta desavati napolju, ja ne reagujem, sve dok neko ne iskljuci komp iz struje,:eek: a onda se vratim u ovaj bezvezni, nepodnosljivi, jednolicni, blesavi i izludjujuci svet.:dash::dash::dash:
 
Ajde sad...Sta radite kada vam dodje da pobegnete od sveta? Da se sklonite bar na tren? Kad mislite da ste drugaciji od drugih? :think:

Jedino zelim da se sklonim negde da bih se odmorio od svih problema i razmislio,tad najcesce sedim u mraku i gledam zvezde ili zijam u plafon. Noc je uglavnom moj prijatelj ili volim da se setam praznim ulicama!:) Takve tripove nemam,jeste da se razlikujem od vecine u mom gradu ali u svetu ima more istih ljudi kao i ja.
 
Zasto bezati ako si razlicit?
Iskakanje iz prosecnih sablona svakodnevice tinejdzera je super stvar...
I treba se potruditi da sto duze tako i ostane...


A sto se bezanja, kao bezanja od dosade, i ustaljene svakodnevice u kraju tice...
Ja ponekad sednem na voz, odem u susedni grad, i izblejim u nekom kaficu ili prodavnici muzickih instrumenata :D
 

Back
Top