Vezanost za filmove/serije

Poruka
17.135
Ovu temu sam otvorio cisto da vidim da li ima jos nekih koje se ponekad osecaju kao ja gledajuci neki film ili seriju:( i molim da je nep prebacuju na psihologiju jer je usko vezano za filmove i serije!
Da li vam se ikad desilo da gledajuci filmove i serije(najcesce serije jer su duzeg daha) osecate kako bih objasnio prijateljski povezani sa likovima te serje(filma) ali ne u smislu da se izlapeli nego jednostavno bude vam krivo kad znate da ce seriji doci kraj i necete vise moci da pratite vase omiljene likove i gledate ih u istim situacijama?Nadam se da sam razumljiv...
Evo ja sad gledam True blood serija me odusevljava kako mi se svidja ali mi je pomalo krivo sto znam da cu vec danas da zavrsim ovo jos epizoda sto je izaslo i posle ce jos da izadju neke 3-4 epizode i vise nema....Mnogo mi je krivo:( i iznerviram se pomalo....Sa filmovima je to malo redje slucaj jer su oni kratkog veka pa ne stignes bas da se upoznas sa likovima nesto extra kao kod serija...Da li se desavalo nekom ovo?Ili sam je odlepio od silnih horrora i omeksao srce:sad2:

P.S ja ne znam sta cu da radim kad odgledam True blood majke mi...Mnogo ce da mi nedostaju svi likovi :sad2:
 
cable_tv_descrambler_lcd_hdtv.gif
Eh, dok ja gledam Robin Hood, Lost, Prison Break.......Ono totalno se izgubim, odvojim se od realnosti, stopim se sa likovima, zamisljam sebe u filmu ili seriji, ocu da popizdim sto nisam tamo, verovatno se i drugi tako osecaju. :)
 
Pronasao sam se na ovoj temi bas.
Ovo mi se uvek desava kad gledam serije i zato ih izbegavam.
Place mi se za "Harper's island".
Voleo bih kad bi snimili jos neku slicnu seriju, ali sa istim glumcima.
Mnogo me pogodila Cloina smrt, kad je skocila sa mosta.:rida:
 
Pronasao sam se na ovoj temi bas.
Ovo mi se uvek desava kad gledam serije i zato ih izbegavam.
Place mi se za "Harper's island".
Voleo bih kad bi snimili jos neku slicnu seriju, ali sa istim glumcima.
Mnogo me pogodila Cloina smrt, kad je skocila sa mosta.:rida:
Istto, ja sam za primer uzeo ovu seriju ali i za Harper's island sam se bukvalno isto osecao bukvalno isto...Za neke mi je bilo krivo sto izginuse ali kroz seriju mi bilo krivo tamo pred kraj sto necuvise da ih gledam onako zajedno....Bas bedno:sad2:
Pa spica je najbolja na celoj seriji! Spica+pesma, tj.
"I wanna do bad things with you" :cool:

Spica je strasno glupa nista nije zanimljiva smorim se gledajuci ali me pemsa bas dirne majke mi uvek se setim likova:heart:
 
Ne znam za ovaj serijal sa Annom Paquin, 'True Blood', ali...
kada je Buffy roknula sebe, kako bi sacuvala Dawn, u serijalu 'Buffy the Vampire Slayer', ja nisam mogao da se oporavim mesec dana. Totalno sam se navukao bio na njih.
Verovatno najpotentnija serija, kada ja bejah malisan. Debeljuskasta Gellar (prva sezona), nespretni Xander, lezbo Willow, karakteristicni Oz, prokleti nancy hair gel Spike, Angelus Boreanaz, watcher Giles, nevaljala Dushku.

Navukao sam se gadno jos i na Trek, pogotovu Voyager, i na 'Battlestar Galactica'.
Trek, jer je to kao da vam vest narator sa Ph.D. prica sarene tehno-bajke, a BSG zbog Adame i Kare Thrace.
Covece, kako gori Katee Sackhoff.
Kada je roknula samu sebe (kao onomad Bufika), i kada je Apollo vrisnuo, htedoh da zaplacem.
Vrlo redak lik ta Kara Thrace, i vrlo retka Sackhoff.

Evo putesestvija Kare Thrace uz Barberov 'Adagio for strings'
 

Back
Top