Kuda plovi Hrvatska?

ма на НОВОСАДСКОМ СЕ СУПЕРМЕН ЗОВЕ" ПРЕТЕРАНИ ГАРИ"
Gari?...nešto ovako?
039_60362.jpg
 
A da se vi za sebe brinete? Pratim ovaj forum već duže vremena ali se nisam imao namjeru registrirat i raspravljat ovdje. Ali ovo je već prešlo svku mjeru jer svaki dan imate potrebu nešto raspravit o Hrvatskoj. I onda su Hrvati iskompleksirani....
Kao što rekoh brinite se za sebe i kuda ćete vi otploviti...

ma mi to onako iz dosadu. pa znas vec kakav je komsiluk. sto bi mi bilo kivni na vas. ko da smo mi bolji. a bre ne zna se ko je gori mi ili vi. i onda se samo tesimo kao eto kod komsija hrvata je gore il ako mu nije gore daj boze da jeste i tako. balkan bre .
 
A da se vi za sebe brinete? Pratim ovaj forum već duže vremena ali se nisam imao namjeru registrirat i raspravljat ovdje. Ali ovo je već prešlo svku mjeru jer svaki dan imate potrebu nešto raspravit o Hrvatskoj. I onda su Hrvati iskompleksirani....
Kao što rekoh brinite se za sebe i kuda ćete vi otploviti...
A ko tebe tera da pratis ovaj forum uopste,............
da nisu kompleksi:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
A da se vi za sebe brinete? Pratim ovaj forum već duže vremena ali se nisam imao namjeru registrirat i raspravljat ovdje. Ali ovo je već prešlo svku mjeru jer svaki dan imate potrebu nešto raspravit o Hrvatskoj. I onda su Hrvati iskompleksirani....
Kao što rekoh brinite se za sebe i kuda ćete vi otploviti...

ma nisu svi Srbi takvi ,ali ima i onih koji se bave crnom magijom, poput ovog pervetita mišonija tzv. " crnog vrača" s njim se ne valja zajebavati.
 
A da se vi za sebe brinete? Pratim ovaj forum već duže vremena ali se nisam imao namjeru registrirat i raspravljat ovdje. Ali ovo je već prešlo svku mjeru jer svaki dan imate potrebu nešto raspravit o Hrvatskoj. I onda su Hrvati iskompleksirani....
Kao što rekoh brinite se za sebe i kuda ćete vi otploviti...

Beograd je 4 puta veći od Zagreba... Nea tu šta da se priča više ;)
Dok je bila Sfrj cvileli ste jer je Beograd bio glavni grad... Malo li je... Kompleksaši...
 
Ко може да каже да се оно што се дешава у Хрватској не дотиче нашег народа и наше државе?
Да у временима великих криза бујају екстремне идеје,нацизам ,комунизам.
Десс мислим да је прескочена једна по нас опаснија могућност ,а то је и код њих и код нас бујање
ЈУГОСЛОВЕНСТВА кроз разне утопистичко носталгичне приче о прошлим временима.

A to je istina.I kod nas ima papaka koji sada nariču za vampirom Brozom i smradoslavijom.Pa koliko sam shvatio gledajući po forumu ni vasma ni nama nije odgovarala.Šteta je samo što naj..... oni koji su bili najmanje krivi.
No bolje je nama ovako bolje dobri komšije nego loši ukućani.
 
Poslednja izmena:
A da se vi za sebe brinete? Pratim ovaj forum već duže vremena ali se nisam imao namjeru registrirat i raspravljat ovdje. Ali ovo je već prešlo svku mjeru jer svaki dan imate potrebu nešto raspravit o Hrvatskoj. I onda su Hrvati iskompleksirani....
Kao što rekoh brinite se za sebe i kuda ćete vi otploviti...


GARI,KOJI SI BIO DO JUČE,VIDIM PRVI POST PA ODMA PROTIV SRBA!

MORA DA TE JE NEŠTO RANO ZOROM PONUKALO DA SE UKLJUČIŠ U SRPSKI FORUM,I DA LAJEŠ!

Kažeš pratiš, ŠTA TI IMAŠ DA PRATIŠ U YEMLJI KOJU MRZIŠ A NE ZNAŠ NI ZBOG ČEGA - rekli ti :pop2:tako i ti slušaš,a ne slušaš djedove od kojih si ponikao.
Pa sve vaše repreyentacije,forumi stručnjaci i presednik HDZ-a su SRBI A TI IH PO DEFAULTU MRZIŠ, MORA DA SI NA NEČEMU!
 
:roll::roll::roll:
auuu
koja gomila im8ecilnih postova...ono za popi2dit :roll:

najbolje obristi sve postove osim onog uvodnog ako se želi ustrajati na nekoj konstruktivnoj diskusiji a ako forumaše ne interesuje ova tema nek ju zaključaju a ne da ovi kompleksaši tresu tookija po forumu i sudbini jedne zemlje samo zato jer im Jovana, Mojica il Fata juče nije "dala" :rumenko::mrgreen:

:bye:
 
Ко може да каже да се оно што се дешава у Хрватској не дотиче нашег народа и наше државе?
Да у временима великих криза бујају екстремне идеје,нацизам ,комунизам.
Десс мислим да је прескочена једна по нас опаснија могућност ,а то је и код њих и код нас бујање
ЈУГОСЛОВЕНСТВА кроз разне утопистичко носталгичне приче о прошлим временима.

u pravu si, i povratak jugoslovenstvu nije iskljucena opcija, i mozda bi neko mogao i o tome da napise nesto..ja sam se skoncentrisao na ovu opasnost povratka, ili izgradnje (ako se nekome vise svidja) nekog neonacističkog koncepta, jer je u Hrvatskoj kriza ogromna, a u krizama se ljudi nažalost vrlo često okreću ekstremnim opcijama..Hrvatsku sam izabrao jer mi je bilo karakteristično usvajanje anti baby zakona,kao i uvodjenje ovog novog, kriznog poreza..svakako da privredna situacija nije ništa bolja ni u Srpskoj i Federaciji BiH, kao ni u Srbiji,nažalost..svuda su moguća ekstremna reagovanja, i sada je na nama da vidimo kako i šta dalje..bar u domenu u kome mi možemo da utičemo na stvari, a to ne treba ni potcjenjivati,ni precjenjivati..
 
u pravu si, i povratak jugoslovenstvu nije iskljucena opcija, i mozda bi neko mogao i o tome da napise nesto..ja sam se skoncentrisao na ovu opasnost povratka, ili izgradnje (ako se nekome vise svidja) nekog neonacističkog koncepta, jer je u Hrvatskoj kriza ogromna, a u krizama se ljudi nažalost vrlo često okreću ekstremnim opcijama..Hrvatsku sam izabrao jer mi je bilo karakteristično usvajanje anti baby zakona,kao i uvodjenje ovog novog, kriznog poreza..svakako da privredna situacija nije ništa bolja ni u Srpskoj i Federaciji BiH, kao ni u Srbiji,nažalost..svuda su moguća ekstremna reagovanja, i sada je na nama da vidimo kako i šta dalje..bar u domenu u kome mi možemo da utičemo na stvari, a to ne treba ni potcjenjivati,ni precjenjivati..
:ok::ok::ok:
prvi normalan post od onog uvodnog...:worth:

b o n a :klap:
 

Back
Top