Pomoć oko izrade seminarskih, grafičkih, diplomskih i drugih radova
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: Pomoć oko izrade seminarskih, grafičkih, diplomskih i drugih radova

Dragana013
    Guest

Podrazumevano Pomoć oko izrade seminarskih, grafičkih, diplomskih i drugih radova

E pa ja uzela temu za maturski rad (Elektrostaticke masine), znam ja sve to-ALI NEMAM NI ZA 5 KUCANIH STRANA A KAMOLI VISE!!!!! Ukoliko neko ima informacije o literaturi koja sadrzi opsirniji opis ovog sadrzaja, molim JAVITE! Treba mi za 1.3.2004. da znam da li da pokusavam da se guzvam u biblioteci a znam da nemaju nista...
    HVALA UNAPRED
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 24.07.2009. u 15:36

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoć oko izrade seminarskih, grafičkih, diplomskih i drugih radova

Pisem seminarski na temu gumenih opruga ali ne mogu nigde da nadjem neki materijal za ucenje. Na webu nisam uspeo da nadjem nistaa na srpskom. Ima li neko nesto sto moze da mi posalje mailom ili bar da da savet za neki sajt na kome bi mogao da nadjem nesto vise o gumenim oprugama. Hvala unapred !!!

Početnik
    Učlanjen
    17.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc za maturski

Potrebna mi je naka literatura za maturski rad i z "Merenja u Avtomatizaciji" na temu "merene temperature" ako neko ima nesto od ovoga ili zna neki sajt na tu temu nek mi javi. Veliko HVALA unapred..

Početnik Dark_Raven (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio graacee Pogledaj poruku
    Potrebna mi je naka literatura za maturski rad i z "Merenja u Avtomatizaciji" na temu "merene temperature" ako neko ima nesto od ovoga ili zna neki sajt na tu temu nek mi javi. Veliko HVALA unapred..
    u koju skolu ides?
    aj mogu da piram nekoga od numericara da li ima nesto od toga
    posto mi roboticari nemamo predmet automatizacija

ili ako hoses mogu profu da pitam da mi on preporuci koji sajt pa da ti prosledim
    posalji mi samo poruku da ne zaboravim
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 24.07.2009. u 10:00

Početnik
    Učlanjen
    17.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomoc za maturski

Citat Original postavio Dark_Raven Pogledaj poruku
    u koju skolu ides?
    aj mogu da piram nekoga od numericara da li ima nesto od toga
    posto mi roboticari nemamo predmet automatizacija

ili ako hoses mogu profu da pitam da mi on preporuci koji sajt pa da ti prosledim
    posalji mi samo poruku da ne zaboravim
    pa svejedno mi je, odnosno sta je tebi lakse. svaka pomoc mi je dobrobosla. ajd pozzz
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 24.07.2009. u 10:00

Početnik
    Učlanjen
    11.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Red face TERMO PAR

Gde mogu da nabavim termopar (thermo couple) K- tipa. Potrebno mi je za maturski rad iz SAU. Hitno je, molim Vas!!!!!!!

Obećava DzoA (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Lightbulb Potrebne animacije za frikcione, lancane i kaisne prenosnike

Posto nisam bas iskusan sto se tice pretrage na goooooglu a treba mi za neki seminarski sto vise flash animacija i video zapisa za frikcione, lancane i kaisne prenosnike. Bio bih veoma zadovoljan ukoliko bi neko od iskusnijih ljudi uspeo da me dovede do direktnog linka gde mogu skinuti ove animacije. Ne moze ni da skodi ukoliko naletite na neki seminarski o spomenutoj temi ali na prvom mestu su mi ove animacije.
    Covek pred ocima treba da ima cilj, a ne prepreku!

Početnik
    Učlanjen
    27.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hemijsko odredjivanje tanina

u izradi diplomskog rada dosao sam do problema hemijskog odredjivanja tanina.Dali mozete da mi posaljete nacin odredjivanja tanina.Posto zbog odsutnosti nisam na ovoj e-mail adresi molim da mi posaljete odgovor na: mdragan71@yahoo.com
    Unapred zahvalan na svakom odgovoru.

Aktivan član winkler (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: hemijsko odredjivanje tanina

Citat Original postavio divladq Pogledaj poruku
    u izradi diplomskog rada dosao sam do problema hemijskog odredjivanja tanina.Dali mozete da mi posaljete nacin odredjivanja tanina.Posto zbog odsutnosti nisam na ovoj e-mail adresi molim da mi posaljete odgovor na: mdragan71@yahoo.com
    Unapred zahvalan na svakom odgovoru.
    Pa ovo nije forum za prirodne nauke.O odredjivanju koncentracije tanina mozes da nadjes na internetu.Predi na forum "Prirodne nauke".
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 24.07.2009. u 06:32

Početnik
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Wink profibus fms

Interesuje me da li neko mozda ima literaturu za Profibus FMS ili zna gde moze da se pronadje, jer mi treba za seminarski rad na fakultetu?

Hvala unapred !

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc oko pitanja za maturu

Molim vas ako neko moze da mi da malo detaljniji odgovor na ova dva pitanja.U pitanju je predmet racunari i to su pitanja koja mogu da budu na maturi.unapred hvala!

1.Uloga preusmerivača
    2.Uloga upravljačkih programa mrežnih kartica

Početnik
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moze li neko da mi pomogne oko gradjevinarstva

Potrebna mi je literatura ili neki textovi vezano za Keramicarke radove i lijepljenje plocica na sanitarne uredjaje, i zvucna i toplotna izlolacija prostorija
    nigdje to da nadjem na netu, tj nisam bas su ovoj sferi ali mi ti textovi trebaju zbog jednog maturskog rada

Znaci potrebno mi je bilo sta sto je vezano za ove teme, neka objasnjenje ili slike kako se i sta radi i teopretski dio , sta , kako i zasto...

Hvala unaprijed

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation potrebna pomoc ali brzo

help narode. gde naci nesto o erozimatu i bakarnim elektrodama. pomagajte ili nikada necu diplomirati :-o

Početnik maxaro (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: potrebna pomoc ali brzo

Citat Original postavio elle Pogledaj poruku
    help narode. gde naci nesto o erozimatu i bakarnim elektrodama. pomagajte ili nikada necu diplomirati :-o
    Pogledacu ti do utorka, ako nije kasno. Ne obećavam ništa, ali imam zavidne literature.
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 23.07.2009. u 12:49

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: potrebna pomoc ali brzo

Citat Original postavio maxaro Pogledaj poruku
    Pogledacu ti do utorka, ako nije kasno. Ne obećavam ništa, ali imam zavidne literature.
    pa to bi bilo vise nego sjajno. nikako ne mogu naci proracun elektrode, mislim na kompletni tehnoloski postupak i proracun. hvala svakako
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 23.07.2009. u 12:49

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Sistemi za navodnjavanje?!

Molim sve koji znaju neke sajtove proizvođača sistema za navodnjavanje zemljišta,potrebno mi je zbog izrade diplomskog rada
    Hvala unapred!

Zainteresovan član tehnicar1 (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Sistemi za navodnjavanje?!

Citat Original postavio santorini Pogledaj poruku
    Molim sve koji znaju neke sajtove proizvođača sistema za navodnjavanje zemljišta,potrebno mi je zbog izrade diplomskog rada
    Hvala unapred!
    http://www.nelsonirrigation.com
    http://www.hunterindustries.com
    http://www.dpi.vic.gov.au/dpi/nrenfa.nsf/childdocs/-80E62E2EAB672EE24A256B520005A0AF-11AF46B80DF604E0CA256C4B00033C54?open

pogledaj ove sajtove nadam se da ce ti pomoci!!! SRETNO
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 24.07.2009. u 06:21

Početnik
    Učlanjen
    18.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Patentiranje u termomehanici

Ljudi pomagajte!!!
    Treba da radim seminarski iz tehničkih materijala, vezano za ovu oblast, a literaturu nigde ne mogu da nađem. Ako neko ima nesto o ovoj temi, molio bih da mi pomogne.

Početnik
    Učlanjen
    13.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation BISTABIL -POMOC!!!

Zdravo narode pomagajte danas sam izvlacio temu za maturski ,i eto u oblasti MEMORIJE ispade mi -izvukoh BISTABILE (JK BISTABIL ,SR BISTABIL,ANALIZA SKLOPA SA T BISTABILOM )

Ako neko nesto zna o ovome znaci svaka pomoc je dobrodosla ..............STO GOD ZNATE ILI IMATE O OVOME MOLIM VAS DA MI NAPISETE ...VELIKO HVALA...

Primećen član DisMisaL (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: BISTABIL -POMOC!!!

Citat Original postavio MacakMackin Pogledaj poruku
    Zdravo narode pomagajte danas sam izvlacio temu za maturski ,i eto u oblasti MEMORIJE ispade mi -izvukoh BISTABILE (JK BISTABIL ,SR BISTABIL,ANALIZA SKLOPA SA T BISTABILOM )

Ako neko nesto zna o ovome znaci svaka pomoc je dobrodosla ..............STO GOD ZNATE ILI IMATE O OVOME MOLIM VAS DA MI NAPISETE ...VELIKO HVALA...
    Pun naziv im je bistabilni multivibratori sa kolektorskom spregom, ili popularno flipflop (prevrtac). Na engleskom (za pretragu netom): bistable multivibrator. Probaj da nadjes neku literaturu iz digitalne elektronike namenjenu studentima elektronike, da ti ne preporucujem knjige (zbog izraza koje koristis nisam siguran za zemlju odakle si, a ja poznajem samo literaturu koju mozes naci uglavnom u BG). U principu potrebno ti je da nabacas sto vise sema, tj raznih izvedbi (u RTL, TTL, DTL tehnici, sa mosfetovima...), kazes nesto o istorijatu, razlozima za razvoj RS>T>JK, nacinima okidanja...

Verovatno se ocekuje da prikazes kako dolazi do izmena stanja u odnosu na pobudne signale za analizu T flipflopa i tako popunis funkcionalne tabele: impuls na bazu neprovodnog tranzistora (za S i R ulaze) povecava potencijal baze, tako da ga dovede u aktivni rezim, ujedno taj rast potencijala izaziva porast kolektorske struje istog tranzistora, sto smanjuje potencijal na tom kolektoru, sto se spregom prenosi na bazu drugog tranzistora (koji je u zasicenju), tj pad potencijala ga spusta u aktivni rezim, sto se manifestuje opadanjem njegove kolektorske struje, pa raste potencijal na kolektoru i taj rast se spregom prenosi na bazu prvog tranzistora i zapocinje kumulativni proces, koji na kraju dovodi do toga da prvi tranzistor, na koji je doveden upravlacki signal (pre dovodje impulsa neprovodan kao prekidac) dospe u zasicenje, a drugi u neprovodno stanje (ranije bio u zasicenju). T signal je tome slicno, samo sto deluje prvo na kolektor... Shvatices bolje kada pogledas semu i procitas malo o tome.
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 23.07.2009. u 12:13

Obećava
    Učlanjen
    29.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Projekat: Merenje vlaznosti u susarama

Poz narode, da vas pitam da li je neko vec radio neki projekat za skolu ili seminarski rad na owu temu? Ako jeste ili ima nekog materijala bio bi mu zahvalan.

Početnik
    Učlanjen
    20.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Projekat: Merenje vlaznosti u susarama

Citat Original postavio divian Pogledaj poruku
    Poz narode, da vas pitam da li je neko vec radio neki projekat za skolu ili seminarski rad na owu temu? Ako jeste ili ima nekog materijala bio bi mu zahvalan.
    http://www.elitesecurity.org/t312899-capacitive-humidity-sensor
    Poslednji put ažurirao/la gost 147532 : 23.07.2009. u 11:37

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Unhappy HITNA POMOĆ

Gdje mogu da nadjem nesto u vezi "UPRAVLJANJE DOKUMENTACIJOM SISTEMA MENADŽMENTA PRIMJENOM RAČUNARA". Može li mi iko pomoći.

Početnik slawe89 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Potreban maturski

Ako neko ima maturski iz predmeta elektronski medicinski uredjaji,a tema je ElektroEncefaloGraf, molim da pomogne.

Domaćin natasha` (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano HITNO!! POMOC... pumpe za izbacivanje vode (ves masine)

ako neko moze da pomogne..
    radi se o maturskom radu .. tema su pumpe za izbacivanje vode

stvarno ne znamo gde da trazimo...
    molimo da nam pomognete ako mozete
    pls!!

Slične teme

1. kucanje seminarskih i diplomskih radova
    Autor acca u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.11.2009., 17:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu