Proverite svoj iQ

pa neko dete sa juga srbije ima 6 godina i ima veci IQ od ajnstajna,naravno sada je u americi...nije to toliko cudno da neko ima IQ 138....

Pa? To ne znaci da je pametniji od Ajnstajna.

Jedan klinac u mom gradu ima IQ 160, a klinac je totalni idiot...ili ga mi ostali jednostavno ne shvatamo.

A i ja nisam rekao da joj je IQ veci od IQ-a Nikole Tesle, vec da ispada pametnija od njega, po njenim pricama.

Ne lupaj idi usisavaj:eek:

Upravo tako!:lol:
 
Pa? To ne znaci da je pametniji od Ajnstajna.

Jedan klinac u mom gradu ima IQ 160, a klinac je totalni idiot...ili ga mi ostali jednostavno ne shvatamo.

A i ja nisam rekao da joj je IQ veci od IQ-a Nikole Tesle, vec da ispada pametnija od njega, po njenim pricama.



Upravo tako!:lol:

pa naravno da ljudi koji imaju visok IQ nisu bas normalni,ne znam sta je tu cudno... :roll: :roll: :roll: ....
 
Ма ти тестови су обична глупост! Мслим, погледам свој живот и схватим та тестирања као обично срање. Нити сам срећнији, нити успешнији, а доставе ми те "високе" бројке, па позивају овамо, позивају тамо... Људи, то су само глупости. Може неко имати потенцијал интелигенције и 200 а да живи бедно, јадно и несхваћено као пашче. И још што је најгоре,уобрази се човек када је натпросечно интелигентан. Не знам, радите шта хоћете, али по мом мишљењу то је само траћење драгоценог времена. Неке ствари је боље не знати!
 
Vas IQ je obrnuto proporcijalan novcanom iznosu koji ste uplatili za ovu uslugu.

Tacno tako. Bravo!

Jedan klinac u mom gradu ima IQ 160, a klinac je totalni idiot...ili ga mi ostali jednostavno ne shvatamo.

pa naravno da ljudi koji imaju visok IQ nisu bas normalni,ne znam sta je tu cudno... :roll: :roll: :roll: ....

Kad bih vas pitao sta je normalno ili biste izvalili neke gluposti ili nebi znali da formulisete prosto prosirenu recenicu gde bi smisleno izneli svoje misljenje. Ne zato sto ste nepismeni (?) nego sto nemate pojma sta je normalno ili mislite da je normalno osto sto komsiluk i uzi krug poznanika odobrava ili nema negativnih komentara.

Ako taj klinac starno ima iq 160, zasto je on idiot? Za njega ste vi idioti, koji nisu u stanju da ga shvate i da isprate njegov tempo, pa kad nesto nije jasno onda je glupost.

Leonardno da Vinci za malo nije zavrsio na lomaci, a vidi danas.. jako mnogo pronalazaka i dostigunuca se temelji na njegovim skicama, beleskama i proracunima.
 

Back
Top