Radikali da li je ovo tačno - I SRS optužuje Nikolića i Vučića !
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Tema: Radikali da li je ovo tačno - I SRS optužuje Nikolića i Vučića !

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Radikali da li je ovo tačno - I SRS optužuje Nikolića i Vučića !

Posto ne znam dali je tacno,pitao bih gospodu radikale sa ovog foruma dali je ovo tacno ???

I SRS optužuje Nikolića i Vučića

22. jul 2009. | 18:59 | Izvor: B92

Beograd -- Nakon Ratka Kneževića, i radikali optužuju Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića da su se sastajali sa Milom Đukanovićem i Stankom Subotićem.

Dragan Todorović (FoNet, arhiv)

Srpska radikalna stranka očekuje da nadležni državni organi ispitaju navode Ratka Kneževića da su se Milo Đukanović i Stanko Subotić Cane sastajali sa Tomislavom Nikolićem i Aleksandrom Vučićem, da bi, kako je naveo, zavladali političkim i medijskim prostorom bivše Jugoslavije.

Radikali navode da imaju saznanja da su se Nikolić i Vučić, osim u Parizu, kako je naveo Knežević, sa Đukanovićem i Subotićem sastajali i u Cirihu i Moskvi. Nikolić tvrdi za B92 da se nikada nije sastao sa Subotićem.

Dojučerasnji partijski kolega Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića, Dragan Todorović iznenađen je tvrdnjama Kneževića, jer kako kaže Srpska radikalna stranka nikada nije dala odobrenje da se oni sastaju sa Đukanovićem i Subotićem.

“Mi znamo da je bilo nekoliko putovanja u Pariz, znamo da je bilo nekoliko putovanja u Cirih, da je bilo jedno putovanje u Moskvu od strane Aleksandra Vučića i imamo saznanja da se tamo sreo sa Stankom Subotićem Canetom”, tvrdi Todorović.

“Očito da ćemo mi do tih informacija teško dolaziti, ali siguno ćemo doći i doći ćemo u situaciju verovatno, odnosno javnost Srbije, da sazna razloge zbog čega su u to vreme Tomislav Nikolić i Aleksadar Vučić vodili razgovore sa Stankom Suboićem Canetom i Milom Đukanovićem”, kaže on.

Tomislav Nikolić, međutim, tvrdi da se nikada nije sastao sa Subotićem i ne zna, kako kaže, “da li bi ga poznao na ulici”.

“Nemam sastanke sa njima, nemam teme o kojima bih razgovarao sa njima, ali sam se sreo sa Milom Đukanovićem”, kaže Nikolić

Lider naprednjaka juče je rekao da je Đukanovića sreo u hotelu u Parizu kada su on i Vučić išli da razgovaraju sa ruskim investitorima o izgradnji gasne elektrane u Novom Sadu.

Nikolić je za B92 objasnio zasto je baš on pregovarao o tom poslu.

“Rusi su tražili da ja budem garancija, nije bila dovoljna lokalna vlast, pošto smo mi tada bili na vlasti u Novom Sadu. Oni su tražili da ja u ime SRS-a garantujem da će grad da ispuni te obaveze, da ja garantujem da ću ja kod ministara - mi smo bili u opoziciji u Republici - da ću ja da obezbedim sve saglasnosti, sve dozvole. Nažalost, nije stiglo do svih dozvola, mislim da je još samo dva papira nedostajalo”, kaže Nikolić.

Dragan Todorović ipak ne veruje u takvo objašnjenje.

“Kako da Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić razgovaraju navodno o gasnoj elekterani koja treba da bude izgrađena u Novom Sadu, da to razgovaraju u Parizu, da to razgovaraju u Cirihu sa predstavnicima nekih ruskih firmi, a iza tih ruskih firmi, izgleda da je samo naziv ruska firma, da su se krili neki drugi”, ocenjuje Todorović.

Todorović pretpostavlja da je Maja Gojković, koja je u to vreme bila na čelu Novog Sada, imala informacije o pregovorima, ali nije želeo da spekuliše da li je i u kojoj meri u to bila uključena. Maja Gojković obećala je za B92 da će sutra dati izjavu na ovu temu.

A Ratko Knežević nastavio je da u intervjuu "Vijestima" iznosi optužbe na račun crnogorskog režima. Izvode iz drugog dela intervjua podgoričkom listu možete pročitati ovde.
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Podrazumevano Re: Radikali dali je ovo tacno-I SRS optužuje Nikolića i Vučića !

Kada se kazan pun g. promeša, dobijemo političku realnost Srbije
    Poslednji put ažurirao/la Lacibg : 22.07.2009. u 23:30
    Nuclear Ganja

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Radikali sad koriste trenutnu situaciju radi politickih poena. Oni sad sto neko kaze lose za Nikolica i Vucica bez obzira na tacnost, oni ce to da potvrde. Stara radikalska skola

No ko zna, mozda su stvarno Aca i Toma kontaktirali sa Milom i Canetom. No vrijeme ce pokazati sta je tacno.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Нисам радикалка али 99% да је тачно. Само што се вероватно састајао и неко њихов а о томе наравно ћуте. И наравно да су одобрили да ови иду а сад се праве луди. Међутим, какви год да су, веће љиге од Томе и Вучића не могу да буду.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Posto ne znam dali je tacno,pitao bih gospodu radikale sa ovog foruma dali je ovo tacno ???
    Искрено, не знам ...
    Али ми је мало чудно да се Тома и Аца састају са представницима руских фирми у Паризу и Цириху ???

"Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

I ovi iz DB-a su svasta pricali za Nikolica. DB je inace i stvrorio Srpsku radikalnu stranku.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Искрено, не знам ...
    Али ми је мало чудно да се Тома и Аца састају са представницима руских фирми у Паризу и Цириху ???

Питали су га - није порекао. Почео је нешто да прича о СЛУЧАЈНОМ сусрету и како је поздравио Мила а НЕ ЗНА да ли је Цане био тамо. Да није истина, категорички би оптужио радикале да лажу (Вучић посебно воли да прича људима да су лажови) а чим се овако ваде јасно је да су радикали рекли истину. Што ја тако случајно не натрчим на Мила и Цанета кад сам негде у иностранству него баш они.

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio Reckless Pogledaj poruku
    I ovi iz DB-a su svasta pricali za Nikolica.
    DB je inace i stvrorio Srpsku radikalnu stranku.
    Ма да, а Радикали су убили Кенедија, а пре тога и разапели Исуса ...
    Иначе Хитлер је био истакнути Члан ЦОУ, наследио Џингис Кана ...

Мис'им стварно ...

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Питали су га - није порекао. Почео је нешто да прича о СЛУЧАЈНОМ сусрету и како је поздравио Мила а НЕ ЗНА да ли је Цане био тамо. Да није истина, категорички би оптужио радикале да лажу (Вучић посебно воли да прича људима да су лажови) а чим се овако ваде јасно је да су радикали рекли истину. Што ја тако случајно не натрчим на Мила и Цанета кад сам негде у иностранству него баш они.
    E to sam i ja procitao..jedan vrlo nemusti demantij,sa njim je ustvari Toma skocio samom sebi u usta....
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ма да, а Радикали су убили Кенедија, а пре тога и разапели Исуса ...
    Иначе Хитлер је био истакнути Члан ЦОУ, наследио Џингис Кана ...

Мис'им стварно ...

Pa vidis da SRS i sama danas potvrdjuje ono sto se prica na Nikolica i Vucica dok su bili radikali.

Ne znam da li to rade samo da bi naskodili pomenutoj gospodi, ali s time definitivno skode i sebi.

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

No, Maksime, nesto si pitao radikale sa foruma. Koliko vidim njih nidje nema

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku

I SRS optužuje Nikolića i Vučića

22. jul 2009. | 18:59 | Izvor: B92

Beograd -- Nakon Ratka Kneževića, i radikali optužuju Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića da su se sastajali sa Milom Đukanovićem i Stankom Subotićem.

Dragan Todorović (FoNet, arhiv)

Srpska radikalna stranka očekuje da nadležni državni organi ispitaju navode Ratka Kneževića da su se Milo Đukanović i Stanko Subotić Cane sastajali sa Tomislavom Nikolićem i Aleksandrom Vučićem, da bi, kako je naveo, zavladali političkim i medijskim prostorom bivše Jugoslavije.

Radikali navode da imaju saznanja da su se Nikolić i Vučić, osim u Parizu, kako je naveo Knežević, sa Đukanovićem i Subotićem sastajali i u Cirihu i Moskvi. Nikolić tvrdi za B92 da se nikada nije sastao sa Subotićem.

Dojučerasnji partijski kolega Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića, Dragan Todorović iznenađen je tvrdnjama Kneževića, jer kako kaže Srpska radikalna stranka nikada nije dala odobrenje da se oni sastaju sa Đukanovićem i Subotićem.

“Mi znamo da je bilo nekoliko putovanja u Pariz, znamo da je bilo nekoliko putovanja u Cirih, da je bilo jedno putovanje u Moskvu od strane Aleksandra Vučića i imamo saznanja da se tamo sreo sa Stankom Subotićem Canetom”, tvrdi Todorović.

“Očito da ćemo mi do tih informacija teško dolaziti, ali siguno ćemo doći i doći ćemo u situaciju verovatno, odnosno javnost Srbije, da sazna razloge zbog čega su u to vreme Tomislav Nikolić i Aleksadar Vučić vodili razgovore sa Stankom Suboićem Canetom i Milom Đukanovićem”, kaže on.

Tomislav Nikolić, međutim, tvrdi da se nikada nije sastao sa Subotićem i ne zna, kako kaže, “da li bi ga poznao na ulici”.

“Nemam sastanke sa njima, nemam teme o kojima bih razgovarao sa njima, ali sam se sreo sa Milom Đukanovićem”, kaže Nikolić

Lider naprednjaka juče je rekao da je Đukanovića sreo u hotelu u Parizu kada su on i Vučić išli da razgovaraju sa ruskim investitorima o izgradnji gasne elektrane u Novom Sadu.

Nikolić je za B92 objasnio zasto je baš on pregovarao o tom poslu.

“Rusi su tražili da ja budem garancija, nije bila dovoljna lokalna vlast, pošto smo mi tada bili na vlasti u Novom Sadu. Oni su tražili da ja u ime SRS-a garantujem da će grad da ispuni te obaveze, da ja garantujem da ću ja kod ministara - mi smo bili u opoziciji u Republici - da ću ja da obezbedim sve saglasnosti, sve dozvole. Nažalost, nije stiglo do svih dozvola, mislim da je još samo dva papira nedostajalo”, kaže Nikolić.

Dragan Todorović ipak ne veruje u takvo objašnjenje.

“Kako da Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić razgovaraju navodno o gasnoj elekterani koja treba da bude izgrađena u Novom Sadu, da to razgovaraju u Parizu, da to razgovaraju u Cirihu sa predstavnicima nekih ruskih firmi, a iza tih ruskih firmi, izgleda da je samo naziv ruska firma, da su se krili neki drugi”, ocenjuje Todorović.

Todorović pretpostavlja da je Maja Gojković, koja je u to vreme bila na čelu Novog Sada, imala informacije o pregovorima, ali nije želeo da spekuliše da li je i u kojoj meri u to bila uključena. Maja Gojković obećala je za B92 da će sutra dati izjavu na ovu temu.

A Ratko Knežević nastavio je da u intervjuu "Vijestima" iznosi optužbe na račun crnogorskog režima. Izvode iz drugog dela intervjua podgoričkom listu možete pročitati ovde.
    А јесу ли Радикали објаснили одлазак Наташе Јовановић у Брисел на НАТО семинар!?

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    А јесу ли Радикали објаснили одлазак Наташе Јовановић у Брисел на НАТО семинар!?
    daj prvo da razjasnimo ovo sto je aktuelno. nemas nista da kazes na temu, pa sad pitas za natasu
    tebi je logicno da toma i aca sa rusima pregovaraju po belom svetu, a ne u beogradu, novom sadu ili rusiji.
    a toliko se hvale kako su sa ruskim ambasadorom na prst u d..e
    pa sto se onda sastaju tako daleko
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Напад је најбоља одбрана. Ако ће ти бити лакше, Наташа Јовановић често шета и по Демократској странци. А сада нам реци шта је са Томом, Вучићем и Цанетом а Наташу остави за неку другу прилику?

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio Reckless Pogledaj poruku
    No, Maksime, nesto si pitao radikale sa foruma. Koliko vidim njih nidje nema
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10503830&postcount=5

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Искрено, не знам ...

Не да је чудно него је ненормално.

Ваљда зато што је лаж.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

mislim da ovom kampanjom radikali rade za Borisa Tadića jer pljuju po Nikoliću i Vučiću
    to je istina prava
    jedna sekunda do kraja...c... nemojte nam to raditi.

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio filatelista, pa šta? Pogledaj poruku
    mislim da ovom kampanjom radikali rade za Borisa Tadića jer pljuju po Nikoliću i Vučiću
    to je istina prava

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Oprastaj, nijesam znao da si i ti medju njima.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Напад је најбоља одбрана. Ако ће ти бити лакше, Наташа Јовановић често шета и по Демократској странци. А сада нам реци шта је са Томом, Вучићем и Цанетом а Наташу остави за неку другу прилику?
    Ма када ми одговоре Радикали за НАТО пакт и оне Шешељеве састанке са Легијом и друштвом.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

to je istina prava
    Браво.
    Послушни су то Тадићеви кучићи....

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

to je istina prava
    Ma mene zanima ,dali je ovo stvarno istina ili ne....a cisto sumnjam da radikali mogu mnogo nauditi naprednima sa ovim...

Ali vrlo je cudno da se bas u RIC-u u isto vreme nalaze i Subotic i Djukanovic i Nikolic i Vucic....

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Ма када ми одговоре Радикали за НАТО пакт
    и оне Шешељеве састанке са Легијом и друштвом.
    Шта за НАТО пакт ???
    Какав је то курс похађала Наташа Јовановић ???
    Какви Шешељеви састанци са Легијом и друштвом ???

Мачак, опет (да будем пристојан) не говориш истину, измишљаш ...

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

to je istina prava
    izvinjavam se, zaboravio sam da stavim smajli koji malo menja kontekst
    ko se primio, primio se
    jedna sekunda do kraja...c... nemojte nam to raditi.

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Браво.
    Послушни су то Тадићеви кучићи....
    Вређаш Мачак !!!

И мене и све друге чланове Српске Радикалне Странке ...

Slične teme

1. Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 28.06.2009., 12:29
  2. Palma optuzuje SPC !
    Autor al bundy u forumu Politika
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 15:04
  3. Ukrainska premijerka optužuje Predsjednika Juščenka
    Autor gru_sekcija u forumu Politika
    Odgovora: 25