Da li u životu, treba nekad i glumiti

Ono jest da nije tema ali je li ti to imas 9 kockica na 38 postova?!

Pa sad ako je uzdrzavanje od pokazivanja emocija gluma onda mi se desava i to cesto i ne predstavlja mi problem da odglumim hladnokrvnost i uzdrzanost a suprotna situacija, npr. lazno ispoljavanje nepostojecih emocija mi je ne samo gluma vec i licemerje i ne secam se da sam ikada ucinila tako nesto jer i da sam zelela verovatno ne bih umela pa bi situacija licila na cirkus a ja na glavnog klovna.
 
Ono jest da nije tema ali je li ti to imas 9 kockica na 38 postova?!

Pa sad ako je uzdrzavanje od pokazivanja emocija gluma onda mi se desava i to cesto i ne predstavlja mi problem da odglumim hladnokrvnost i uzdrzanost a suprotna situacija, npr. lazno ispoljavanje nepostojecih emocija mi je ne samo gluma vec i licemerje i ne secam se da sam ikada ucinila tako nesto jer i da sam zelela verovatno ne bih umela pa bi situacija licila na cirkus a ja na glavnog klovna.

...nisam ih brojao, jer ne živim za njih, ....sad sam sa vama ...
 
Ono jest da nije tema ali je li ti to imas 9 kockica na 38 postova?!

Pa sad ako je uzdrzavanje od pokazivanja emocija gluma onda mi se desava i to cesto i ne predstavlja mi problem da odglumim hladnokrvnost i uzdrzanost a suprotna situacija, npr. lazno ispoljavanje nepostojecih emocija mi je ne samo gluma vec i licemerje i ne secam se da sam ikada ucinila tako nesto jer i da sam zelela verovatno ne bih umela pa bi situacija licila na cirkus a ja na glavnog klovna.

Potpis na sve, osobito boldano!:worth:
 
Наравно да треба, и то често!

Прво, ја се бавим послом у којем скоро стално глумим.
Морам да глумим да сам одлично и кад сам бесна, и кад ми се плаче...
Понекад глумим да сам љута, а најрадије бих их све загрлила и водила на сладолед..

Исто је и са рођеном децом.
 
U skoro svakom poslu moraš da glumiš, pogotovo ako si u poslu gde si u stalnom kontaktu s ljudima. Moraš glumiti vedru i nasmejanu osobu iako ti možda apsolutno nije do smeha.
Moraš glumiti i u privatnom životu, npr. pred decom, u situacijama kad su bolesni, zabrinuti, kad ti treba da im uliješ hrabrost, a najradije bi plakao....itd.
 
...dešava li ti se, nekad, da na nekim mestima (sem pozorišta i sl.), moraš, trebaš, ili hoćeš da glumiš;...a da za to imaš opravdanje, ne grize te savest, ili, smatraš svoj postupak moralnim,...?

Као што рекоше моје претходнице....:)
Само ја то не бих назвала глумом, него социјалним вештинама...;)

На шта би личио овај свет када би се свако понашао онако како му дође - '''што на уму, то на друму''?
:confused:
 

Back
Top