ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Poruka
38
Стално овај лаптоп прави неке глупости, тако да ме не чуди да је до њега и овај тренутачни проблем.Даклем хоћу да инсталирам на њему Виндовс 2000 Професионал.Убацим ЦД,комп крене да бута,учита драјвере и каже Сетуп стартинг Виндовс 2000 и то тако стоји и ништа даље...Убацио сам ЦД у машину на којој радим и покренуо га преко Виртуал ПЦ-ја и видим да нормално ради.Јел је опет проблем у овом проклетом ДЕЛЛу?
 
Стално овај лаптоп прави неке глупости, тако да ме не чуди да је до њега и овај тренутачни проблем.Даклем хоћу да инсталирам на њему Виндовс 2000 Професионал.Убацим ЦД,комп крене да бута,учита драјвере и каже Сетуп стартинг Виндовс 2000 и то тако стоји и ништа даље...Убацио сам ЦД у машину на којој радим и покренуо га преко Виртуал ПЦ-ја и видим да нормално ради.Јел је опет проблем у овом проклетом ДЕЛЛу?


A, sto nekupis Windows XP (Ili vistu ako si toliko glup i lud)? To ce sigurno da radi :D Ako hoces, mozes ti i neke od Linux distribucija koje su besplatne, pa skini Wine (www.winehq.org). Mozda ti je pokvaren cd Windows 2000, ili nemoze da podrzi taj hardver. Houp aj helpd! :dash:

P.S. Probaj ReactOS ako volis da eksperimentises, to je Windows klon, samo je besplatan!
 
Као прво- Please bear in mind that ReactOS 0.3.10 is still in alpha stage, meaning it is not feature-complete and is not recommended for everyday use.

Као друго знам зашто бих да користим Виндовс 2000 а не ЕксПи,а то је да би ми систем мање ''гутао'' рам меморију и да из компа извучем максимум.

Линукс не задовољава потребе а Вине би могао да покрене неке мање програме а не и неке тешке игре и остало...
 

Back
Top