ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Početnik
    Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Стално овај лаптоп прави неке глупости, тако да ме не чуди да је до њега и овај тренутачни проблем.Даклем хоћу да инсталирам на њему Виндовс 2000 Професионал.Убацим ЦД,комп крене да бута,учита драјвере и каже Сетуп стартинг Виндовс 2000 и то тако стоји и ништа даље...Убацио сам ЦД у машину на којој радим и покренуо га преко Виртуал ПЦ-ја и видим да нормално ради.Јел је опет проблем у овом проклетом ДЕЛЛу?

Početnik
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Citat Original postavio Професионалац Pogledaj poruku
    Стално овај лаптоп прави неке глупости, тако да ме не чуди да је до њега и овај тренутачни проблем.Даклем хоћу да инсталирам на њему Виндовс 2000 Професионал.Убацим ЦД,комп крене да бута,учита драјвере и каже Сетуп стартинг Виндовс 2000 и то тако стоји и ништа даље...Убацио сам ЦД у машину на којој радим и покренуо га преко Виртуал ПЦ-ја и видим да нормално ради.Јел је опет проблем у овом проклетом ДЕЛЛу?

A, sto nekupis Windows XP (Ili vistu ako si toliko glup i lud)? To ce sigurno da radi Ako hoces, mozes ti i neke od Linux distribucija koje su besplatne, pa skini Wine (www.winehq.org). Mozda ti je pokvaren cd Windows 2000, ili nemoze da podrzi taj hardver. Houp aj helpd!

P.S. Probaj ReactOS ako volis da eksperimentises, to je Windows klon, samo je besplatan!

Početnik
    Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Као прво- Please bear in mind that ReactOS 0.3.10 is still in alpha stage, meaning it is not feature-complete and is not recommended for everyday use.

Као друго знам зашто бих да користим Виндовс 2000 а не ЕксПи,а то је да би ми систем мање ''гутао'' рам меморију и да из компа извучем максимум.

Линукс не задовољава потребе а Вине би могао да покрене неке мање програме а не и неке тешке игре и остало...

Aktivan član jevta.bg (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: ДЕЛЛ лаптоп и Виндовс 2000

Profesionalni pocetnice
    Stavi lepo neku ogoljenu verziju EksPI-ja i radice kao avion.
    Imas turbo i performance edition, gde su izbacene sve nepotrebne gluposti i radi kao munja.
    AMD Phenom II X4 955 BE ,Gigabyte MA790X,2 X 2GB Kingston HX1066

Slične teme

1. Next 2000 fta usb i x-box
    Autor picajzla u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.07.2009., 14:08
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.07.2008., 18:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge