Čitačice foruma

passion_fruit

Zainteresovan član
Poruka
133
forum na krstarici pratim stvarno dugo...na poslu, kad imam nemam sta da radim, kod kuce, kad sam sama...kad imam neki problem, dilemu,kad mi treba inspiracija, ili samo da ubijem vreme.neke od forumasa kao da poznjem licno...
citam komentare, pratim teme sa strane, ali ne ucestvujem, tj. nisam do skoro :)
sve kao hocu da napisem nesto...i cak otkucam...a onda se zapitam koga se tice sta ja mislim na tu temu i kao da ce neko da prihvati moj savet- i onda sve obrisem.
zanima me da li ima jos takvih zena..koje samo sa strane citaju i ne ucestvuju u diskusiji...da li su takve samo po pitanju foruma ili se tako ponasaju i u zivotu. mozda ce ih ovo podstaci da se jave :)
eto, ja sam pocela da saljem svoje komentare posle jednog dogadjaja koji me je vrlo iznervirao...kad sam resila da promenim svoj pristup tom problemu...pa kad sad razmisljam o tome, kao da mi komentari koje ostavljam na forumu daju snagu da ih kazem i u javnosti...

Stavila sam temu u podforum zene zato sto mi se cini da da je ovo vise zenska osobina
Sta vi mislite o svemu tome?

nadam se da vam tema nece biti glupa :rumenko:
:bye:
 
ja sam muško, ali daću svoje mišljenje...
kao prvo, mnogo mi se sviđa tvoj uvodni post....mislim da mnogi kao ti čitaju sa strane (moje prijateljice)..
Šta da ti kažem... dobro došla i dugo nam ostala...:)
 
Evo, i ja sam aktivna čitačica foruma, već nekoliko godina. Ponekad nešto prokomentarišem, ali vrlo, vrlo retko, jer me mrzi da kuckam! U životu sam sasvim drugačija, nikako ne volim da sam po strani, aktivno diskutujem, a ovde me baš opušta da čitam razne odgovore, životne priče i tako...
 
Znam da si postavila pitanje citacicama, ali ja se ipak javljam :)
Secam se kako sam pocela da pisem na forumima - posle povremenog citanja istih. Ovde covek, osim sto se druzi, moze da vezba i svadjanje i izbegavanje konflikata, a bogami i sazna mnogo o drugim/ drugacijim ljudima (geografski, generacijski itd.). I svidja mi se ideja da je svaka osoba sa kojom stupis u kontakt u RL potencijalni forumash/forumashica :)
 
Dobro ti nama došla....po meni vrlo lepo i smisleno pišeš pa ne vidim
razlog da ne prokometarišeš ono što želiš....ja sam počela slučajno
a ostala namerno...tako da meni forum dođe kao druženje, opuštanje,
razbibriga...a po nekad i kao dobar savetnik.....
...;)
 
Pa iskreno, ja sam sasvim slučajno stigla na forum, preko google-a. Tržila sam nešto i našla link za krstin forum. Prvo sam naravno bila zadovoljna što sam ovde našla šta sam tražila, a onda me zaintrigiralo šta li sve ovde ljudi pišu.
Tako da svi mi počnemo kao čitači, a potom i sagovornici na krsti. :)
 
najvece bogatstvo ovog foruma je, kao sto neko rece, u raznolikosti
to izvesno moze da coveku ponekad otvori oke za posmatranje izvesnog problema iz mnogo vise uglova nego sto bi on sam to mogao
nadam se da ces uzivati i da nas neces mnogo nervirati (sto zelimo i vama:lol:)
:)
 
i ja sam tako samo citala i nisam imala potrebu da se ukljucim,
onda me je iznervirao jako neciji post na politici, i registrovala sam se samo sa namerom da kazem svoje misljenje, a onda je postalo kao droga, prava zavisnost.:lol:
eh, kad se setim svojih prvih postova, sve fino, stidljivo, da ne strcis i ne budes napadan,
sve onako nesigurno iznosis misljenje, a onda se rasplamsas na sve strane...
sad volim da forumasim vise nego hleb da jedem, ovde ima toliko zanimljivih ljudi, divota:)
 
Poslednja izmena:
hvala svima na recima dobrodoslice i na komentarima za moje pisanje :rumenko:
ali sta cete reci na to sto sam se sada, dok sam kuvala supu , predomslila u vezi teme?...u stvari, ulogovala sam se sa namerom da je obrisem...ako je to moguce...jer sam opet pomislila kako je to verovatno glupa tema za forum i da niko nece komentarisati gluposti o kojima ja mozgam u trenutcima dosade...
...bas ste me prijatno iznenadili :cmok2:
...znaci, tema ostaje... pitanje je isto: zasto ljudi koje citaju retko ili nikada ne komentarisu? ima li u tome neka patologija...ja sam upravo pocela da sumnjam u sebe :)
 
zato sto sam se ja cesto, dok sam citala, osetila kao... voajer :rumenko:

salim se ...patologija, u tom smislu da ako neko ima misljenje o necemu, to misljenje bi trebao i da iznese...zato smo ljudi...a opet, ima ljudi koji to ne rade...
nisam ja uvek bila ovakva..." citacica tema sa strane"...ranije sam padala u vatru za svaku sitnicu...do poslednjeg daha zastupala sam svoje misljenje i borila se za njega...
nedostaje mi to...
 
Учинило ми се да пише ''чистачице форума'' :confused::lol:....па сам већ замислила нас теткице у плавим мантилима и са метлама :metla:....(али не превозним, него као средствима за рад :mrgreen:)

Иначе, исто вече кад сам случајно налетела на форум - одмах сам се учланила јер сам морала нешто да кажем...:lol:

Никад не читам теме на које немам шта да кажем...;) Значи - нисам читачица, али могу да капирам људе који само читају...
 

Back
Top