Ška probljem!

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Da li biste se protivili da se vaše dete venča s Albancem/Albankom?
Ska probljem!

Za Albance na Kosovu, Srbi su daleko najneprihvatljiviji bračni partneri, pokazalo je istraživanje UNDP-a iz 2008. godine. Po tom istraživanju, tek jedan odsto kosovskih Srba bi uplovilo u bračne vode s Albancem.

albanke-v.jpg


Ipak, uprkos takvoj distanciranosti dva naroda, anketa koju je „Alo!“ sproveo među srpskim narodnim poslanicima pokazala je da većina ne bi imala ništa protiv da im se dete jednog dana venča s Albancem ili Albankom!
Bez obzira na ideologiju stranke kojoj pripadaju, poslanici su, uz neizostavnu hipi poruku „ljubav će pobediti sve“, redom tvrdili da nemaju nikakve predrasude, te da se svojoj deci nikada ne bi mešali u izbor partnera. Čak se i radikalsko srce Dragana Todorovića, šefa poslaničke grupe SRS-a, smekšalo na ovu romantičnu temu. Iako nam je najpre okrenuo leđa uz konstataciju da je „pitanje nepristojno“, posle nekoliko trenutaka je preko ramena ipak dobacio: „To je njihova stvar, zašto bih se mešao“.

Boško Ristić (DS)
Ne bih imao ništa protiv, to je potpuno slobodna volja. Inače, nemam nikakve predrasude prema ljudima koji imaju drugačije nacionalno poreklo.
Branko Ružić (SPS)
To je stvar ličnog izbora. Deca imaju prava da shodno vaspitanju koje će dobiti, izaberu svog životnog saputnika. Ljubav nema granice, rasa i nacija ne bi smele da budu prepreka.
Miloš Aligrudić (DSS)
Ako je u pitanju ljubav, protiv toga se ne može...
Lidija Vukićević (SRS)
Ljubav stavljam iznad svega i ako bi to moju decu činilo srećnom, ne bih imala ništa protiv. Nemam predrasude i ljude ne cenim po tome kojoj nacionalnosti pripadaju.
Žarko Korać (LDP)
Moja deca sama odlučuju s kim će biti u vezi i svakako poštujem njihov izbor.
Dragan Šormaz (DSS)
Ne bih se mešao u te stvari. Čovek sam koji poštuje slobodnu volju kod svih jer svoju žestoko branim. To što se radi o mom sinu mi ne daje pravo da se mešam u izbor.

Hahaha, pazi ovu fotku, albanka s tri prsta :hahaha:

Inače, znam da je ova fotka napravljena pre jedno mesec dana, kad su se skupili srpski neženje i albanske mlade na upoznavanju...
 
Smem se kladiti da bi siptarske partijske vodje,
za razliku od ovih nasih,
bez izuzetka bili protiv braka sa Srbima,
jesu i sad naravno,ali mislim da bi otvoreno
to i izjavili
ovaj tekst samo dokazuje koliki su Srbi "fasisti",
iskreno ocekivala sam od nekih drugaciji odgovor:mrgreen:
 
Pa albanke se ne stide posla, kuće i porodice. Nije ni čudo što ih ljudi sa sela kupuju i žene. I to je prava stvar, jerbo su odgojene da poštuju oca i majku, porodicu i dom, da rađaju decu i poštuju muževe... Za razliku od njih, ove naše su se mahom primile na Cecu i Jecu, i ostale kurv.etine koje su im idoli, i nadaju se da će samo pi*kom da se dokopaju bogatog muža i da ne rade ništa, ne poštuju nikoga i da lelemude po ceo dan. Zato i nije čudno što uvozimo supruge...
 
Pa albanke se ne stide posla, kuće i porodice. Nije ni čudo što ih ljudi sa sela kupuju i žene. I to je prava stvar, jerbo su odgojene da poštuju oca i majku, porodicu i dom, da rađaju decu i poštuju muževe... Za razliku od njih, ove naše su se mahom primile na Cecu i Jecu, i ostale kurv.etine koje su im idoli, i nadaju se da će samo pi*kom da se dokopaju bogatog muža i da ne rade ništa, ne poštuju nikoga i da lelemude po ceo dan. Zato i nije čudno što uvozimo supruge...

Dalibor strikes again.:D
 
Pa albanke se ne stide posla, kuće i porodice. Nije ni čudo što ih ljudi sa sela kupuju i žene. I to je prava stvar, jerbo su odgojene da poštuju oca i majku, porodicu i dom, da rađaju decu i poštuju muževe... Za razliku od njih, ove naše su se mahom primile na Cecu i Jecu, i ostale kurv.etine koje su im idoli, i nadaju se da će samo pi*kom da se dokopaju bogatog muža i da ne rade ništa, ne poštuju nikoga i da lelemude po ceo dan. Zato i nije čudno što uvozimo supruge...

Al' te neka ojadila, buraz.... :lol:
 

Back
Top