Raste mi penis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bundeva:
Imam gadan problem,pre nekoliko godina sam sasvim slucajno primetio da mi raste penis.U pocetku sam mislio da mi se to samo cini,da uobrazavam pa sam poceo da ga merim.Na moje veliko zadovoljstvo,uverio sam se da mi stvarno raste.Ocekivao sam da ce stati,vec sam bio vise nego zadovoljan,ali on je nastavio da se povecava.E,sad mi je postao vec preveliki i imam mnogo problema.Nijedna ne sme da spava sa mnom jer se preplasi kad ga vidi,imam ceste nesvestice-kad mi se digne sva krv pojuri dole,itd.
Bojim se da se obratim lekaru,jer se plasim da ce mi ga odrezati.Nikom se jos nisam obratio za pomoc jer me je sramota da o tome pricam.Vidim da ste vi divni pa resih da se obratim vama.Nekako mi lakse kad me ne poznajete.Sta da radim?Jel imao neko slican problem?

Meni je tri puta oko vrata i jos mi visi 'ko kravata i nije mi dosta!!
 
bundeva:
Imam gadan problem,pre nekoliko godina sam sasvim slucajno primetio da mi raste penis.U pocetku sam mislio da mi se to samo cini,da uobrazavam pa sam poceo da ga merim.Na moje veliko zadovoljstvo,uverio sam se da mi stvarno raste.Ocekivao sam da ce stati,vec sam bio vise nego zadovoljan,ali on je nastavio da se povecava.E,sad mi je postao vec preveliki i imam mnogo problema.Nijedna ne sme da spava sa mnom jer se preplasi kad ga vidi,imam ceste nesvestice-kad mi se digne sva krv pojuri dole,itd.
Bojim se da se obratim lekaru,jer se plasim da ce mi ga odrezati.Nikom se jos nisam obratio za pomoc jer me je sramota da o tome pricam.Vidim da ste vi divni pa resih da se obratim vama.Nekako mi lakse kad me ne poznajete.Sta da radim?Jel imao neko slican problem?
Nego, zna li ko sta je, u medjuvremenu, bilo sa bundevinom kitom...??? :shock: :shock: :shock:
 
E, rekla je tebi Gazdarica ovdje jos davno - udijeli nesto ovima sto se zale da im je mali...
Vidis da se ovdje na forumu svako malo pojavi neko ko se zali da mu je malen...
Eh, pa kad bi ti takve usrecio, slavili bi te kao boga...
Napravili bi ti veci manastir, nego sto je ikad ikom napravljen...
Sveti bundeva - ktitor... :lol:
 
Ej sad kad skocim u kadu da se brcnem, pa pogledam ovu moju 15-ku, sve kontajuci "sta bi neki dali za ovo malo jada" :lol:

Ej ljudi, zamisljam Bundevinu kitu kako juri ljudi po gradu kao ona sisa iz Vudi ALenovog filma i umirem od smijehaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
 
*
22.JPG

-Bundeva ne laze,uverite se sami
-klanjam ti se do zemlje....ali ne okrecem ledja :lol:
 
Incognito:
atomski mrav:
Pazi sad ovo....

Pisaju crnac i bundeva s mosta... crnac kaze u j.e.b.o.t.e al duva hladan vjetar danas.
A bundeva rece... a kako je tek voda hladnaaaaaa!!!!

A onda im se pridruzi 'atomski mrav' i kaze:

'Ma to shto je hladna... nego ima i mulja po dnu'

(e sad, neznam koga josh da ubacim, da kaze 'A tek sto zuljaju ovi brzaci'... i konacno 'Nije to nista, treba da vidite kakva je bura na moru...') :D

Poz
A, tek shto je vrelo u sredishtu Zemlje, oprljih ga... HM... Al sam se u*kakio...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top