Problem Screensaver

Psiholog Jovana

Obećava
Poruka
53
Moj omiljeni screensaver koji sam koristila pod win98se nece da radi pod win XP. Radi kad direktno na njega kliknem, ali nikako nece da ga prepozna sistem pod Display Properties, da mogu da ga odaberem sa liste. Screensaver je u exe file obliku (nema instalaciju), i kad ga kopiram u direktorijum windows i (ili system32) nema ga na listi. Probala sam i da obrisem neki od postojecih, a pa ovaj reimenujem, ali nisam ga nadmudrila. Ima li neko ideju?
 
Pokušaj da mu promeniš ekstenziju iz .exe u .scr
(ako je saver.exe treba da bude saver.scr samo što je ovo preimenovanje skoro nemoguće iz Explorera, moraćeš da odradiš iz DOS-prompta ili nekog drugog fajl menadžera, npr. TotalCommander-a)
 
Svaka slika koja se kopira (nalazi u moj dokument (moje slike) U XP-u se moze koristiti kao screensaver odnosno da se razumemo KAO POZADINA RADNE POVRSINE!
Levi taster dubl klik na sliku pa posle desni na dobijenu sliku i on ti daje mogucnost postavljanja kao pozadina ekrana!!!
 
Ljudi da l' vi slushate jedni druge:

Odakle ideja da je screen-saver pozadina! L-)

@jovana: Probaj ovo - desni klik na taj .exe fajl, pa u kartici compatibility namesti da radi u Windows 98 kompataibilnom modu...
 

Back
Top