poljubac

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....
 
"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....

idealan?
onaj u obraz, kad prvi put osetis neciji miris, i dodir koze..koji traje tek delic sekunde, ali je tajanstveni nagovestaj intimnosti koja sledi?

ili onaj prvi pravi, kad se usne dotaknu, prvo nezno, ispitivacki, prvi dodir jezika, opustanje, prepustanje, upoznavanje..

ili onaj snaziji,usne upijene jedne u druge, koje naprosto gase svet okolo, i sve se pretvara u kovitlac zelje, i snova,vlazni jezici, i strast, i vatra koja juri nezaustavljivo..poljubac ljubavnika koji znaju sta zele, i koji traze, daju i uzimaju..

ili onaj nezni, u rame, ili u oko, ili u dlan, posle sexa, poljubac paznje, i ljubavi?:)

koliko miliona poljubaca ima..i svaki nosi svoju emociju, znacenje, smisao, tezinu..
i tebi :heart: za temu
 
idealan?
onaj u obraz, kad prvi put osetis neciji miris, i dodir koze..koji traje tek delic sekunde, ali je tajanstveni nagovestaj intimnosti koja sledi?

ili onaj prvi pravi, kad se usne dotaknu, prvo nezno, ispitivacki, prvi dodir jezika, opustanje, prepustanje, upoznavanje..

ili onaj snaziji,usne upijene jedne u druge, koje naprosto gase svet okolo, i sve se pretvara u kovitlac zelje, i snova,vlazni jezici, i strast, i vatra koja juri nezaustavljivo..poljubac ljubavnika koji znaju sta zele, i koji traze, daju i uzimaju..

ili onaj nezni, u rame, ili u oko, ili u dlan, posle sexa, poljubac paznje, i ljubavi?:)

koliko miliona poljubaca ima..i svaki nosi svoju emociju, znacenje, smisao, tezinu..
i tebi :heart: za temu

o, fala Bogu, neko ko zna o cemu ja pricam i neko ko ima nesto da kaze :worth::worth::worth:
 
idealan?
onaj u obraz, kad prvi put osetis neciji miris, i dodir koze..koji traje tek delic sekunde, ali je tajanstveni nagovestaj intimnosti koja sledi?

ili onaj prvi pravi, kad se usne dotaknu, prvo nezno, ispitivacki, prvi dodir jezika, opustanje, prepustanje, upoznavanje..

ili onaj snaziji,usne upijene jedne u druge, koje naprosto gase svet okolo, i sve se pretvara u kovitlac zelje, i snova,vlazni jezici, i strast, i vatra koja juri nezaustavljivo..poljubac ljubavnika koji znaju sta zele, i koji traze, daju i uzimaju..

ili onaj nezni, u rame, ili u oko, ili u dlan, posle sexa, poljubac paznje, i ljubavi?:)

koliko miliona poljubaca ima..i svaki nosi svoju emociju, znacenje, smisao, tezinu..
i tebi :heart: za temu
Ne merači toliko, sada bih i ja :(
 
idealan?
onaj u obraz, kad prvi put osetis neciji miris, i dodir koze..koji traje tek delic sekunde, ali je tajanstveni nagovestaj intimnosti koja sledi?

ili onaj prvi pravi, kad se usne dotaknu, prvo nezno, ispitivacki, prvi dodir jezika, opustanje, prepustanje, upoznavanje..

ili onaj snaziji,usne upijene jedne u druge, koje naprosto gase svet okolo, i sve se pretvara u kovitlac zelje, i snova,vlazni jezici, i strast, i vatra koja juri nezaustavljivo..poljubac ljubavnika koji znaju sta zele, i koji traze, daju i uzimaju..

ili onaj nezni, u rame, ili u oko, ili u dlan, posle sexa, poljubac paznje, i ljubavi?:)

koliko miliona poljubaca ima..i svaki nosi svoju emociju, znacenje, smisao, tezinu..
i tebi :heart: za temu

emo-a194.gif
 
U Hazarskom gradu Krstarovu počelo je suđenje ljudožderki kojoj su se žrtve same javljale, odgovarajući na njen poziv s posebnog veb-sajta za kanibale.

Pred sudije izlazi nasmejana i dobro raspoložena tridesetogodišnjakinja Malavel Ikarić, filološki i kompjuterski stručnjak solidno plaćena za svoj posao, koji joj je pružio dodatna mračna uživanja. Duboko usađenih očiju, jake vilice sa sitnim, pravilnim zubima, Malavel pred sudijama tvrdi da su se žrtve same nudile, odgovorajući na njenu poruku upućenu mlađim, dobro građenim muškarcima između osamnaest i tridest osam godina, koji žele da budu ubijeni i pojedeni: "Srce, tvoj sam, poljubi me - pojedi me."

Na sudu je kao dokazni materijal iznet video zapis ubistva i gozbe na kojoj je izvesni B. K. , prijavivši se prethodno svojoj domaćici preko Interneta, bio na krvavom ručku jedini gost i glavno jelo na trpezi. B. K. je za sobom ostavio testament u kojem piše da je svojevoljno odlučio da bude prvo neviđeno strastveno ljubljen, zatim ubijen i pojeden.

Ljudožderka je lično doprinela da bude otkrivena. Dozvolila je jednom Crnogorcu, biseksualcu, koji živi i radi u Krstarovu, a koji je gastronomski poziv shvatio kao obećanje dobrog seksa, da živ ode kući. Crnogorac je posumnjao u erotski ishod projekta, kada ga je Malavel Ikarić umotala u celofan, kao sendvič koji je trebalo da preseče i pojede.

Kanibal Ikarić traži potpunu diskreciju i ne želi da priča o svojim "mušterijama". U zemunskom listu "Dobra čkapi" izjavila je da prema njenoj proceni u Krstarovu živi 10-ak kanibala. Želja joj je da je niko ne kopira, već da svako razvija svoj stil.

Suđenje ubici-kanibalki svojevrstan je kuriozitet, jer kanibalizam, tehnički gledano, pošto ga nema u krivičnom pravilniku Krstarova, nije krivična rabota. Zato će Malavel suditi za ubistva zbog seksualnog zadovoljstva, što je u biti one rečenice koju strastveni ljubavnici poput lokalnog pesnika Kojatkina izgovaraju: "Cakana, toliko si slatka da bih pojeo tvoje sisice, popapao tvoje dupence, i ljubio te strastveno do zore."

Poenta
 
"....ne volim kad poljupci muskarca padaju po meni poput letnje kise: vlazno, mlako, nasumicno i bez cilja...ja sam zena za jedan poljubac, onaj od koga mi sa usana i srca potece crveno, onaj od koga se mogu najesti soli sopstvene krvi i napiti sopstvenih suza, a koji me ipak pomiluje najljubavnije..."

Zatvorite ochi, pustite masti na volju i secanjima "na izvolte" i opisite svoj najlepsi, svoj idealan poljubac.....


:rumenko:
 

Back
Top