[b]Kako do izvoda iz knjige rodjenih u Hrvatskoj[/b]

1. Ako neko od tebi poznatih ide tamo moze da ti izvadi. Samo znaj da na nekim opstinama (opcinama) traze punomoc (to bi trebala da napravis ovde da se ponese).
2. Potrazi informaciju u CRO ambasadi, da li mozes preko njih da izvrsis uplate, pa da ti dostave
3. Ako imas stari izvod mozes da ga u opstini overis...to je sljakalo jedan period, da li jos uvek vazi, ne znam.
 
Jelena87:
Dodji u Hrvatsku,necemo te mi ovde pojesti!

He, he, he :lol:
Nećete vi, ali možda hoće ONI :wink: :shock:
Ne, ozbiljno, ko mu garantuje da se ne nalazi na nekakvoj crnoj listi, tajnoj optužnici ili sl.?
Poznato je da Vlada Hrvatske koristi tajne optužnice kao sredstvo odvraćanja Srba od namere da ostvare bilo kakva prava u Hrvatskoj. Ko mu garantuje da će se uopšte vratiti, ako jednom ode tamo?
 
gigule:
Ono što spominje Đenka pre svega važi za muškarce...bar mi se tako čini...

...ajde biću surova...Đenka,a što su slušali Šešelja...granice...još uvek je "aktuelno",i još uvek su tome verni...ali ulazimo u politiku a to se ovde ne sme....
Virovitica-Karlovac-Karlobag :)
Djenka,mimi mi zvuci kao zensko ime,jel ne mislis i ti tako? Istina da postoje te optuznice i da je to jedan od razloga sto se Srbi ne vracaju,ali zato postoji veza u policiji pa se lepo raspitas ili budes pod zastitom ovdasnjih medjunarodnih organizacija,tad ti ne moze niko nista,u to sam se licno uverila,cak sta vise odmah kontaktiraju hrv.zvanicnike i rese stvar po hitnom postupku
 

Back
Top