Ruznjikava fotografija

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Videla sam milion licnih karata, ovih novih, i samo jedna osoba izgleda pristojno na fotografiji, drugi su izobliceni, neki ni ne lice na sebe...Da li je to slucaj s vama...
Da li ste uopsteno fotogenicni i kako izgledaju vase fotografije...I sta je to sa fotkama za licnu...
 
nemam novu lk jos, ali sam cula da se ljudima ne dopadaju slike...
pa sta sad... nema se to kako resiti... tako je i gotovo...

a fotogenicna sam samo ali stvarno samo kada zelim da se slikam... inace, bljak, odvratna na svakoj slici :)
 
Јао, људи, очајно! На овим новим пасошима мислим да нико није испао нормалан. Сви из моје породице су испали као разроки криминалци које су изуједале пчеле по образима, па тако и ја. Кад су ме сликали, видела сам оних мојих неколико сличица на компјутеру које су могле да буду изабране за пасош, а ови ставили најгору. (Исти случај и са сестром.) Мислим, не могу да кажем да испадам лепо на фотографијама, ни да уживо изгледам боље, али ово је ужасно. Хвала Богу па се мењају на неких пет година.
 
Nisam nesto preterano fotogenicna, ali sta da se radi.
Nemam novu licnu kartu, ali slika u pasosu mi je uzasna.
Nesto sam se sva iskrivila, ko da sam se nakezila, blentav neki pogled.
Mada, onako, bas me briga. Ionako ga letos menjam. :D
 
na pasoshu.... imala sam dugu crnu kosu, skroz bijelo i blijedo lice, crne obrve, kreon i ni trunke mejkapa..... u indigo plavoj majici sa crnom trakom oko vrata i sa plavom bojom iza mene.... a namrstena na babu koja je deset minuta petljala oko fotoaparata da napravi postenu sliku

... kao neki zombi krvnik sam ostala
die.gif
 
Videla sam milion licnih karata, ovih novih, i samo jedna osoba izgleda pristojno na fotografiji, drugi su izobliceni, neki ni ne lice na sebe...Da li je to slucaj s vama...
Da li ste uopsteno fotogenicni i kako izgledaju vase fotografije...I sta je to sa fotkama za licnu...

Ka se gledam u ogledalo , mnogo sam ubav , al kad se slikam , na nishto ne lichim.

Ukratko uopshte nisam fotogenichan , nemam nijednu dobru sliku , a i sam ne znam nikog ko je dobro ispao na fotki za lichnu kartu ili pasosh , ja namojoj lichnoj izgledam ko neki krimos ili narkoman , neobrijan i sa podochnjacima ko kesice za chaj .
 

Back
Top