Avanture

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Sta mislite o ovom zanru.Ja mislim da sve vise propada i da su nekadasnje velike tvrtke zatvorene.Ajde nabrojite neke avanture u poslednjih mesec dana.0 eto.Vise nema igara kao sto su Moncey Island i druge :cry:
______________
68.gif
69.gif
 
Igru koju si spomenuo "ostrvo majmuna" ja prezirem iz dna duse.Mozda sam upotrebio malo prejaku rec ali to je tako.Ranije su se pravile dobre avanture ali cini mi se da je doslo vreme FPS-ova i slicnih zanrova.Takodje se dosta igraju i RTS-ovi ali avanture su 0 (u poslednjeh 3 meseca)
 
Gost:
Igru koju si spomenuo "ostrvo majmuna" ja prezirem iz dna duse.Mozda sam upotrebio malo prejaku rec ali to je tako.Ranije su se pravile dobre avanture ali cini mi se da je doslo vreme FPS-ova i slicnih zanrova.Takodje se dosta igraju i RTS-ovi ali avanture su 0 (u poslednjeh 3 meseca)
O tome i pricam nema vise avantura osim Syberia i Post Mortem koje nisu bas skoro izasle :(
______________
68.gif
69.gif
 
Ko je bre ovaj flame swordsman ,digao je temu staru 3 i po god da bi napisao nesto sasvim levo ???

Inace P&C avanture su i jedine igre koje igram (pored CSa naravno)
 
Pa nije bas da nem novih naslova

Sacred legacy - Secret of Atlantis
Al Emmo
Novi Sherlock - Awakened i Agatha - Orient Express
Cart Blanche
pa pomenuti Sam and Max uskoro izlazi i 3 epizoda
uskoro izlazi i Dead Reefs avantura smestena u 18 veku vezana za potragu za blagom u gusarskom miljeu

Dakle sve u svemu bolja e situacija sada za avanture nego pre godinu-dve

Opet sa druge strane dobrog FPS-a nema ni od korova, do Crysisa i Bioshocka i Stalkera (ako ikad izadje) moze da duvamo u prste
 

Back
Top