Гледате ли ЕУропски РТС?

Poruka
19.903
Погледајте овај поноћни снимак заседања Скупштине.Говори Веља,и то епохалан говор.Попи*део човек и распалио по властима...:)

Иначе РТС преноси у ово доба снимак јер је преносио Тур д Франс 5 сати,како не би приказивали уживо Скупштину.Значи,они мисле да постоје кретени који ће 5 сати да буље у оне типове што педале цео дан?
За који мој ми плаћамо ово смеће од ЕУроспког сервиса???
 
Веровао или не управо сам почела да куцам текст за отварање теме истог садржаја. Сад не гледам, гледала сам мало пре 23. Најбољи и најзанимљивији део пуштају одложено а преко дана нам потурају бициклисте као да то некога занима.

Да ли је још неко осим мене гледао Мартиновићев говор? Причао је о оном Томпсоновом концерту на ХРТ2, чак је и цитирао речи његове песме и инсистирао да Чиплић реагује. Стварно је био максимално културан и у праву.

После је причао о националним мањинама, рекао да сви Срби треба да се понашају као Срби и негују своју културу и ако живе у Албанији, Румунији, Мађарској итд. а да исто тако мора да се пружи прилика мањинама овде да негују своју културу али истовремено да се оспособе да могу да раде на српском и да се сналазе у комуникацији. Онда је причао о саветима националних мањина и жалио се што само странке мањина могу да бирају чланове савета а не све странке које имају мањине. На његову причу се надовезала она радикалска посланица из Ковачице, Марина Томан, и ј.бала министру све по списку онако на фињака што дискриминише посланике мањина који нису у тој посланичкој групи :lol: Дефинитивно најбољи двојац у СРС, штета што ретко иступају. :super:
 
Погледајте овај поноћни снимак заседања Скупштине.Говори Веља,и то епохалан говор.Попи*део човек и распалио по властима...:)

Иначе РТС преноси у ово доба снимак јер је преносио Тур д Франс 5 сати,како не би приказивали уживо Скупштину.Значи,они мисле да постоје кретени који ће 5 сати да буље у оне типове што педале цео дан?
За који мој ми плаћамо ово смеће од ЕУроспког сервиса???

:mrgreen:
da ***** pedale ili one sto trce za loptom ili udaraju onim glupim reketima , dajte nam Velju u prime time :hahaha:
 
:mrgreen:
da ***** pedale ili one sto trce za loptom ili udaraju onim glupim reketima , dajte nam Velju u prime time :hahaha:

Па ја капирам да ти волиш нешто што прија твом запарложеном интелекту,али нисмо сви такви и тако неодговорни да пустимо мозак на испашу и пичимо у животу по оној Бориној "како је лепо бити глуп".
Нисмо сви ЕУропљани ...шта ћеш.
 
Па ја капирам да ти волиш нешто што прија твом запарложеном интелекту,али нисмо сви такви и тако неодговорни да пустимо мозак на испашу и пичимо у животу по оној Бориној "како је лепо бити глуп".
Нисмо сви ЕУропљани ...шта ћеш.
naravno da niste , zato se ti umno uzdizes uz Ilic magistra Velimira :hahaha:
 
Па ја капирам да ти волиш нешто што прија твом запарложеном интелекту,али нисмо сви такви и тако неодговорни да пустимо мозак на испашу и пичимо у животу по оној Бориној "како је лепо бити глуп".
Нисмо сви ЕУропљани ...шта ћеш.

tacno........nije svako ni za "tour de France" ni za Wimbledon...........:hahaha:

sta ce to pravom srbinu??.......vama da covek Velju, Natashy i Vjevericu......srecni do bola sledecih mesec dana:hahaha::hahaha::hahaha:
 
tacno........nije svako ni za "tour de France" ni za Wimbledon...........:hahaha:

sta ce to pravom srbinu??.......vama da covek Velju, Natashy i Vjevericu......srecni do bola sledecih mesec dana:hahaha::hahaha::hahaha:

Шалу на страну, ако су радикали паметни Наташа и Вјерица више неће добити реч. Вечерас су имали наступ двоје нормалних и не знам зашто ти људи не одјуре те роспије из странке :confused:
А Веља је неуништив, сада у дуету са Златом Ђерић. Тај нема шта не зна :lol:
 
tacno........nije svako ni za "tour de France" ni za Wimbledon...........:hahaha:

sta ce to pravom srbinu??.......vama da covek Velju, Natashy i Vjevericu......srecni do bola sledecih mesec dana:hahaha::hahaha::hahaha:

Живот у Србији се не креира ни по француским вуко*ебинама ни у Вимблдону.Поредити ове будалаштине са праћењем рада законодавне власти је на нивоу свести амебе и бичара.
 
Живот у Србији се не креира ни по француским вуко*ебинама ни у Вимблдону.Поредити ове будалаштине са праћењем рада законодавне власти је на нивоу свести амебе и бичара.

ma vazno da si ti zapazio kako se onima u trikoima napinju misici........:rotf::rotf::rotf:
 
[/B]

ceo svet tu manifestaciju gleda kao trku biciklista...........samo ti, izgleda , gledas kao gomilu muskaraca u trikoima..........:hahaha::hahaha::hahaha:

yebote, ala ti furas neke homo fantazije......srbine:hahaha:

ne kaze se dzaba interesantno ko prenos biciklistichke trke
a ti se bolje drzi kechera ili necheg tako totalno lishenog sivih celija
od biciklizma ce te mozak zaboleti
 
RTS je djubre... Zika i Selo gori sve mogu da pojasne...
A kao da budu vise evropski oni pustaju Tour de Frans... Biciklisticke trke - ubice svake zabave... Proucavao sam tu nacionalnu televiziju jedan period i shvatio da necu da je gledam a kamoli da je placam... kao i celukopan skup kanala do kojih doseze moj daljinski...
 

Back
Top