U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radnje)?
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radnje)?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radnje)?

Eto to

Ističe se Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radn

u slucaju da bi da je nagnem.

Primećen član Lucky_Luke (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: U kom(sve)slucaju biste sa nekim pricali/e o tome sta vas pali u seksu (koje radn

ako hocemo dobro da se potucamo, i ako se odsecam dovoljno opusteno sa njom
    naravno da cu reci sta me pali

gost 170484 nije na forumu
    Kad ja igračku iskoristim, mogu ti je i vratiti ;)
    Domaćin
    Učlanjen
    16.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

u svakom, sa svakim. to je deo mene, isto koliko i ono "sta volis da jedes" pa ja kazem...

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

pa dodje i to na temu...niti sam tu neki ekstrem niti je tesko zakljuciti iz reakcija sta sve volim, ali u slucaju da ipak pozelim odredjene aktivnosti nemam zadrsku da kazem...to ocekujem i sa druge strane......
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

U svakom slucaju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

ebeš ebača koji ne oseti šta partnerku pali..i šta voli
    a može i da se priča..mada...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tazzica Pogledaj poruku
    u svakom, sa svakim. to je deo mene, isto koliko i ono "sta volis da jedes" pa ja kazem...
    Me too

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

O gospode, lose sam definisao temu.

U kom(sve)slucaju biste imali dovoljan (i ne veci nego dovoljan!)razlog da sa nekim pricate o tome.

Aktivan član C.C. Deville (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

U svakom slucaju sa parterom...u ostalim...zavisi kako mi dune i kojim povodom.
    Pre pakla i raja sve je do jaja ;)

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

dovoljno bi bilo da mi zanemaruje neki deo tela koji je nestrpljiv da dobije paznju....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tazzica Pogledaj poruku
    Aj kazi onda (lupam) "u slucaju da nije otac mog decka" ili nesto tako... "da ima vise od 12 godina" (opet lupam da bi shvatila temu) ili "u slucaju da mislim da moze da se saosjeca samnom na bar neki nacin" itd. ili kazi "u slucaju da ne pita to dok setam sa deckom ulicom". Ili stvarno u svakom slucaju i sa svakim?

Domaćin Dionizija (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio neizreciva Pogledaj poruku
    dovoljno bi bilo da mi zanemaruje neki deo tela koji je nestrpljiv da dobije paznju....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako s nekim nisam dovoljno opustena da mu kazem sta zelim i sta me uzbudjuje, onda necu s tom osobom ni da idem u krevet... Sumu, njivu, travu, sljivu...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

Uvek unapred...

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Preko interneta u svakom slucaju a van interneta ne pricam ako stopiram pa me usput pitaju jer je to opasno, mogu da protumace kao da zelim seks pa da me napadaju.
    prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    Preko interneta u svakom slucaju a van interneta ne pricam ako stopiram pa me usput pitaju jer je to opasno, mogu da protumace kao da zelim seks pa da me napadaju.
    Pa ajd..kaži šta voliš..
    da ti želju ispunim

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio 0077 Pogledaj poruku
    Pa ajd..kaži šta voliš..
    da ti želju ispunim
    Pa poslednji put kad sam imala seks ispostavilo se da mi je svejedno, nista me ne pali i ne mogu da dozivim orgazam. A ranije, najvise me uzbudjivala guzva, javno mesto, ljudi, pa kad se onda izdvojimo zbog seksa.
    prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

botr nije na forumu
    Tolerancija mi nije jaca strana, svi drugi grese, a ja sam bez mana!
    Domaćin botr (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Uglavnom sa partnerom, a zavisi od toga i koliko sam pijan,.

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

* U prvom slucaju da znam da sigurno ne zelim sa njim seks , pa bih se verujem skroz otvorila i ispricala mu svasta kao i saslusala njegove zelje, posavetovala ga ....razlog za to je sto ne bih mogla sa deckom sa kojim sam u fazi upoznavanja da mu sve odam jer onda nije zanimljivo ili kod mene ukratko ne postoje pravila a to ne valja ako on ocekuje sve isto da se odvija kao ono sto sam mu ispricala

* U drugom slucaju bih sa svojim muzem pricala o svemu i isto ocekivala od njega

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sa deckom pricam potpuno opusteno i otvoreno, ali ne treba da mu narocito ukazujem na nesto, on tacno zna sve neizgovoreno...

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U drugim slucajevima, sve zavisi od osobe, drustva, raspolozenja, atmosfere, ozbiljnosti... Tada sam malo rezervisana i cenzurisem... Iskreno...

Ističe se Salle Buddha (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Zavisi od stepena opustenosti koji imam u odnosu sa nekom osobom...
    Imam par najboljih ortaka...
    I jedan je takav lik da kad god se spomenu seks kombinacije sa devojcicama, pozeleni... jer mu iskustvo i nije jaca strana...
    Sa ostalima sam kul... razmenjujemo iskustva, savetujemo jedni druge, komentarishemo devojcice....

A imam i jednu drugaricu koju znam vec 3-4 godine... pricamo retko.. npr. jednom u mesec-dva naletimo jedno na drugo u kraju (cak nemam ni njen br...) i onda tako pricamo zasto su muskarci skotovi.. pa joj ja objasnjavam da nisu svi... pa zasto su devojke *****... pa ona meni kaze kako nisu bas sve... zasto je nesto u seksu tako, ovako, onako...
    I iz tih razgovora sa njom sam najvise naucio
    "Imaj smelosti da budesh razuman." Emanuel Kant.

Aktivan član Heavy Knight (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Pa obicno je tesko nameriti se nekom pricati o svojim skrivenim fantazijama.Naravno da ces to reci partneru kojeg si izabrao za seksualni cin,ali ako je to stalni partner,obicno ce to doci na red tek posle nekog od narednih "susreta",retko kad odmah.Ljudi su cudni,svako ima neke svoje fantazije,po mnogo cemu specificne i to bi nekome drugom moglo da deluje cudno ili cak nastano.Zato ljudi obicno pazljivo biraju kada ce ili kome to saopstiti.Cesto se to poveri i nekome ko ima slicne fantazije,a i trazi se obicno slicna grupacija ljudi(mada je ovo dosta uopsteno).

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

u slucaju seanse
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Slične teme

1. Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 27.08.2008., 11:39
  2. Koje su zene bolje u seksu
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.09.2005., 01:40
  3. Nezgode koje su vam se desile u seksu
    Autor dve ili tri u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 29.08.2004., 17:35
  4. da li biste se upoznali sa nekim sa neta