Muski mujmani
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Muski mujmani

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Muski mujmani

Ovo je pitanje vise za muski deo populacije.

Npr. vasa zena u vise navrata vam kaze, da kojim slucajem niste imali stan da se ona ne bi ni udala za vas, da li bi vam to smetalo i da li bi vise imali veru u nju i u taj brak?

Onda drugi primer:
    Kad on mora ici na posao koji mu u tom momentu (jer nema drugi) jako smeta (horor od posla) cak i za zdravlje. Ona mu kaze "idi idi", a kad ona treba zarad "boljeg zivota", onda samo odmahne rukom i kaze "ma sta se zanosis vidis da nema posla i da je sve sra,nje".

E sad mene zanima druga stvar. Ocigledno da je u Srbiji aksiom veze da zena yebe u mozak tipa i da to sacinjava 90 posto zajednistva u nasem drustvu koje je izgleda vrlo poremeceno.

E sad na stranu zene (nisu one tema), nego me zanimaju kakvi su to muskarci kojima se na takve izjave zena ne zgadi, sta njih i dalje zadrzava u toj prici? Jel to kukavicluk napraviti promenu ili su to obicni pickopacenici?

Da ne bude zabune, ne radi se o meni, jer nemam takav oblik retardacije da si dozvolim takav mazohizam.

Tema je otvorena, jer vec sam pomenuo kod nas je to ocigledno oblik zivota, a to se vidi i po kolegijalnosti u firmi. Zene su cesto vrlo bahate, a to mogu nositi samo iz kuce. Ovo nije generalizacija, ali je brojka vrlo zabrinjavajuca.

Ističe se Serdecnij (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Muski mujmani

Evo i mene zanima zasto to trpe

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Ovo je pitanje vise za muski deo populacije.

Npr. vasa zena u vise navrata vam kaze, da kojim slucajem niste imali stan da se ona ne bi ni udala za vas, da li bi vam to smetalo i da li bi vise imali veru u nju i u taj brak?

Onda drugi primer:
    Kad on mora ici na posao koji mu u tom momentu (jer nema drugi) jako smeta (horor od posla) cak i za zdravlje. Ona mu kaze "idi idi", a kad ona treba zarad "boljeg zivota", onda samo odmahne rukom i kaze "ma sta se zanosis vidis da nema posla i da je sve sra,nje".

E sad mene zanima druga stvar. Ocigledno da je u Srbiji aksiom veze da zena yebe u mozak tipa i da to sacinjava 90 posto zajednistva u nasem drustvu koje je izgleda vrlo poremeceno.

E sad na stranu zene (nisu one tema), nego me zanimaju kakvi su to muskarci kojima se na takve izjave zena ne zgadi, sta njih i dalje zadrzava u toj prici? Jel to kukavicluk napraviti promenu ili su to obicni pickopacenici?

Da ne bude zabune, ne radi se o meni, jer nemam takav oblik retardacije da si dozvolim takav mazohizam.

Tema je otvorena, jer vec sam pomenuo kod nas je to ocigledno oblik zivota, a to se vidi i po kolegijalnosti u firmi. Zene su cesto vrlo bahate, a to mogu nositi samo iz kuce. Ovo nije generalizacija, ali je brojka vrlo zabrinjavajuca.
    Vidiš, jedna me je naučila da ne treba raditi ko rob, već dobro je.bati .
    Šta se dešavalo : Radio sam kao crnac u NS- u i kad je trebalo da je'bem, nisam mogao puno. Onda je moja ženka popizdela i rekla da napustim taj jeb'eni posao i da je'bem samo nju ( da mi je to zadatak ). Ona je radila za nas
    E to je blago koje muškarac poseduje iz svih tvojih priča o ženama na LjiS - u
    ( cena, prava sitnica )
    Nuclear Ganja

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

A pa provali ona da on ne zna de mu stoje gace i da zavisi od nje..a kod mame nema nazad
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. za muski deo
    Autor light & dark u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.12.2008., 12:20
  2. Koji MUŠKI/"MUŠKI" likovi zalaze u "naš" kutak?
    Autor gost 67988 u forumu Žene
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 20.11.2006., 00:49
  3. Muski akt
    Autor KRONOS u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 21.07.2005., 09:27
  4. Muški manifest
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 23:15
  5. Alo, muski...