Pet nacina za ispoljavanje ljubavi...

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Koji je Vas nacin za ispoljavanje ljubavi? Problemi nastaju kada govorimo razlicitim jezicima ljubavi...Mozda bi vas obradovala lepa rec,a Vama se cini da bi njemu/njoj vise pricinilo zadovoljstvo neki ukusan kolac...Mozda je Vama potrebno da Vam neko kupi cvece,knjigu,a njemu/njoj da provedete odmor zajedno? Po jednoj studiji ljudi ispoljavaju i primaju ljubav na razlicite nacine, a najpoznatiji su:
1.Kvalitetno vreme,
2.reči priznanja i odobravanja,
3.Pokloni,
4.Cinjenje usluga
5.Fizicki dodir.
Ja mislim da mozda treba da postoje i kombinacije istih...Pa,da Vas cujem...Koji je Vas nacin ispoljavanja ljubavi i zbog cega?
Ja cu da pocnem prva...Moj nacin je pod brojem 2.,dakle ""Reci priznanja i odobravanja ...lepa rec i gvozdena vrata otvara...
 
Poslednja izmena:
Bez kvalitetno provedenog vremena nista ne vredi.Ponekad je dovoljno da dragu osobu samo i saslusas.Podrska je najbitnija,jer ko ce te drugi podrzati ako ne voljena osoba.
Naravno kao znak paznje idu i neki poklooncici,ali ne treba tu trositi puno.
I kao slag na torti,nista bez emotivnog i fizickog ispoljavanja ljubavi.A tu vec ima vise varijanti.;)
 
Reci.. i ne bas...
Potroshi se kad nekome svaki dan govorish "Volim te" x puta...
Pokloni... pa ljubav ne moze da se kupi poklonima... to nikako...

Najveci i najlepsi nacin da nekome pokazes ljubav, jeste prosto da mu se uvuces pod kozu... toliko da on zna da postojish... da moze da dodje kod tebe kad mu je tesko, da ti se poveri, da ti kaze sta ga muci... i da zna da ces uvek biti tu da ga podrzis u svemu.

To je ljubav ;)
 
Шта знам... ја некако углавном ћутим и радим (како год то звучало :lol: ), а онда тако имам с времена на време ''моменте'' кад отворим душу и истресем све лепо из ње :) Ако сам у некој вези до које ми је стало, заиста се максимално трудим и просто је немогуће не приметити то... једино може засметати тај недостатак мог коментара, али ценим да су дела довољна за многе ствари ;)
 
Reci.. i ne bas...
Potroshi se kad nekome svaki dan govorish "Volim te" x puta...
Pokloni... pa ljubav ne moze da se kupi poklonima... to nikako...

Najveci i najlepsi nacin da nekome pokazes ljubav, jeste prosto da mu se uvuces pod kozu... toliko da on zna da postojish... da moze da dodje kod tebe kad mu je tesko, da ti se poveri, da ti kaze sta ga muci... i da zna da ces uvek biti tu da ga podrzis u svemu.

To je ljubav ;)

Divno receno...
 
Prvo - ideja teme je jako simpaticna :heart:

Ljubav iskazujem pre svega vernoscu decku, po meni je to neprocenljivo vazno.:cmok2:

Svesna sam da je on formirana licnost i ne trudim se da ga promenim, zavolela sam ga takvog kakva jeste i mislim da je to takodje nacin pokazivanja ljubavi-prihvatanje sa svim vrlinama i manama (vrline je lako voleti, ali mane su zapravo ono sto nas nesvesno privlaci). :manikir:

Kompromis je znati ceniti i njegove i svoje zelje, pokusavam da mu sto vise izadjem u susret, pritom ne zapostavljajuci svoja interesovanja.

Ne stedim na poljupcima, zagrljajima, saputanjima, iznenadjenjima, presrecna sam sto imam takvog nekog pored sebe i bilo da se radi o intimi ili druzenju sa deckom (zabavi uz muziku, sport, itd.) nastojim da svaki tren bude nezaboravan, od zajednickog spremanja stana do kreveta...

Svaki dan mu stavim do znanja da ga volim recima i delima, i nasmejem ga-tada sam istinski i ja srecna :zaljubljena:
 
ljubavnim pogledima i vrelim dodirima.:lol:
2je1qvq.jpg
Paznjom,poverenjem,neznostima...
 
Poslednja izmena:

Back
Top