Opet pištolj u Skupštini ?!?

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Zašto dama ide sama...ups...šeta s pištOljom ?:think::mrgreen:

............

Detektor otkrio pištolj kod jedne osobe u Domu Skupštine
Blic - Pre 16 minuta
Obezbeđenje Doma Narodne skupšine pronašlo je kod Nataše T. (38) pištolj za koji ima dozvolu i priveli je na informativni razgovor u Policijsku stanicu Stari grad, saopštio je danas MUP Srbije.

U kratkom saopštenju se navodi da je pištolj pronadjen prilikom prolaska kroz detektor metala, kao i da Nataša T, ima dozvolu za držanje, ali ne i nošenje oružja.

................

Bogami ovo postaje simptomatično...mal' - mal' nekI ušeta u Dom narodne :mrgreen:skupštine naoružan?!? Ko li je sad bio za odsrel ?:sad2:

Mora da nešto debelo ne valja ili s ovim narodom il' Božepomozi s njegovim/našim predstavnicima...bojim se da nije ništa treće.:sad2:

:rumenko::mrgreen::zcepanje:
 
А како и не би ... Народ нема шта да једе, говоре им да нема пара за плате, а онда паф 40 милиона за хебене климе за скупштину

da znam,....ali sto su ljudi glasali za ovu vlast...pa se onda sad žale....nisu politicari zato da se brinu o narodu i drzavi, vec da kradu,..i to sve jedan....
 
Bogami ovo postaje simptomatično...mal' - mal' nekI ušeta u Dom narodne :mrgreen:skupštine naoružan?!?

Zenu su otkrili na detektoru metala, sto znaci da nije usetala u Dom skupstine. U centralni skupstinski hodnik iliti aulu ulazi se neposredno nakon prostorije sa detektorima metala.


Baj d vej, zakonom o posedovanju oruzja predviceno je da lice koje ima dozvolu za drzanje ali ne i nosenje, moze nositi oruzje sa sobom pod uslovom da isto bude rasklopljeno.
Mozda neiskusni skupstinski bezbednjaci nisu upoznati sa ovim, pa su nevinu zenu u policiju priveli greskom :cool:
 
Pa otkud da znam...nisam ja ta Nataša pištoljdžija , a meni su svi isti..pištolji .:D

Ма како могу да ти буду исти ... Под хитно код мене на преваспитавање и обуку ... руковања ватреним оружјем :) ... Ево једног примерка ... старијег пиштоља



А ево и новијег

 
Zenu su otkrili na detektoru metala, sto znaci da nije usetala u Dom skupstine. U centralni skupstinski hodnik iliti aulu ulazi se neposredno nakon prostorije sa detektorima metala.


Baj d vej, zakonom o posedovanju oruzja predviceno je da lice koje ima dozvolu za drzanje ali ne i nosenje, moze nositi oruzje sa sobom pod uslovom da isto bude rasklopljeno.
Mozda neiskusni skupstinski bezbednjaci nisu upoznati sa ovim, pa su nevinu zenu u policiju priveli greskom :cool:


Misliš da ga je nosila 'nako u komadima ?:think:

Može biti...a pored onih skupštinskih bezbednjaka , vala i tenk može da se unese...možda i rasklopljen:D
 
Ма како могу да ти буду исти ... Под хитно код мене на преваспитавање и обуку ... руковања ватреним оружјем :) ... Ево једног примерка ... старијег пиштоља

[А ево и новијег


Ovaj mi je poznat...moj tata je imao jednu malu beretu i ovakav neki...99 nešto;)
 

Back
Top