Право време за пр(а)ви пут

QueenOfClubs

Veoma poznat
Poruka
10.064
Питање за мушкарце (мада су и урмашице добродошле да дају свој коментар :mrgreen:):

После колико времена дајете девојци?
Шта мислите, кад је право време, а да она не помисли да сте "лак" плен? :confused:

Мени ако хоће да да одмах прво вече, ја помислим да је овисник и загорео. :roll:
Више волим да се мало више потрудим. :manikir:

А ево ипак питања за урмашице:

Колико цените "лаке" мушкарце?
Мислим на оно... кад хоће да вам се препусти већ прво вече...
И да ли мислите да је оваквих мушкараца све више у последње време? :roll:
 
Pa ne bih ih nazvala lakim ako postoji takva hemija medju nama i svi moguci uslovi za dobar seks isto kao sto ne mislim da su zene lake ako je ista situacija kao u primeru navedenog kod muskaraca

To sto on ne moze ili nece da odoli na prvom sastanku ne mora da znaci da je zagoreo vec da mozda zeli nju da iskoristi i ne gubi vise vreme sa njom....i tako aktivno promeni bar dve za nedelju dana sto je u danasnje vreme cest slucaj a to u ovom slucaju ne znaci da je zagoreo

Moze on da me odbije i nekoliko puta ali ja provalim po pokretima , poljupcu, prici i mnogo cemu ako je zagoreo ;)
 
Heh,mene nije lako zasluziti,a jos se nije rodila ta kojoj ne mogu da odolim.Kada legnu,sve su iste,samo to treba imati na umu i iskljuciti se i nema da brines.:lol:
No,zaista,napisah u nekom topiku jos ranije da malo zdrave apstinencije nije na odmet.Sto se duze ceka(mereno u danima najvise naravno),to ce veca i zesca biti erupcija vulkana.;)
A i pravi sposoban muskarac ima jos stosta na umu,osim da zadovolji zainteresovanu partnerku,treba resavati i raznolike svetske probleme.:lol:Ipak mi muskarci pokrecemo ovaj svet.Naravno,seks nam je stalno na umu,kome nije njemu nesto fali,ali to ne znaci da ne mozemo da se savladamo.;)
 
Питање за мушкарце (мада су и урмашице добродошле да дају свој коментар :mrgreen:):

После колико времена дајете девојци?
Шта мислите, кад је право време, а да она не помисли да сте "лак" плен? :confused:

Мени ако хоће да да одмах прво вече, ја помислим да је овисник и загорео. :roll:
Више волим да се мало више потрудим. :manikir:

А ево ипак питања за урмашице:

Колико цените "лаке" мушкарце?
Мислим на оно... кад хоће да вам се препусти већ прво вече...
И да ли мислите да је оваквих мушкараца све више у последње време? :roll:

ne volim dro.lje :confused:
al ne volim ni ove sto izigravaju seoske mlade
tako :)
 
А ево ипак питања за урмашице:

Колико цените "лаке" мушкарце?
Мислим на оно... кад хоће да вам се препусти већ прво вече...
И да ли мислите да је оваквих мушкараца све више у последње време? :roll:
Ja mislim da su svi muskarci laki,i da nijedan ne bi casio ni casa :lol:
 

Back
Top