Mental

Night.Whisperer.

Aktivan član
Poruka
1.986
Mentallogo.jpg


Mental is a television series, produced by Fox's subsidiary Fox Telecolombia, which is debuting in 2009 on FOX international channels for Latin America, Europe and Asia, starring Chris Vance and Annabella Sciorra.

Dr. Jack Gallagher (Vance) is a radical unorthodox psychiatrist who becomes Director of Mental Health Services at Wharton Memorial Hospital in Los Angeles. Gallagher has developed high sensitivity about the minds of his patients and see the way they see reality, allowing him to uncover what might be the keys to their long-term recoveries. This perspective leads Gallagher to offer strange treatments for his patients...

Dakle,gledao neko seriju? Kako vam se čini? :)
Negde sam pročitao da se od 1. juna emituje na FOX Lifeu.
Comment! :)
 
Ja sam odgledala par epizoda . . .Interesantna je . . .Zanimljiva prica . . .Mada mi se ne dopada sto je uproscena tako kompleksna stvar kao ljudski um .. .Ali opet, zbog potreba i mogucnosti serije, to je bilo neophodno . . .
 
Ja sam odgledala par epizoda . . .Interesantna je . . .Zanimljiva prica . . .Mada mi se ne dopada sto je uproscena tako kompleksna stvar kao ljudski um .. .Ali opet, zbog potreba i mogucnosti serije, to je bilo neophodno . . .

Misliš zatupljeno za neuku publiku koja čini 80 odsto američke populacije. U SAD sve dobre ideje budu upropaštene komercijalizacijom iste odnosno prilagođavanjem serije što širem spektru publike u cilju maksimizacije profita.


:eek: Al sam se sad nas.ro.... :hahaha: :mrgreen: Al sve sam u pravu. :cool:
 
Misliš zatupljeno za neuku publiku koja čini 80 odsto američke populacije. U SAD sve dobre ideje budu upropaštene komercijalizacijom iste odnosno prilagođavanjem serije što širem spektru publike u cilju maksimizacije profita.

Stvarno, ***, ti ameri su imali toliko dobrih ideja koje su mogle da budu sjajno razradjene uz neke dobre scenariste. . . Ali, ne, bolje je sto su ispale toliko banalne i retardirane da normalan covek ne moze da ih gleda. . .
 

Back
Top