Igre iz serijala total War

Koje su vam strategije bolje

  • RTS

  • Potezne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prvo moraš da obrneš igru sa nekim od ponuđenih: Scipijima, Brutima ili Juliima takko što ćeš da osvojiš sve gradove na mapi potrebne za pobedu.

u EB modu imaš samo frakciju Romani, nema plemena.

skinuo sam, usao u igru i pise mi version 1.1 sa tim sto sam pre toga skinuo i patch 1.2, takodje sam i pri instalaciji patcha 1.2 stavio sve u isti folder kao sto je receno... Sta da radim ?
 
captureltm.jpg


Kad instaliram Shogun 2 rip by Chavo, instalacija samo stoji ovde i neće da se makne. Pa je l' fali neki fajl ili šta..? Da li mogu da rešim nekako ovaj problem bez da skidam neku drugu verziju?
 
captureltm.jpg


Kad instaliram Shogun 2 rip by Chavo, instalacija samo stoji ovde i neće da se makne. Pa je l' fali neki fajl ili šta..? Da li mogu da rešim nekako ovaj problem bez da skidam neku drugu verziju?

skini neki gde pise ono vip ili trusted, neces pogresiti. Ja sam skinuo i radi bez problema. Samo moras da koristis onaj program za steam unpackovanje i tome slicno.. imas instrukcije.
 
Poslednja izmena od moderatora:
MTW 2 je bolji i od shoguna i empira... Bio i ostao nazalost.. Igra je klasik

Hmm jeste stvarno full, kad sam ga kupio dobio sam i expanzije uz njega fraj :) U shogun 2 mi se svidja taj RPG element kod likova koje vodiš i atmosfera je dobra isto :) Mada što se mene tiče mogu slobodno da izbace dalje treći medieval ili drugi Rome.

@ Lone gunman ne znam kako bi ispalo ww2 zbog samog koncepta ratovanja ... Ono nema linija , to je već linija vatre koja se drugačije pravi i tako dalje :) Mada imam puno poverenje u creative assembly ljudi su genijalni :)
 
Hmm jeste stvarno full, kad sam ga kupio dobio sam i expanzije uz njega fraj :) U shogun 2 mi se svidja taj RPG element kod likova koje vodiš i atmosfera je dobra isto :) Mada što se mene tiče mogu slobodno da izbace dalje treći medieval ili drugi Rome.

@ Lone gunman ne znam kako bi ispalo ww2 zbog samog koncepta ratovanja ... Ono nema linija , to je već linija vatre koja se drugačije pravi i tako dalje :) Mada imam puno poverenje u creative assembly ljudi su genijalni :)

nema sanse ni jedan ww.. to bi zahtevalo totalno drugaciji engin pristup ma apsolutno sve... Nema tu bas pravih linija, plus jos avioni, masinerija, sve bi to zahtevalo ogromne mape. Avioni ne mogu da budu kao u starcraftu letelice, vec moraju da se vracaju u baze.. Msm ne znam nezamislivo mi je za Total War.. Najradije bih samo MTW3.. Ali da ga izbace za jedno 5 godina rada, a ne ovako da izbacuju naslove jedan za drugim, gube dusu tako.
 
inace ako je neko igrao MTW prvi deo. Ta igra je ZAKON. Po meni je bolja mehanika nego u MTW2... I dalje je ponekad odigram malo. A i AI je milion godina ispred.

Da , meni je to TW koji sam trazio u svim ostalima. Mislim na atmosferu igrice i energiju koju zraci nekako :) Stvarno je za to vreme bio ispred svega :)

A sto se tice ovoga za ww ne sumnjam u njih da bi se setili kako da stave i rese sva pitanja, ali mi jednostavno nije taj period zanimljiv i ne znam koliko bi bilo zabavno :)
 
Ok.
Sad sam instalirao piratsku verziju rome total war-a i kada ga krekujem pojavi mi se ovo the procedure entry point _AIL_init_3D_sample_handle@ 12 could not be located in the dynamic link library mss32.dll. Zna li neko sta da radim???
 
Poslednja izmena:
Ljudi, ako imate vremena, napravite profil na forumu Total War Center, vezan je za igre iz serijala total war ja vec imam, username Vercingetorix King of Gauls i trenutno pisem AAR (after action report) igram sa Arvernima (jedno galsko pleme) Europa Barbarorum. Samo ukucate na google Unification of the Gauls i trebalo bi da vam izadje to, rado bih postavio link ali je zabranjeno, ko hoce nek mi posalje pp ;)
 

Back
Top