Poruke.....vasoj ljubavi,prijatelju,prijateljici...

Sviđa mi se tema, lepa je i široka i može lepo da se piše....
Nisam siguran da ja mogu da savetujem druge, isuviše često i bolno sam grešio, mada sam uvek pazio da ne dođe do toga, i zato imam samo jednu jedinu poruku, budite iskreni. Uvek i po svaku cenu, bez obzira koliko će to nekoga povrediti, usrećiti, kazniti, pohvaliti, uvrediti, nebitno je. Samo neiskrenost ne može da se oprosti a bilo koji da je razlog nije dovoljno jak da prećutite istinu. Svako kome imalo značite će lako razumeti to što ste iskreni, ako ne odmah onda će to shvatiti vremenom i znaće da ima nekoga na koga može da se osloni.
 
psiloveyou.jpg
 
Dodji mi sto pre!
Povedi me tamo,gde potok tece
Tamo gde letir meni rece
Da me volis.
Pozovi me igrom reci,nama znanoj
I ucini da se u ovoj noci
Od zelje,ljubavi i strasti satkanoj
Osetim samo tvoja...
Pocepaj sunce na dvoje
Zastiti telo moje
Od hladnog severa,
Sto dusu mi razara.
Saljem ti brdo pisama iz snova,
Nalazim te u potkrovlju golubova,
nekom nasem...zamisljenom...
Noc kratka,slatka,
Tonu misli u snove bez dna
Jeza prolaznosti,zbog tvog odlaska...
Tuga preti,teram je ja!
Zato,kad krenes od mene,uspavaj me!
Ne budi me,vec ponovo dodji,
Kada procveta lokvanj,
Opet,jedne divne noci....
 
Znam da takvih kao ti
na ovom svijetu malo ima
zato ovu pjesmu samo tebi
poklanjam pred svima

I nije vazno sto te mozda
nikad necu sresti
nek mi s tobom druge kradu vrijeme
ali vjeruj mi za mene


Dovoljno je sto postojis
samo to mi treba
pa nek ti s drugom
krene kad, vjeruj mi

Za mene dovoljno je sto postojis
i nakon svega hvala ti
sto sa mnom dises negdje
ispod istog neba

I da s nebom zemlju spojis
ja bih znala i u snu
ispod koje zvijezde stojis
da se zagledam u nju

Nije vazno, ti i ne znas
tko zbog tebe dise
nek mi s tobom druge kradu vrijeme
ali vjeruj mi za mene
 
Prijatelji su uvek tu, hteli to ili ne, mada svako voli da ima pravog prijatelja. Tu su za sve one lepe i prave stvari, tu da popune ono vreme koje je nama tako bitno, vreme za druženje i tu su da se osećamo potpunim, da znamo da imamo nekoga ko nam je dopuna i na koga možemo da se oslonimo. Kako god da gledam na prijateljstvo čini mi se da je ipak različito sa različitim ljudima, preciznije ne možeš nikada biti isti prijatelj sa osobom istog i suprotnog pola. Zbunjuje me to, oduvek, i verovatno će me zbunjivati do kraja života, a opet imam prijatelje i među muškarcima i među ženama, i mada nam je odnos različit, iz baš ovih razloga, svako od ove dve vrste prijateljstva je lepo na svoj način, svako je jedinstveno. Zbunjuje me, tačno je, ali ipak uprkos tome uživam u svakom od ovih prijateljstava, a imam i nešto posebno, nešto što malo ljudi ima na ovom svetu, bar mislim, imam prijateljstvo žene koju volim, žene koja voli mene, i to mi je važnije od svega drugog.
 

Back
Top