MUŠKA OBUĆA

1481883220_muski-magazin-najbolje-zimske-cipele%20(99).jpg


- - - - - - - - - -

muski-magazin-trend-moda-fashion-obuca-koju-svaki-muskarac-mora-da-ima%20(1).jpeg


- - - - - - - - - -

originalslika_HUGO-BOSS-2018-MUSKE-KOZNE-CIPELE-TOP-MODEL-44-45-171781965.jpg
 
...Naravno...:)...Sportska i casual obuca namenjena ulici nije i ne treba da bude identicna onoj koja je deo sportske opreme namenjene treningu, odnosno, bavljenju sportom...Licno mislim da bi bilo lepo videti da nase ulice ne lice na one iz perioda 90.tih, vec da ljudi koji preferiraju sportsko-lezerni stil odevanja pokazu malo inventivnosti i potraze inspiraciju u drugacijim stilovima...Svakako, uz postovanje prava na razlicit stav i dozivljaj estetskog...;)
Vraca?
Mislim da polako prolazi.
Retro fazon je sada na snizenju, ne verujem da ce nova kolekcija biti u retro fazonu.
Pre verujem da ce opet ici bela varijanta, mozda sa srebrnim upadicama
Gresis ,ja imam profesionalne patike koje mogu da se nose bukvalno uz sve ,jedino bas uz pantalone one gospodske ne idu :hahaha:
 
Uglavnom uzimam iz inostranstva.
Zavisi od marke do marke. Boss preko nemackih sajtova, gaastru preko holandskih, Tommy Hilfiger preko americkih(to ide preko engleske pa su troskovi malo veci)
Uglavnom, imas gaastra prodavnicu dole u centru, cene su 2 do 3 puta vece nego sto se moze naci na netu.
Kaput sam od Tommyja uzeo za 200 eura, kod nas je kostao 45.000 dinara, isti takav
Nase prodavnice mi sluze smao da probaj broj ;)
Meni je skoro isto sve iz ino garderoba ,barem ono sto sam kupio :lol: posto sam dobio i nesto na poklon a kod nas se proizvodi
 

Back
Top