Ispovest bivšeg pripadnika Hevisajdovog kulta
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ispovest bivšeg pripadnika Hevisajdovog kulta

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano Ispovest bivšeg pripadnika Hevisajdovog kulta

Nadam se da ćete imati malo razumevanja za mene i smoći snage da mi oprostite makar deo greha koje sam počinio, ukoliko vam ispričam kako sam dospeo u kandže ove opasne sekte.
    Još kao mali sam pokazivao znake nenormalnog ponašanja. Trošio sam pare od džeparca na „Politikin zabavnik“, to poznato glasilo Satanističke crkve Srbije sa sedištem u Pominjači Donjoj, finansirano od strane masonske lože iz Mrčajevaca. Ne samo to, nego sam dar očiju koji mi je dao dobri Bog boguhulno i nezahvalno trošio na čitanje knjiga, a ne Svetog pisma.
    Moju sklonost ka mračnom i zabranjenom okultizmu sam pokazao, kada sam umesto da sve novce dam najbližem svešteniku, kupio komplet epruveta, Petrijevih šolja, pipeta, menzura i hemikalija; dakle svega što mi je trebalo za jednu malu kućnu laboratoriju, u kojoj sam se bavio alhemijom.
    Kasnije su moju pažnju privukle naučnofantastične serije i filmovi, kao što su „Zvezdane staze“, za koje svako zna da se kroz njih propagira program Sajentološke crkve. To je presudno uticalo na moj razvoj, te sam po upisu na fakultet postao laka žrtva pripadnika Hevisajdovog kulta.
    Ovo je njihov znak:

Sećam se svoje inicijacije kao da je sada gledam. Odveli su me u katakombe ispod fakulteta u kojima se nalaze laboratorije. U slabo osvetljenoj prostoriji su me doveli pred oltar na kome su bile izložene najveće relikvije pripadnika Hevisajdovog kulta:
    - „Poreklo vrsta“, Čarlsa Darvina, demonska knjiga koja je toliko zla nanela čovečanstvu i tolike dobre vernike ubedila da se u prirodi odigrava evolucija, iako znamo da je Tvorac stvorio svet nepromenljivim.
    - Svitak sa ispisanim Maksvelovim jednačinama
    - Knjiga opskurnog naslova – „Opšta teorija relativnosti“
    - Još jedna okultna knjiga naslovnjena „Kvantna mehanika“
    - I kao vrhunac bogohuljenja beše tu i „Univerzalna knjiga astronomije“
    Vođa kulta me je doveo do oltara i tu beše prizor od koga i mi danas pođu suze... beše to... nekompenzovana šema sa operacionim pojačavačem... onda su me primorali da u šemu vežem nekorišćeni, devičanski, tranzistor i to tako da mu zamenim kolektor i emiter... Nikada neću zaboraviti taj zvuk: „Pop!“, koji se čuo kada sam priključio napajanje... niti taj đavolski miris istopljene plastike... siguran znak da je Satana lično prisustvovao tom žrtvovanju...
    Šta da vam pričam dalje... godinama sam bio član tog kulta, čak sam zauzimao i neke visoke pozicije. Najgore od svega mi je što sam druge odvodio od Boga i navodio ih na pakleni put nauke i saznanja.
    Da nije bilo ovog foruma, nikada ne bih shvatio koliko sam grešio i nakda ne bih spoznao Istinu, jedinu, apostolsku, bogougodnu: da je Zemlja ravna i da kristali koje nazivamo zvezdama kruže oko nje; da je Tvorac stvorio Vaseljenu pre 6500 godina u roku od 6 dana; da je čovek napravljen po Božjem liku...
    Još jednom, sve vas molim za oprost, a sada odoh da čitam mudre pouke sa sajta pakibitija i Sveto pismo.
    Poslednji put ažurirao/la Caliburn : 19.07.2009. u 10:09

Primećen član Mala vučica (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Ispovest bivšeg pripadnika Hevisajdovog kulta

Genijalno!!!
    Ne zaboravi da je u jednom trenutku naše "bogougodne" istorije od 6500 godina postojao vrt u kome su boravili muškarac, žena i zmija koja govori
    i da je ta fatalna trojka jedan od glavnih razloga što ljudi pate
    a i umiru...
    Priroda je moja Boginja
    Igra Peruna i Velesa krug prirodni je

http://vincazapocetnike.vinca.rs/

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Priceless

Zasto nisi postavio na pdf religija?

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Mala vučica Pogledaj poruku
    Genijalno!!!
    Citat Original postavio ***** Pogledaj poruku
    Priceless

Citat Original postavio ***** Pogledaj poruku
    Zasto nisi postavio na pdf religija?
    Računam da će korisnici ovog podforuma pre znati ko je Hevisajd, ostalo da i ne pominjem.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Mogao si i na Religiji.
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Odlicno
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Aktivan član bangg (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    66

ma daj bwe
    Nas Razum je nas najveci ne-prijatelj.
    Sve sto cujemo je misljenje-ne cinjenica,
    sve sto vidimo je perspektiva-ne istina.

Zainteresovan član geja (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

I mene su ščepali. Joj šta ću sada, jadna ja, grešna mi duša.

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1712

Prljavi Hevisajdov kult. Vi tako lako izdate svoje ucenje jeetici jedni. Da si se priklonio Dirakovom Nezavisnom Kultu ne bi imao ovakvih "blesavih" nedoumica u vesi prave ispovesti. O, nevernici !!! Padnite na kolena pred precistim znakom Diraka koji seze u beskonacnost!!!

Hehehe....

Elita stnco (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    280

Citat Original postavio Caliburn Pogledaj poruku

Nadam se da ćete imati malo razumevanja za mene i smoći snage da mi oprostite makar deo greha koje sam počinio, ukoliko vam ispričam kako sam dospeo u kandže ove opasne sekte.
    Još kao mali sam pokazivao znake nenormalnog ponašanja. Trošio sam pare od džeparca na „Politikin zabavnik“, to poznato glasilo Satanističke crkve Srbije sa sedištem u Pominjači Donjoj, finansirano od strane masonske lože iz Mrčajevaca. Ne samo to, nego sam dar očiju koji mi je dao dobri Bog boguhulno i nezahvalno trošio na čitanje knjiga, a ne Svetog pisma.
    Moju sklonost ka mračnom i zabranjenom okultizmu sam pokazao, kada sam umesto da sve novce dam najbližem svešteniku, kupio komplet epruveta, Petrijevih šolja, pipeta, menzura i hemikalija; dakle svega što mi je trebalo za jednu malu kućnu laboratoriju, u kojoj sam se bavio alhemijom.
    Kasnije su moju pažnju privukle naučnofantastične serije i filmovi, kao što su „Zvezdane staze“, za koje svako zna da se kroz njih propagira program Sajentološke crkve. To je presudno uticalo na moj razvoj, te sam po upisu na fakultet postao laka žrtva pripadnika Hevisajdovog kulta.
    Ovo je njihov znak:

Sećam se svoje inicijacije kao da je sada gledam. Odveli su me u katakombe ispod fakulteta u kojima se nalaze laboratorije. U slabo osvetljenoj prostoriji su me doveli pred oltar na kome su bile izložene najveće relikvije pripadnika Hevisajdovog kulta:
    - „Poreklo vrsta“, Čarlsa Darvina, demonska knjiga koja je toliko zla nanela čovečanstvu i tolike dobre vernike ubedila da se u prirodi odigrava evolucija, iako znamo da je Tvorac stvorio svet nepromenljivim.
    - Svitak sa ispisanim Maksvelovim jednačinama
    - Knjiga opskurnog naslova – „Opšta teorija relativnosti“
    - Još jedna okultna knjiga naslovnjena „Kvantna mehanika“
    - I kao vrhunac bogohuljenja beše tu i „Univerzalna knjiga astronomije“
    Vođa kulta me je doveo do oltara i tu beše prizor od koga i mi danas pođu suze... beše to... nekompenzovana šema sa operacionim pojačavačem... onda su me primorali da u šemu vežem nekorišćeni, devičanski, tranzistor i to tako da mu zamenim kolektor i emiter... Nikada neću zaboraviti taj zvuk: „Pop!“, koji se čuo kada sam priključio napajanje... niti taj đavolski miris istopljene plastike... siguran znak da je Satana lično prisustvovao tom žrtvovanju...
    Šta da vam pričam dalje... godinama sam bio član tog kulta, čak sam zauzimao i neke visoke pozicije. Najgore od svega mi je što sam druge odvodio od Boga i navodio ih na pakleni put nauke i saznanja.
    Da nije bilo ovog foruma, nikada ne bih shvatio koliko sam grešio i nakda ne bih spoznao Istinu, jedinu, apostolsku, bogougodnu: da je Zemlja ravna i da kristali koje nazivamo zvezdama kruže oko nje; da je Tvorac stvorio Vaseljenu pre 6500 godina u roku od 6 dana; da je čovek napravljen po Božjem liku...
    Još jednom, sve vas molim za oprost, a sada odoh da čitam mudre pouke sa sajta pakibitija i Sveto pismo.
    Ooooo, baš mi te žao. A zamisli kako si sve ove muke mogao da preskočiš da si se nekim nesrećnim slučajem priključio pravoj religiji, jer tamo Bog sve zna a vernici ništa.
    Voljeni nikada ne umiru.

Slične teme

1. Pomoc za Gorana, pripadnika 63. padobranskog bataljona
    Autor Владан u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.01.2009., 20:26
  2. Stvaranje kulta ličnosti Zorana Đinđića
    Autor BG5 u forumu Politika
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 13.12.2007., 23:15
  3. Reketiranje pripadnika MUP-a
    Autor cleaner u forumu Beograd